Su nedideliu kvadratūru, geriau pasirinkti šviesias spalvas

Su nedideliu kvadratūru, geriau pasirinkti šviesias spalvas

Užduotis du visiškai skirtingas funkcines zonas vienoje erdvėje nėra labai lengva, tačiau ji yra visiškai įkūnyta. Apsvarstykite kai kuriuos dizaino gudrybes miegamasis-gyvenamasis kambarys 17 kv. km. M. Šioje byloje nėra tiek daug vietų, tačiau tai yra gana reali vieta, kuria reikia. Be to, jis gali atrodyti stilingas, modernus ir tuo pačiu metu komforto savininkams.

 • Spalva ir baldai
 • Akimirkos į galvą: dizainerių nuomonės
 • Zonavimas pirmiausia
 • Tinkama vieta lovai
 • Funkcionalumas ir vieningumas
 • Apšvietimas
 • Išvada
Stilingas vidinis baldų stiliaus sprendimas

Stilingas vidinis baldų stiliaus sprendimas

Spalva ir baldai

Šie du svarbūs dalykai turėtų būti apgalvoti ypač atsargiai. Iš jų teisingas pasirinkimas priklauso nuo bendro kambario įspūdžio, patogumo. Pradėkime nuo spalvų paletė. Nepriklausomai nuo to, kas pasakyta, 17 kv.m. m, - mažas kambarys, o turint omenyje, kad ji turi dvigubą funkcinį užduotį, pasirinkti paletė yra dar sunkiau.

 • Svarbu prisiminti vieną dalyką: Šviesos spalvos yra mažų erdvių stuburas. Jie bus išplėsti ir patogu suvokti. Tačiau ryškūs kontrasto deriniai vizualiai siaurina, sumažina kambarį.
Balta spalva vizualiai padidina plotą

Balta spalva vizualiai padidina plotą

Tačiau tai nereiškia, kad reikės egzistuoti visą laiką smėlio sienos ir baltos lubos, visiškai įmanoma taikyti ryškius akcentus balduose, tekstilėje. Ypatingais atvejais galite pakabinti ant sienos originalų vaizdą.

Svarbu! Net sienas galima dekoruoti originaliu būdu, bet jums reikia naudoti atspalvius, išblukusias spalvas. Tai gali būti raudona, geltona ir net raudonas atspalvis.

Kai nėra daug vietos, geriau nenagrinėti didelių gabaritų baldų

Kai nėra daug vietos, geriau pasirinkti nebromozdkiu baldus

Kambaryje turi būti baldai. Tarp labiausiai reikalingų:

 1. Lova gali būti ir sofa.
 2. Sieninė spinta arba komoda.
 3. Naktiniai staleliai ar žemas stalas.
Lova šalia lango yra atskirta didelio veidrodžio

Lova šalia lango yra atskirta didelio veidrodžio

Svarbiausias pasirinkimas - neleisti netvarkos, kitaip tai bus nepatogu būti tokioje patalpoje. Baldai turėtų būti šviesūs, daugiafunkciai. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas Kampiniai rinkiniai - spintelės, vitrinos, komodos. Jie gerai taupo vietą ir tuo pačiu metu atlieka puikų funkcinį apkrovimą.

Šioje erdvėje turėsite atsisakyti įprastų, bet apsunkintų fotelių, tualetas, gilios spintelės. Tai, žinoma, yra patogus, bet tiesiog "maitina" erdvę. Geriau pirkti ir sutvarkyti reikalingus, be kurių be to neįmanoma, ir, jei reikia, pridedant kitus baldų komplektus.

Interjeras minkštuose pieno ir smėlio spalvos tonuose

Interjeras minkštuose pieno ir smėlio spalvos tonuose

Patarimai! Pagal lubas yra daug laisvos vietos, kuri nepagrįstai pamirštama. Čia galite susitvarkyti lentynos ir net lentynos.

Akimirkos į galvą: dizainerių nuomonės

Visų zonų sujungimas į vieną visada yra sunkus, nes kiekvienas turi funkcionalumą. Bet jei nėra kito išeities, jums reikia išeiti ir sugalvoti kažką įdomaus.

Atidžiai galvokime

Tai pirmas patarimas, kurį duos daug dizainerių. Miegamojo su gyvenamajame kambaryje derinimas tokioje mažoje erdvėje sudėtinga užduotis yra ir dėl to, kad patalpos paskirtis yra kitokia. Miegamasis - intymioje vietoje, kur draudžiama įvažiuoti į kitą šalį. Svetainė - viešoje patalpoje, kurioje galėsite priimti įvairius svečius, net visiškai svetimus.

Nedidelė spintelė slepia už jos lovą

Nedidelė spintelė slepia už jos lovą

Būtent dėl ​​šios ypatingos sudėtingumo įvairovės. Panašius variantus turėtų pasirinkti tie, kurie labai retai gaus svečius, tik tuo atveju bus patogu būti kambaryje.

Pastaba! Kita problema yra ta, kad sunku sukurti visą miegamąjį. Tai gali ir bus šiek tiek izoliuota (pertvaros mums padėti), bet mes negalėsime sumažinti visų garsų.

Platus erdvės išdėstymas su zonomis, naudojant sienų tapetų spalvas

Platus erdvės išdėstymas su zonomis, naudojant sienų tapetų spalvas

Pasirinkimas su sofa-lova, o ne pilna lova taip pat ne pats patogiausias. Pirmasis - nuolat reikia skleisti ir padengti patalynę. Antra - sofą negalima pavadinti patogiausia poilsio vieta.

Svarbu! Kai svečiai yra ant lovos, kad galėtumėte žiūrėti televizorių, tai taip pat nėra pats patogiausias ir higieniškas variantas.

Zonavimas pirmiausia

Sujungiant zonas viename kambaryje svarbu tinkamai atskirti vieną nuo kito. Pagalba ateis:

 1. Užuolaidos - atrodo gražiai ir elegantiška, bet nepamirškite, kad jas reikės reguliariai nuplauti, nes jie greitai dulkes. Geriau turėti du rinkinius (vienodus ar skirtingus).
 2. Mediniai pertvaros - originalus ir išsamus, bet ne visada tinkamas pagal tą ar tą stilių.
 3. Stiklas - atrodo gražiai, erdvus, neužblokuokite erdvės, šviesa eina per juos vienoje ir antroje kryptyje. Problema ta, kad jie ne tik neleidžia garso izoliacijai, bet ir net nebus išleisti į pensiją - viskas matoma per juos.
 4. Lentynos, ekranai - grynai simbolinis skirtumas, sukurtas tiesiog vizualiniam atskyrimui. Per juos galima pamatyti ir išgirsti.
Populiari zonavimo versija naudojant stiklo pertvaras

Populiari zonavimo versija naudojant stiklo pertvaras

Patarimai! Kitas zonavimo įrenginys - vertikalus su podiumu. Iš viršaus patogu pastatyti gyvenamąjį plotą, o lova turi būti paslėpta. Patogiausia realizuoti tokį priėmimą, jei kambarys yra stačiakampio formos, pailgos.

Taip pat patogus yra zonavimas su užuolaidomis

Taip pat patogus yra zonavimas su užuolaidomis

Tinkama vieta lovai

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra pašalinti gyvenamojo kambario plotą iš miegamojo. Žinoma, tai sunku padaryti, bet jei nenorite, kad svečiai būtų matomi savo lovoje, tai pirmiausia reikia padaryti. Geriausias dalykas yra siųsti televizorių į kambarį.

Patarimai! Jei jums patinka žiūrėti televizorių lovoje, turėtumėte pakabinti ant skliaustų, kuriuos galima pasukti 180 °.

Lova nebus labai pastebima, jei ji bus dedama į nišą

Lova nebus labai pastebima, jei ji bus dedama į nišą

Dabar pakalbėkime apie lovos vietą. Optimalus nusiųskite į tolimiausią kampą, dažniausiai šią vietą lange. Taigi, bus galima išvengti miegamojo pravažiavimo, jis bus labiau atskirtas, jaukus. Kadangi lango sėdynė yra gana lengva, reikia pasirūpinti tinkamu apdaila. Storosios draperijos - labiausiai tai.

Funkcionalumas ir vieningumas

Nors patalpos funkcijos yra skirtingos, jas vis dar reikia sujungti bendra "istorija". Stilistai turėtų pasirinkti vieną, nes harmonija yra labai svarbi. Prisiminkite, su kuo negalima zonavimo erdvė:

 1. Skirkite funkcines zonas, kuriose yra skirtingų, nesuprantamų spalvų. Šis sprendimas taps jūsų akimis.
 2. Sukurkite skirtingus stilius, kurie yra labai skirtingi.
 3. Ryški kontrastas to paties stiliaus.

Optimalus miegamasis su svetaine, kurio spalva yra skirtinga. Parodykite, kur yra vieta, galima suskirstyti į zonas, kuriose naudojami baldai arba minėtos pertvaros.

Apšvietimas

Jei norite miegamojo, turėtumėte sukurti intymesnį scenarijų. Čia niekas negalės spręsti klausimų, kuriems reikalingas ryškus apšvietimas. Bet čia yra knyga prieš einant miegoti, kad galėtumėte skaityti, galbūt norėsite. Galimybė - pakabinti lauke miego lempa, grindų lempa, galite sumontuoti lubų lempą. Pagal pageidavimą - vieta LED apšvietimas.

Kitas svarbus aspektas. Kadangi viena zona bus prie lango, o antrasis yra toli nuo jo, tai taps kliūtimi natūraliai šviesai. Galite išeiti iš šios situacijos, pasirinkdami tinkamą apšvietimą, ir mes taip pat nepamirštame apie zonavimą.

Centrinis viršutinis apšvietimas, pridėjus papildomą apačioje kiekvienoje zonoje

Centrinis viršutinis apšvietimas ir papildomas dugnas kiekvienoje zonoje

Svarbu! Apgyvendinimas šviestuvai bendro kambario centras yra bloga idėja. Dar daugiau yra reliktas, kurį geriau atsikratyti.

Kalbant apie kambarį, turėtų būti šviesos. Labai šviestuvas - centrinis elementas - gali būti ant lubų, bet šios konkrečios funkcinės zonos centre. Patartina sumontuoti vietinius šviesos šaltinius, kurie gali būti įjungti arba išjungti, jei reikia.

Tamsi užuolaidos slepia miego zoną

Tamsi užuolaidos slepia miego zoną

Aukščiausias apšvietimas virš lovos

Aukščiausias apšvietimas virš lovos

Išvada

Norėdami sureguliuoti viską, ko reikia patogiam gyvenimui, miegamajame-gyvenamajame kambaryje 17 kvadratinių metrų. m nebus sunku. Svarbu pagrįstai pasirinkti baldus, nepamirškite apie padalijimą į zonas ir pasirinkti aukštos kokybės apšvietimas. Komfortas šiuo atveju yra jūsų rankose, nors visa tai gali būti patikėta dizaineriui.

Zonavimas su šviesia sofa

Zonavimas su šviesia sofa

Patarimai dizaineriams: kaip planuoti zonavimą ir interjeras miegamasis-gyvenamasis kambarys už 17 kvadratinių metrų. m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 34 =