Maximálne množstvo prírodného dreva a miestnosti sa stáva senom aj dospelého

Maximálne množstvo prírodného dreva - a miestnosť sa mení na sen!

Vývoj a tvorba interiér detskej izby - zodpovedná a zložitá úloha. Koniec koncov, okrem toho, že malá osoba by mala byť pohodlná, nesmieme zabúdať na bezpečnosť použitých materiálov, vplyv ich farieb na vývoj a psychický stav dieťaťa. Ak sa to týka drevený dom, potom o ekológii tu postarané v štádiu erekcie, všetko ostatné si vyžaduje nie menej pozornosti.

 • Skôr než začnete
 • dispozície
 • farba
 • Dôležité detaily interiéru
Jednou z hlavných zložiek detskej izby je jej ekologická priaznivosť a osvetlenie

Jednou z hlavných zložiek detskej izby je jej ekologická priaznivosť a osvetlenie

Skôr než začnete

Stojí za zmienku, že každé dieťa je jedinečné a nebude to fungovať ako jedno. Miestnosť by mala byť navrhnutá podľa želaní, zručností, veku a záľuby syna alebo dcéry. Nemusíte byť dizajnérom, ktorý by vyhovoval dieťaťu s dizajnom miestnosti, je dôležité len vedieť, čo sa mu páči a čo nie.

Dôležité! Dokončenie drevených stien by mal byť bezpečný pre obyvateľov priestorov, musí byť hygienicky vyčistený. Čím je dieťa mladšie, tým viac cyklov takéhoto čistenia by malo byť vykonané.

Pri usporiadaní priestoru pre novorodenca stojí za to uprednostňovať len prírodné materiály

Pri usporiadaní priestoru pre novorodenca stojí za to uprednostňovať len prírodné materiály

Steny z guľatiny v drevenom dome nepotrebujú žiadnu ďalšiu úpravu, pretože oni sami sú už absolútnym dodržaním vyššie uvedeného pravidla. Ak takáto prirodzenosť nemôže zostať v pôvodnej podobe, napríklad keď dom nie je nový, môžete použiť nasledujúce riešenia:

 1. Drevené obloženie.

  Podšívka stien s drevenou podšívkou je pre deti úplne prijateľnou možnosťou

  Obloženie stien s drevenou podšívkou je pre dieťa úplne prijateľnou možnosťou

 2. Dosky zo sadrokartónu. Môžu byť omietnuté alebo tapetových. Pokiaľ ide o druhú, nemali by ste kupovať príliš drahé. Optimálna možnosť - papier. Sú farebné a ich posun nebude hmatateľnou úderom do peňaženky.

  Kombinácia tapiet a čiernobielych stien je vhodnou voľbou, je ľahké zmeniť dizajn a aktualizovať farebnú schému

  Kombinácia tapiet a monochromatických stien je vhodnou voľbou: je ľahké zmeniť dizajn a aktualizovať farebnú schému

 3. Ak steny nie sú v najlepšom tvare, ale nemajú hlboké praskliny, môžu byť aktualizované pokrytom škvrna alebo farby na báze vody, ktoré sú tiež bezpečné.

  Detská izba je pre deti oddelenou kúzelnou oblasťou

  Detská izba je pre deti oddelenou kúzelnou oblasťou

dispozície

Ak dizajnové pochúťky nie sú pre deti tak dôležité, plánovanie je dôležité. A na jeho pohodlie závisí túžba dieťaťa byť v miestnosti, študovať, atď V každom prípade, musíte dosiahnuť účinok "zaujímavé". mušt vyberte niekoľko hlavných zón, ktoré by sa mali líšiť aspoň vizuálne.

miesto pre spánok

Všetko je jasné - je to posteľ. Malo by to byť:

 •  Pohodlné - stredne ťažké matrace.
Výber matraca je zodpovednou zložkou, pretože na tom závisí zdravie chrbta dieťaťa

Výber matraca je zodpovednou súčasťou, pretože na ňom závisí stav dieťaťa

 •  Vyrobené z bezpečných materiálov.
Ak sa rodičia pri výbere lôžka pokúšajú o úplnú ekologickú priaznivosť, matrac vyrobený z kokosového plniva je skutočne bezpečný a užitočný pre chrbticu

Ak rodičia pri výbere lôžka obhajujú plnú ekologickú kompatibilitu, matrac z kokosového plniva je skutočne bezpečný a užitočný pre zadné

 • Prístup podľa veku. Znamená to, že pre dieťa musí mať lôžko luky, pre dieťa staršie, aby zodpovedalo rastu. Osobitnou otázkou sú adolescenti, ktorí často platia príliš "detské" postele, ktoré sa rodičia rozhodli vyrastať.
Miestnosť teenagerov by mala byť čo najbližšie k dospelému, primeranému veku

Miestnosť dospievajúcich by mala byť čo najbližšie k dizajnu dospelého, primeraného veku

Tvorivosť a štúdium

Dve dôležitejšie zložky voľného času detí doma, bez ohľadu na vek. Je pravda, že v závislosti od veku je zvolená plnosť tejto zóny. Kritériá sú v každom prípade všeobecné:

 1.  Najviac osvetlené miesto. Pokiaľ ide o prírodné a umelé svetlo.

  Povinný atribút je veľké okno, v ktorom môžete nainštalovať pracovný stôl

  Povinný atribút je veľké okno, v ktorom môžete nainštalovať pracovný stôl

 2.  Nábytok je vybraný podľa rastu a potrieb. To pomôže udržať správne držanie tela a nezhorší zrak.

  Na takýto nábytok, ako je stôl, stolička a posteľ, je lepšie ušetriť

  Na takýto nábytok, ako je stôl, stolička a posteľ, je lepšie nešetriť

 3. Na jednej stene môžete usporiadať salónik. Možnosti pre túto masu - zavesiť špeciálnu dosku, pokryť stenu farbou, ktorá je vhodná na kreslenie.

  Stena pre tvorivosť je dômyselný nápad pre vaše dieťa

  Stena pre tvorivosť je pre vaše dieťa skvelý nápad

Tip! Rozumné riešenie je kúpiť nábytok s výškovým nastavením a sklon dosky. Tým sa výrazne ušetrí rodinný rozpočet.

Kútik prehrávania

Bez neho, nikde znova, bez ohľadu na vek, s výnimkou toho, že v miestnosti teenagera nebude potrebný, aj keď má určite svoje vlastné hračky. Táto zóna by mala byť vybavená bez ohľadu na veľkosť miestnosti. Veľmi výhodné navrhnúť tento roh s mäkkým modulárnym nábytkom, ktorý môže byť súčasne použitý ako dizajnér.

Dôležité! Na podlahe musí byť koberec, aj keď podlaha je drevená. Koberec najprv zmierni úder, ak dieťa spadne. Stáva sa to v rôznych vekových kategóriách, pretože hry sú vždy veľmi aktívne.

Izba v jasných farbách vyzerá veľmi jemne

Izba v jasných farbách vyzerá veľmi jemne

 • Ak to priestor dovoľuje, je potrebné vybaviť bezpečnú švédsku stenu: fyzický rozvoj je nepostrádateľným stavom zdravého detstva. Tu musia byť všetky predmety bezpečné, bez ostrých rohov.
Športové vybavenie by malo zodpovedať záľubám a veku dieťaťa

Športové vybavenie by malo zodpovedať záľubám a veku dieťaťa

Tip! Ak chcete zvyknúť dieťa na objednávku od útleho veku, je dôležité poskytnúť pohodlné skladovacie systémy a musí byť schopný otvárať kontajnery sami a inými políčkami.

farba

 • Tradične sa farba vyberá na podlahe: pre chlapca - modrá, pre dievča - ružovú. Ale nemyslite si stereotypne, môžete prísť s niečím zaujímavejším, najmä ak je dizajn stien atypický.

Základné pravidlo, ktoré treba dodržiavať, je pastelové odtiene na stenách, a textil, hračky a iné vymeniteľné atribúty - jasné. Dieťa akéhokoľvek veku potrebuje jas, bez nej sa miestnosť rýchlo nudí a nestane sa nezaujímavou.

Pre dieťa neexistuje žiadna hranica jasu farby

Pre dieťa nie je limit jasu

Tip! Kombinácia farieb, ale úhľadne, aby sa miestnosť odpudzovala. Navyše, niektoré farby pôsobia depresívne na psychiku, napríklad, tmavo modrá. červená pôsobí na nervový systém, je vzrušujúce, takže by nemalo byť veľa.

Dôležité detaily interiéru

V detskej izbe v drevenom dome nie sú žiadne drobnosti, všetko je dôležité. Osobitná pozornosť by sa mala venovať textilom. Pomáha zdôrazňovať geometriu, zameriavať sa na určitú oblasť, rozširovať alebo znižovať priestor. Ak v texte používate rôzne materiály, bude možné vyniknúť vzhľadom miestnosti jeho originalitou.

Zmiešajte farby odvážne a výsledok bude úžasný

Zmiešajte farby odvážne a výsledok bude úžasný

Dôležité! Nezabudnite venovať pozornosť stien: ak sú prirodzené, to znamená, že strom nie je skrytý za sádrokartón, potom by sa mala vybrať vhodná textília.

Nezabudnite na osvetlenie - v škôlke to nemôže byť veľa, nech je lepšie. A výhybky by mali byť umiestnené tak, aby sa dieťa mohlo dostať k nim a nehovorili znova a znova rodičia.

V blízkosti lôžka môžete tiež inštalovať svetelné zdroje

Zdroje svetla je možné umiestniť aj v blízkosti lôžka

Ak je dieťa staršie, potom s usporiadaním miestnosti môže byť s ním s vlastnými rukami vytvoriť krásny odtieň. Tým bude miestnosť ešte príjemnejšia a samozrejme nezvyčajná.

záver

Detská izba - zvláštne miesto v každom dome. Bez ohľadu na materiál jeho stien (drevo, tehla) je dôležité vytvoriť pre svojho obyvateľa absolútne pohodlie a bezpečnosť - to je hlavná úloha rodičov.

Štátna nálada: vytvoriť interiér detskej izby v drevenom dome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 45