Tamsi fuksija valgomojo zonoje

Tamsi fuksija valgomojo zonoje

Naudojimas atspalviai rausvos spalvos, galėsite sukurti tikrai švelnų ir harmoningą interjerą. Tokios sienos tuo pačiu metu yra vidutiniškai ryškios ir tuo pačiu metu ramus, yra nestandartinės ir šviežios. Nemanykite, kad ši spalva tinka tik mergaičių kambariams - jos potencialas yra tikrai didžiulis, taip pat yra galimybių paletė, pradedant nuo mažo raktų koralas ir iki ryškios fuksija... Žiūrėk sau!

 • Požiūris į registraciją
 • Galimi deriniai
 • Priedai
 • Naudokite skirtinguose kambariuose
Pastelinė gama naudos jūsų miego kokybę

Pastelinė gama naudos jūsų miego kokybę

Coral ornamentai puikiai atnaujina miegamąjį

Coral ornamentai puikiai atnaujina miegamąjį

Moderni ir subalansuota mergaičių vaikams skirta dizainas

Moderni ir subalansuota mergaičių vaikams skirta dizainas

Šviesus, kontrastingas valgomojo interjeras

Šviesus, kontrastingas valgomojo interjeras

Požiūris į registraciją

Keista, bet pasirinkite fono paveikslėlį rožinis atspalvis gali būti sutuoktinių poros problema, nes požiūris į tokias spalvas vyrų ir moterų yra kitoks. Siekiant išvengti nesusipratimų, būtina laikytis dizainerių ir psichologų patarimų.

Svarbu! Šios spalvos lygybės yra daug, o ne kiekvienas atspalvis "žais" toje ar kitoje patalpoje, todėl prie pasirinkimo reikia kreiptis atidžiai.

Gyvenamasis kambarys stilingoje chebiko-šoko

Gyvenamasis kambarys stilingoje chebiko-šoko

Miegamojo stilius, esantis švelnioje paletėje su juodais akcentais

Miegamojo "Art Nouveau" švelni paletė su juodais akcentais

Erdvus vonios kambarys su vertikali juosta ant sienų

Erdvus vonios kambarys su vertikali juosta ant sienų

Patarimai pasirenkant:

 1. Pink daugybėje partnerių su moteriškumu, rafinuotumu. Kažkas mano, kad tai berniukas, lėlė. Štai kodėl rimti vyrai vengia arba visai nepriima. Tarnybiniame miegamajame nereikia panašaus tono - tai gali paveikti sutuoktinio savigarbą.
 2. Jis puikiai atrodo kombinacijos su kitomis spalvomis gyvenamajame kambaryje, virtuvė. Kitų tapetų nutildymas ir naudojimas bus kompromisas pasirinkus kitas sritis.
 3. Dizainas su tokia pagrindine idėja gali užpildyti asmenį, kuris yra jame, su šiluma, prisitaikys prie ramios nuotaikos. Jei pasirinksite pastelė, tada šiame sprendime visiškai įmanoma išleisti net žmogaus miegamąjį.
 4. Ryškus, bet ne rūgštus tonas simbolizuoja nekenksmingumą. Jei tokiu būdu sukursite moterišką kambarį, galite grįžti į vaikystę, jaustis nerūpestinga ir lengva.
 5. Bet koks atspalvis, pavyzdžiui, tamsiai raudona, raudona fuksija - tai ryškumas ir energija. Bet iš tokio dizaino judesio geriau atsisakyti biuras, miegamasis, jei žmogus kenčia nuo hipertenzijos. Priešingai, ši idėja bus tokia. tai būtina žmonėms tingus. Sienos, papuoštos minėtu stiliumi, nuolat skatina ir suteikia jėgų.
 6. Šviesos spalvos padės pašalinti neigiamą santykį, mažins agresiją.
 7. Jeigu kambarys su dideliais langais, į spalvos violetinė Wallpaper -, kad jie bus kietas ir nustatyta, kad poilsiui, o tai reiškia, kad jie gali būti saugiai klijuojamos į miegamąjį.

Atkreipkite dėmesį! Fono paveikslėlių naudojimas turėtų būti vidutiniškas su visais tinkamais deriniais. Jei perverssite, galite paversti kambarį Barbie namuose.

Senieji akcentai fuksijos spalvos

Senieji akcentai ant balto fono

Elegantiškas miegamasis su gausiais koralų spalvomis

Elegantiškas miegamasis su gausiais koralų spalvomis

Rausvos spalvos yra populiarus vaikų kambariuose

Idealiai tinka vaikams

Galimi deriniai

Kadangi rožinis nėra geriausias sprendimas kaip monotoniškas sienų klijavimas, tada tokie tapetai gali ir turėtų būti derinami su kitomis dizaino idėjomis. Norėdami tai padaryti, tiesiog reikia žinoti, ką ir kaip sujungti.

Balta

Tai visada yra laimingas derinys, o rožinis šiuo atveju nėra išimtis. Baltoji gali būti ne tik apdailos, bet ir baldų, tekstilė, dekoratyviniai smulkmenos. Toks paprastas, bet naujas sprendimas gali turėti įdomų poveikį.

Svarbiausia, kad ši sąjunga yra optimali bet kokiam kambariui. Viskas priklauso nuo spalvų procentų, stilistikos ir pasirinkto apdailos tipo kitų paviršių.

Elegantiškas klasikinis vaikų stilius

Elegantiškas klasikinis vaikų stilius

Stilingas miegamasis su šviesiais pasteliniais tapetais

Stilingas miegamasis su šviesiais pasteliniais tapetais

Kiti deriniai

 1. Populiarus tandemas - su pilka ir sidabro.
 2. Kremas su rausva. Šis derinys yra pagrindinis stiliaus kryptimi Provence ir bet koks prancūziškas dizainas.
 3. Žalia ir jos atspalviai. Ši parinktis - pats faktas, jei norima, kad sritis būtų šviežesnė ir energingesnė. Jie gali įgauti populiariausią gėlę pasaulyje - rožė su švelniais pumpurais ir žydinčiais žiedlapiais.
 4. C mėlynas. Nors šie du tonai dažnai eina kartu, tai yra dizainas ir įklija panašios populiarumo versijos negaunama. Sprendimas naudoti šias dvi spalvas kartu bus originalus ir natūralus. Rausvos gėlės prieš dangų atrodo labai natūraliai. Ir visa natūrali ir harmoninga atrodys gražiai ir bet kokio kambario apdailoje.
 5. Su aviečių ar barzda. Dar viena reta idėja, ji gali būti vadinama drąsi, ypač jei yra ryškus kontrastas. Aviečiai ar kiti sultingi dažai gali būti naudojami fragmentāri, bet su jomis nesudaryti su visa siena, nors geriau šviesa, pastelinės spalvos.
 6. Tamsi atspalviai bet kokios spalvos. Taigi galite pasirūpinti kambariu, bet tik tam tikruose stiliuose, pvz., klasika, japanese. Veikskite šiuo atveju, jums reikia atsargiai, atidžiai pasirenkant ne tik pagrindą, bet ir gradacijas.
Šiuolaikiškas vaikų kambarys su kontrastinėmis tapetomis prie lovos galvos

Šiuolaikiškas vaikų kambarys su kontrastine apdaila prie lovos galvos

Klasikinis sprendimas kaimo namuose

Klasikinis sprendimas kaimo namuose

Stilingas kambarys paauglys mergaitė

Stilingas kambarys paauglys mergaitė

Priedai

Klausimas yra svarbesnis, nes baldų ir tekstilės pasirinkimas daugiausia priklauso nuo kambario įspūdžio, nepriklausomai nuo paviršiaus apdailos. Renkantis turėtumėte pasikliauti pirmiau minėtais sėkmingais deriniais.

Visada švieži ir originalus atrodo baltas be rožinių sienų. Ir paviršius apmušalai ir struktūra užuolaidos gali būti vienarūšis arba dryžuotas su ryškia tekstūra. Tekstilės srityje taip pat svarbu natūralios šviesos laipsnis, nes tai priklauso nuo tankio, taigi ir langų apdailos prisotinimo.

Patarimai! Užuolaidos turėtų būti atspausdintos baldais arba apdaila - tai taikoma tiek spalvoms, tiek stiliams.

Naudokite skirtinguose kambariuose

Jis gali būti sėkmingai pritaikytas įvairiose patalpose, tačiau svarbu atlaikyti vidutinį naudojimą ir užpildyti kambarį su tinkamais priedais.

Vonia

Jei jis yra didelis, tada vienas, o gal ir dvi sienos gali būti puoštos rausva spalva. Persikų atspalvis Padaryti kambarį kietas, derinant su oranžine, atvirkščiai, jis atneš malonumą ir šilumą. Šis vonios kambarys atrodo gerai, nes oda atrodo šviesia ir sveika. Ir tai, kaip žmogus save mato veidrodyje, veikia jo nuotaiką.

Originalus spalvų derinys vonios kambariui

Originalus spalvų derinys vonios kambariui

Virtuvė

Šilti tonai pagerins apetitą, bet atsargiai, nes gali būti saldainių troškimas. Kad ši rožinė rožinė spalva nebūtų melancholija, ją reikia išsklaidyti ryškiais kontrastingų spalvų trafaretais - balta, žalia, mėlynas, oranžinė. Jei šeimininkė nuolat valdo dietą, toks sprendimas turėtų būti atsisakyta.

Atkreipkite dėmesį! Padarykite atitinkamos spalvos foną valgomasisgerai - ir kiekvieną vakarą galite mėgautis nuoširdžiomis pokalbio medžiagomis, nes tai bus sienos.

Virtuvė šalies stiliaus

Virtuvė šalies stiliaus

Miegamasis

Leidžiama naudoti, bet kuo daugiau išjungtų tonų. Raudonoji vonia turėtų būti matoma ant tapetų. Šiuo atveju bus galima išvengti asociacijos su vaikais ir lėlių namu.

Eklektiškas miegamasis su tekstilės gaminiais

Eklektiškas miegamasis su tekstilės gaminiais

Svetainė

Teoriškai toks požiūris gali būti įgyvendintas praktikoje. Tačiau norint, kad viskas sėkmingai vystytum, reikia atidžiai mąstyti apie šešėlį, geriausia nupjauti ne visas keturias plokštumas, o tik vieną ar dvi. Gana gerai, galite padalinti skirtingas gyvenamojo kambario ir virtuvės ploto spalvas, jei šie du kambariai yra sujungti.

Nebūtina, kad vienoje gama atsparia visai interjere - akcentinė siena baltu fonu atrodo dar palankesnė

Nebūtina, kad vienoje gama atsparia visai interjere - akcentinė siena baltu fonu atrodo dar palankesnė

Vaikai

Tai, ko gero, yra viena iš labiausiai naudingų variantų, ypač jei kambaryje yra mergaitė. Žinoma, tai yra tradicijų duoklė - princesės, pasakos, Barbė ir kt. Tokioje darželyje jūsų dukra augs ramus, ramus ir linksmas. Žinoma, nereikia būti uolusi ir naudoti pernelyg ryškias spalvas.

Mažosios princesės kruopos rausvas kambarys

Mažosios princesės kruopos rausvas kambarys

Prabangus vaikų kambarys, kuriame gausu purusių aksesuarų

Prabangus vaikų kambarys, kuriame gausu purusių aksesuarų

Sprendimas taikyti apdailos rausvą tapetą nėra toks įprastas, koks atrodo. Yra daug spalvų atspalvių, be to, yra įvairių spalvų modelių, kurių švelnios spalvos yra vos matomos. Norėdami pasinaudoti šia idėja ar ne, visi nusprendžia dėl savęs, tačiau bet kuriuo atveju nebijokite eksperimentuoti!

Fuksija, malūnai ir braškės: 70 + madingos spalvos tapetai rožinės spalvos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 81 = 82