Pagrindinis stiliaus bruožas yra kūrybiškas gėlių dizainas mėlynos ir baltos spalvos

Pagrindinis stiliaus bruožas yra kūrybiškas gėlių dizainas mėlynos ir baltos spalvos

"Gzhel" tradiciškai naudojamas dekoravimo indai, rečiau plytelės. Stilius būdingas mėlyna ir balta spalvų schema ir gėlių papuošalai. Jo pagrindinė žinia yra nerūpestingumas ir ramybė, grynumas ir nuoširdumas. Kad stilistika būtų gerai pabrėžta, būtina naudoti stilizuotą keramiką. Dažniausiai toks sprendimas yra pasirinktas, kai virtuvės dizainas. Nors kitose patalpose visai įmanoma įvesti būdingą stiliaus pastabą.

Turinys

 • Gzhelas: susipažinkite ir sužinokite daugiau
 • Kaip naudotis?
 • Elementai gzheli bet kuriame interjere
 • Virtuvė
 • Miegamasis
 • Vonios kambarys ir tualetas
Liaudies tapyba, keramikos ir porceliano dirbiniai

Liaudies tapyba, keramikos ir porceliano dirbiniai

Gzhelas: susipažinkite ir sužinokite daugiau

Ką galite matyti keramikoje šiame spektaklyje? Žinoma, jos vegetatyviniai motyvai, kurie, atrodo, buvo išplitę ant balto sniego. Čia dažnai galite susipažinti su pasakų personažais, ypač mielais kaimo gyvenimo scenos, susipažinusiomis su kiekvienu kraštovaizdžiu besileidžiančiu asmeniu.

Svarbu! Geliu traukia pirmiausia dėl to, kad ji yra šeima, draugai, žmonės, ir tai nenuostabu, kad šis stilius yra linkę perkelti savo namuose.

Sovietų Sąjungoje tokie gaminiai buvo kasdienio gyvenimo objektas, bet dabar jie laikomi meno kūriniu ir tikru retumu. Be to, interjeras su tokiu apdaila tampa tikrai išskirtiniu. Ir technologijos vystymas atvėrė naujus horizontus, o dabar atpažįstamu mėlyną ir baltą gamą galite pamatyti sienų apdaila, lubos, plytelės, net baldų, tekstilės, apšvietimo prietaisai.

Mėlyna ir balta tapyba dekoro elementuose

Mėlyna ir balta tapyba dekoro elementuose

Dabar "Gzhel" tapyba yra daugelio menininkų ir dizainerių mėgstamiausia. Tai pritraukia daug, būtent:

 1. Malonė.
 2. Vaizdo elegancija.
 3. Paprastas, bet unikalus gylis.
 4. Puiki harmonija su medžio struktūra, kuri atveria puikias stiliaus naudojimo perspektyvas.

Atkreipkite dėmesį! "Gzhel" puikiai tinka auksui, o panašūs produktai atrodo gerai klasikinės krypties interjeras. Ir net šiuolaikiniame gyvenamajame pastate, jis atrodys originalus, jei jis bus apgalvotai sumuštas.

Harmoningas spalvų derinys ir stiliaus akcentai

Harmoningas spalvų derinys ir stiliaus akcentai

Kaip naudotis?

Vis dažniau randama būdingų baltos ir mėlynos papuošalų tekstilės gaminiai, sienų apdaila. Tekstūros šiuo atveju gali būti labai skirtingos, taip pat jų tikslas. Tipiškų modelių dizaineriai naudoja gausiai ir skirtingomis kryptimis, bet dažniau:

 • Akcentai yra sukurti interjero dizaino. Tam naudojami tik keli dekoratyviniai elementai. Tai gali būti plokštės ant sienų, lovatiesė ant sofos, pagalvės, apmušalai.
 • Mėlyna ir balta atspalvių naudojimas viso kambario ar net viso buto dizaino. Šiuo atveju jūs negalite ypač riboti, nes pagrindinis dalykas yra išlaikyti natūralumą, motyvų natūralumą.

Patarimai! Sėkmingiausias sprendimas - pasirinkti žolelių, lapų, uogų, gėlių puokščių pavyzdį.

Elementai gzheli bet kuriame interjere

Jei stilistika pagal skonį, bet idėjos su tam tikrų paviršių apdaila pasirodė per vėlai (po remonto), šią situaciją galima ištaisyti ir įvesti tam tikrus elementus.

"Gzhel" priedai Kaip pateikti paraišką?
Tekstilė Pabaiso staliukas gali būti gražus staltiesė. Net jei kiti interjero elementai to nepalaiko, vis tiek galėsite pasiekti tokį pageidaujamą estetinį malonumą.
Indai, patiekalai Iš šių originalių rusų plokštelių yra malonus, net jei tai bus šventinė paslauga, bet vis dar gali būti pristatytas Gzhelio menas.
Mieli figūrėlės. Dabar labai populiarus pagaminti dažytos porceliano žaislai. Meškučiai, zuikučiai ir lapės gali sėdėti ant lentynos, ieško iš spintos ir visų dekoravimo ir suteikti stiliaus prisiliesti prie bet kokio interjero natūra.
Dažytos plokštės Tokiu būdu galima papuošti sienas bet kurioje patalpoje, ir nereikia užsisakyti tikro meistro žinomame meistre - galite pasirinkti jums patinkantį ornamentą ir nurodyti nuotrauką.

Virtuvė

Tai geriausia įgyvendinti šį stilių virtuvėje. Yra daug paviršių, kuriuos galima padengti keramika, - sienos, grindys. Be to, čia būdingi Gzhel virtuvės reikmenys yra tinkamiausi ir harmoningesni.

Dažnai šiai meno formai būdingi modeliai naudojami patalpų ir sienų sienoms baldų fasadai. Be to, jų gamybos technologinis procesas yra toks, kad leidžia įkūnyti net drąsiausias vaizduotę.

Dažyti vazos puošia virtuvės interjerą

Dažyti vazos puošia virtuvės interjerą

Kitas šios virtuvės kryptys virtuvėje yra tai, kad yra didelis kiekis sniego baltos technikos, puikiai suderinamos su ornamentais. Be to, jis gali būti dar dekoruotas, kad būtų sukurta pilna nuotrauka.

Svarbu! Projektuodami dizainą, ne visada reikia naudoti dekoratyvinius daiktus visur, jas galite per daug išvalyti. Norint, kad tai neįtrauktų, akmuo ant sienos arba baldų fasado padės.

Balta ir mėlyna stilius yra populiarus virtuvės dekoravimui

Balta ir mėlyna stilistika yra populiari virtuvės dizaine

Spalvos, kurios puikiai sujungtos su geliu:

 1. Žalia.
 2. Geltona.
 3. Šviesa smėlio spalvos, pasteliniai atspalviai.
 4. Puikiai kontrastuoja su tamsiomis medinėmis sienomis.
Paprastas šešėlių derinys stilingoje šalies virtuvėje

Lengvas šalies stiliaus virtuvės atspalvių derinys

Vidinis sprendimas gali būti pateiktas dviem formomis:

 1. Akcentas, unikalus dekoratyvinis elementas.
 2. Orientacija naudoti balta-mėlyną spalvų schemą, kad būtų sukurtas holistinis vaizdas.

Svarbu! Vienintelis stilistikos apribojimas yra minėtų spalvų ir gėlių-uogų žolių motyvų naudojimas.

Moderni virtuvė yra dekoruota aksesuarais su baltos ir mėlynos papuošalais

Moderni virtuvė yra dekoruota aksesuarais su baltos ir mėlynos papuošalais

Patarimai! Net mažas virtuvinio prijuostės elementas virš darbinio paviršiaus bus puikus akcentas, kuris atgaivins kambarį ir padaro jį originaliu. Žinoma virtuvės komplektas turėtų būti parinkta taip, kad atitiktų apdailą, kad ji nebūtų svetima.

Baldai

Kad nebūtų ypatingai stilistika, šiek tiek ornamentai gali būti naudojami ant baldų. Puikus sprendimas - apdaila tik tapyba sieniniai spinteliai, Grindys išlieka tos pačios būdingos spalvos. Pagrindinis uždavinys - viskas, kas bus aplink, - pabrėžti kryptį.

Gražus kontrastingas virtuvės erdvės dizainas, papildytas užuolaidomis rusiško stiliaus

Gražus kontrastingas virtuvės erdvės dizainas, papildytas užuolaidomis rusiško stiliaus

Dekoratyviniai elementai

Norint, kad į virtuvę atitiktų viską, ko norite ir tuo pačiu metu padarytumėte visa tai, tiesiog reikia pabrėžti detales su gzheliu. Tai gali būti cimbolai ant sienų plokštė iš plytelių, vazos ir kita keramika. Leidžiamas minimalus stilius, tačiau svarbiausia, kad jie yra viena spalvų schema su bendru interjeru.

Valgomasis kampas su dekoratyviniais elementais, turinčiais būdingą spalvą

Dekoratyviniai elementai su būdinga spalva valgomajame kampe

Miegamasis

Atrodytų, kad patiekalai ir miegamasis yra nesuderinami, bet ramūs, originalūs "Gzhel" tapybos modeliai šiame kambaryje bus labai sveikintini.

Pastaba! Dažniausiai būdingi ornamentai naudojami tekstilės gaminiams ir baldų apmušalai, kilimėliai, rečiau su sienų apdaila.

Tekstilės baltumas atrodo šviežias ir madingas, o minkšta mėlyna spalva prideda švelnumą ir komfortą. Kadangi spalvos yra gana šaltos, jums reikia elgtis atsargiai, kad miegamajame nebūtų jokių nepatogumų.

Sienų tapyba klasikiniame miegamajame

Sienų tapyba klasikiniame miegamajame

Patarimai!tapetų su sąrašu ant visos sienos turi būti atsisakyta ir pirmenybė teikiama monofoninei šviesai, kuri subalansuotų likusius dekoro ir dekoravimo elementus.

Balto-mėlynojo salono interjeras

Balto-mėlynojo salono interjeras

Dėl to, kad šiuolaikinės technologijos leidžia jums taikyti bet kokį vaizdą tekstilės gaminiams, autentiškas gželis gali pereiti prie jūsų užuolaidų, lovatiesių ir netgi patalynė. Labiausiai ekologiškai, atrodo,žydra baldai. Ir vienas iš objektų gali būti visiškai padengtas panašia audiniu, o kiti yra vienos spalvos, todėl bus ryškus originalus akcentas.

nuotrauka puikiai atrodo kaip sienos dangtis

Modelis atrodo puikiai kaip sienos dangtis

Svarbu! Reikėtų suprasti, kad ornamentai šiek tiek supaprastins kambario stilistą, nes jie būdingi šalies stilius. Bet jei atidžiai susisieksite su interjero dizainu ir kiekvieną detalę "išbandysite", sukursite darnų visapusišką vaizdą.

Tekstilė su baltos ir mėlynos spalvos nuotraukomis miegamajame

Tekstilė su baltos ir mėlynos spalvos nuotraukomis miegamajame

Vonios kambarys ir tualetas

Čia, kaip ir virtuvėje, yra daug padengtų paviršių plytelės. Žinoma, patiekalų temos čia nebus atsekamos, bet jūs galite nusipirkti plokštę su baltomis ir mėlynomis gėlėmis ir augalais. Net akrilinės vonios dažytos nagrinėjamoje technikoje, kuri suteikia jai ypatingą žavesį ir unikalumą.

Svarbu! Panašūs vonios kambarys ne visi patiks, nes tokioje mažoje patalpoje tokie dideli ir ryškūs modeliai gali atrodyti juokingi. Štai kodėl svarbu nepersistengti su stilingu.

Vonios kambarys su mozaikos sienų apdaila rusiško stiliaus

Vonios kambarys su mozaikos sienų apdaila rusiško stiliaus

Gzhel gana sėkmingai gali tilpti į bet kokį interjerą. Tapybos grožis, organiškumas ir autentiškumas pritraukia vis daugiau dizainerių ir tiems, kurie nori sukurti savo originalų. Gyvi ir tokie gimtoji ornamentai paguodos ir ramina.

Interjeras “Gzhel” stiliaus: 65+ sudėtingų dizaino sprendimų kiekvienam skoniui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =