Svetainė su namų kino ir projektoriumi

Svetainė su namų kino ir projektoriumi

Namų kino projektorių pasirinkimas - daugelis yra įdomu, kaip tai padaryti tinkamai. Dar praėjusio amžiaus pradžioje kinematografija tapo neatskiriama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi. Pirma, žmonės galėjo įrengti namų kino teatrą mažos televizoriai, Dabar kiekvienas turi galimybę sukurti tikrą kiną namuose. Projektoriai patenka į pagalbą, nes jie leidžia kurti didelio masto vaizdą bet kurioje patalpoje.

Turinys:

 • Projektorių tipai ir savybės
 • Vaizdo savybės
 • Balansas ir kokybė
 • Vaizdo raiška ir aiškumas
 • Projektoriaus įdėjimas
 • Išvados
Aukštos kokybės projektorius namų kino teatrui užtikrina malonumą žiūrėti

Kokybiškas namų kino projektorius užtikrina malonumą žiūrėti

Patogus projektorius, kuris slepiasi lubose

Patogus projektorius, kuris slepiasi lubose

Kad namų kino ekranas būtų malonus akims, svarbu atkreipti dėmesį į projektoriaus ypatybes pasirinkimo etape. Yra keletas veiksnių, kurie vienaip ar kitaip daro įtaką šio įrenginio kokybei. Taip pat svarbu kruopščiai pasirinkti projektoriaus vietą ir taip pat teisingai ją įdiegti.

Projektorių tipai ir savybės

Kiekviena parduotuvė savo kataloguose siūlo geriausius namų kino projektorius, tačiau tokia įvairovė apsunkina pasirinkimą. Norint, kad ilgą laiką projektorius būtų malonus, svarbu atkreipti dėmesį į jo pagrindines savybes. Į tokias prietaisų savybes būtina atsižvelgti į jų naudojimo sąlygas, ryškumą, kontrastą ir kitas charakteristikas.

Visų pirma, reikia pažymėti, kad projektoriai yra dviejų tipų: namų ir biuro reikmėms. Antrasis įrenginys yra mažiau sudėtingas nei pirmas. Jis yra mažas svoris ir yra skirtas pristatymams. "Home" projektoriai leidžia demonstruoti vaizdo įrašus su daugybe išplėstų vaizdo elementų ir kai kuriuos modelius 3D funkcija. Be to, pasirinkdami namų projektorių, svarbu atkreipti dėmesį į didžiausią prietaiso triukšmo lygį darbo metu, nes kai kurių įrenginių garsas ir garsas gali sugadinti įspūdį, kad žiūri bet kurį filmą.

Interjeras iš mansardos stiliaus su projektoriumi, pritvirtintas prie lubų

Interjeras iš mansardos stiliaus su projektoriumi, pritvirtintas prie lubų

Namų kino teatro projektorius mažoje gyvenamajame kambaryje

Namų kino teatro projektorius mažoje gyvenamajame kambaryje

Be šių savybių, reikėtų atsižvelgti į daugelį kitų projektoriaus savybių:

 • vaizdo savybės;
 • spalvų balansas;
 • rezoliucija ir aiškumas.

Kiekviena iš savybių tam tikra prasme daro įtaką namų kino peržiūrai ir našumo patogumui.

Eklektiškas svetainės interjeras su projektoriumi

Eklektiškas svetainės interjeras su projektoriumi

Projektorius, skirtas naudoti namuose modernioje svetainėje

Projektorius, skirtas naudoti namuose modernioje svetainėje

Vaizdo savybės

Ryškumas ir kontrastas yra pagrindinės bet kokio projektoriaus charakteristikos. Be to, jie taip pat turėtų atkreipti dėmesį į spalvų perdavimą. Būtent šios savybės daro įtaką filmo žiūrovams. Toks kontrastas ar, atvirkščiai, blyški nuotrauka sukelia diskomfortą, o tik spalvų harmonija duos pageidaujamą rezultatą. Geriausias namų kino projektorius turi turėti didelį kontrastą ir gerą spalvų atvaizdavimo kokybę. Kadangi namuose filmų laidos vyksta tamsoje, nėra reikalo, kad prietaisas sukurtų paveikslėlių didelį ryškumą.

Norėdami nustatyti projektoriaus ryškumą, turite atkreipti dėmesį į šviesos srautą. Tai būdinga tai, kas parodo aparato šviesos galią. Geriausi namų kino projektoriai turi turėti ryškumo režimą "Cinema" arba "Natural", nes jis leidžia maksimaliai parodyti vaizdą patamsintose patalpose. Todėl norint žiūrėti filmus tamsoje, verta pasirinkti įrenginius, kurių ryškumas yra ne didesnis kaip 1500 liumenų, o gerai apšviestose patalpose reikia pasirinkti prietaisus, kurių ryškumas yra kelis kartus didesnis.

Geriausi projektoriai turi specialų režimą"Кино"

Geriausi projektoriai turi specialų režimą "Kinas"

Vaizdo kokybė priklauso nuo projektoriaus

Vaizdo kokybė priklauso nuo projektoriaus

Yra du projektorių tipai, kurie yra suskirstyti pagal jų gebėjimą suvokti ir perduoti balta spalva. Pirmasis tipas yra vienos matricos, o antrasis - trijų matricų. Vieno matricos projektorius yra mažiau galingas, todėl jo našumas atrodo blyškus ir silpnas. Kalbant apie trijų matricų prietaisą, jis gali padalinti baltą spalvą į tris spektrinius, todėl jis perteikia ryškesnį vaizdą.

Patarimai! Balto prisotinimo santykis su juodos spalvos sočiuoju dažniu vadinamas kontrastu. Būtent ši savybė yra viena iš svarbiausių, ir verta atkreipti dėmesį į tai, kai peržiūri įvairius prietaisų modelius. Namų projektoriuose ši funkcija nurodo vaizdo tikslumą, taip pat projekcijoje pateiktos spalvos atitiktį realiajai.

Šviesus stilingas interjeras su projektoriumi virš lango

Šviesus stilingas interjeras su projektoriumi virš lango

Kaimo stiliaus gyvenamasis kambarys su projektoriumi, kuris slepiasi lubose

Kaimo stiliaus gyvenamasis kambarys su projektoriumi, kuris slepiasi lubose

Balansas ir kokybė

Kontrasto ir ryškumo charakteristikos turi būti efektyviausios. Kadangi filmų peržiūra vyksta patamsintose patalpose, pirmiausia svarbu pasirinkti aukštą projektoriaus kontrastą. Kalbant apie ryškumą, namui bus pakankamai ir 2 000 lm.

Vaizdo kokybė yra būtent tai požymis, kurį pastebėjo projektoriaus pirkimo metu. Svarbu, kad peržiūrint filmą vaizdas būtų harmoningas, o vaizdo spalvos atitiktų tikruosius. Pagrindiniai vaizdo kokybės rodikliai yra spalvų gamą, spalvų aprėptį ir baltos spalvos balansą.

Pirkdami projektorių, svarbiausias parametras yra vaizdo kokybė

Pirkdami projektorių, svarbiausias parametras yra vaizdo kokybė

Kokybinis projektorius turi pakankamai platus spalvų gamą

Kokybinis projektorius turi platų spalvų gamą

Spalvos turėtų būti pakankamai platus, kad kiekviena spalva būtų išreikšta tikra forma. Visi tamsūs objektai neturėtų tapti juodais dėmiais, o šviesios spalvos neturėtų sujungti į vieną skaidrią nuotrauką. Kartais tinkamą spalvų perdavimą galima pasiekti rankiniu būdu pritaikius žiūrovo akims tinkamas spalvas. Spalvų aprėptis būdinga vaizdų prisotinimu. Prieš parduodant projektorių bandymus atsižvelgiama į prietaiso sugebėjimą tinkamai parodyti mėlynas, žalias ir raudonas spalvas. Apimtis, pvz., Ryškumas, gali būti koreguojama pasirinkus patį patogiausią akių sodrumą. Kalbant apie baltos spalvos balansą, tai yra vaizdo spalvos temperatūra. Ši charakteristika leidžia jums nustatyti, kaip šaltas vaizdas bus.

Idealiu atveju manoma, kad projekcija, kurios spalvos yra kuo arčiau natūralios. Kitose situacijose šaltas vaizdas tampa melsvu ir šiltu - geltona ir net raudona. Žiūrovas šį vaizdą prastai suvokia.

Patogus kambarys žiūrėti filmus

Patogus kambarys žiūrėti filmus

Svetainė aukštųjų technologijų stiliumi su lubomis esančiu projektoriumi

Svetainė aukštųjų technologijų stiliumi su lubomis esančiu projektoriumi

Vaizdo raiška ir aiškumas

Kiekvienais metais technologijų vystymas suteikia žmonijai naują, realistinį vaizdą nuotraukoje ir vaizdo įraše. Namų filmuodami norėdami pasirinkti filmą, daugelis sustoja prie aukštos kokybės modernių "Blue-Ray" ir "Full HD". Be to, daugelis šiuolaikinių vaizdo įrašų turi 4K kokybę, tai yra smulkūs ir realistiški. Tai yra vaizdo įrašų metrika, pagal kurią nustatomas projektoriaus galingumas.

Be to, reikia pažymėti, kad ekrano išplėtimas turi savo specialų ir fiksuotą ekrano plotį. Ši charakteristika taip pat turi įtakos vizualiniam vaizdo suvokimui.

"Optoma HD91 1080p" - namų projektavimo sistemos projektorius

Patarimai! Pasirinkus namų projektorių žiūrėti filmus formatu Visas HD, verta atkreipti dėmesį į įrenginį, kurio minimalus 1920 x 1080 pratęsimas. Dėl modernių technologijų gamintojai galėjo kurti projektorius, kurie vaizdo įrašus paverčia į 4KVisas HD, kuri leidžia jums kontempliuoti filmus išplečiant 4096 × 2160.

Šiuolaikiniai projektoriai su daugybe papildomų funkcijų taip pat turi gana didelę kainą. Jei nenorite nuolat žiūrėti filmų 4K ar 3D formatu, tada brangūs įrenginiai taps pinigų švaistymu. Todėl prieš pirkdami verta apsvarstyti visas detales, taip pat galimus projektoriaus panaudojimus.

Projektoriaus įdėjimas

Ne kiekvienas turi galimybę skirti specialų kambarį namų kino teatrui. Štai kodėl net geriausias namų kino projektorius neveiks visiškai galios, jei jis netinkamai įdiegtas. Vaizdo kokybė tiesiogiai priklauso nuo metrikos, apibūdinančios atstumo tarp ekrano ir projektoriaus santykį su esamu ekrano pločiu.

Tokiu būdu, naudojant šį konkretų įrenginį gali būti nustatomas, koks atstumas yra kokybiškai norimą prognozuojama vaizdo dydis.

Verta paminėti, kad projektoriai, kurių santykis yra 2: 1, gali išreikšti 2 metrų pločio vaizdą nuo 4 metrų atstumo. Biurų patalpose dažnai yra daug vietos, taip pat yra atleistos nuo nereikalingų dekoro detalių, kurios gali trukdyti projekcijai. Namuose, kur dažnai neįmanoma skirti atskiros kambario projektoriui, svarbu pasirinkti tinkamą atstumą. Šiuo metu yra trys projektorių tipai, kurie skiriasi pagal fokuso trukmę:

 • ilgas dėmesys;
 • trumpas dėmesys;
 • itin trumpas fokusavimas.
Projektoriaus pastatymas po lubomis šviesioje studijoje

Projektoriaus pastatymas po lubomis šviesioje studijoje

Skandinaviško stiliaus svetainė su namų kino ir projektoriumi

Skandinaviško stiliaus svetainė su namų kino ir projektoriumi

Atitinkamai, kuo mažesnis yra fokusavimo ilgis, tuo mažesniu atstumu projektoriui reikia teisingai suprojektuoti vaizdą. Kuo mažesnis šis skaičius įrenginyje, tuo brangesnis. Todėl, jei jūs negalite skirti daug lėšų ultrakorotkofokusny projektorius turėtų pasirinkti tokį prietaisą iš didelį kambarį, kuriame iškyšos kelias nebus dedamas dekoratyvinių elementų dydis.

Projektoriaus vieta taip pat yra fiksuota arba nešiojama. Jei namas ten yra galimybė nuolat peržiūrėti filmus projektoriuje, tada geriausia yra fiksuota vieta. Viskas, ko reikia, yra pasirinkti tinkamą atstumą iki ekrano ir nustatyti įrenginį. Brangesniuose modeliuose vaizdų talpinimas gali būti valdomas atskirai nuotoliniu būdu, neperkraunant paties įrenginio. Jei projektorius yra nešiojamas, galite sureguliuoti vaizdą keičiant paties prietaiso padėtį.

Namų kino projektoriai: miegamasis su projektoriumi, paslėptas spintoje

Miegamasis su projektoriumi, paslėptu spinta

Viduržemio jūros interjero projektorius

Viduržemio jūros interjero projektorius

Projektoriai namų kino teatrui. Išvados

Dėl sparčios šiuolaikinių technologijų plėtros kiekvienas gali organizuoti nepamirštamą filmų rodymą namuose. "Kuris projektorius yra geresnis namų kino teatrui?" - daugelis žmonių, kurie nori kurti kiną savo namuose, galvoja. Norint, kad prietaisas būtų teisingas, verta išsamiai ištirti kiekvieno modelio charakteristikas. Tačiau pirmiausia turite nustatyti projektoriaus vietą, kurioje kambaryje. Tai priklauso nuo to, kokia turėtų būti prietaiso galia, ir kiek ji projektuos nuotrauką esamomis sąlygomis.

Jei namuose reikia įrengti pilnavertį kino teatrą ne tik klasikiniu kino teatru, bet ir 3D filmais, verta rinktis ne tik susiję priedai, bet ir teisingas projektoriaus modelis.

Taip pat būtina rūpintis tinkamu projektoriaus priežiūra. Visų pirma būtina sekti darbą žibintai. Geriausias jų veikimo sprendimas yra filtro projektoriai, kurie neleidžia dulkėms patekti į vidines prietaiso dalis. Jūs galite savarankiškai valyti dulkių filtrą namuose ir jį valyti kas tris mėnesius.

Jei norite pamatyti ekrane, vaizdo kokybę, kuri yra ant nebus pasiduoti į kino teatrą vaizdų, tada jūs turite atkreipti dėmesį į brangių aukštos kokybės modeliai. Tačiau verta paminėti, kad daugelis gamintojų padidina projektorių išlaidas, pridedant nereikalingų funkcijų. Todėl prieš perkant projektorių turėtų nuspręsti, ką jos funkcijos yra, ko jums reikia, ir ką - tiesiog nereikalingas priedas.

Geriausi namų kino projektoriai: populiarių modelių peržiūra ir palyginimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =