Nowoczesna klapka jest doskonałą alternatywą dla łóżka

Nowoczesna klapka jest doskonałą alternatywą dla łóżka

Zdarza się, że powierzchnia pomieszczenia nie pozwala na umieszczenie pełnego podkładu, który nie musiałby być ukryty. Zdarza się, że goście przybywają z daleka i muszą być gdzieś zakwaterowani na noc. I w pierwszym i drugim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest clamshell z materac ortopedyczny. Jest zwarty w złożonej formie, ale podczas gdy on śpi na nim, nie odczuwa dyskomfortu, jakby spał na podłodze lub na zwykły clamshell.

  • Zapomnij o sowieckich składanych łóżkach
  • Warianty produktu
  • Zalety i wady
Komfort i nowoczesny design

Komfort i nowoczesny design

Zapomnij o sowieckich składanych łóżkach

Czasy, kiedy było to niezwykle niewygodne w takim miejscu do spania, minęły. W nowoczesnych produktach wszystko jest dobrze przemyślane, aby stworzyć pełen komfort osoby, która na nich spoczywa. Stare aluminiowe belki poprzeczne, które wrzynały się w plecy nawet przez grubą tkaninę, ginęły w zapomnieniu.

Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca łatwy sen

Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca łatwy sen

Stabilność ramy i dodatkowe wsparcie w postaci kół

Stabilność ramy i dodatkowe wsparcie w postaci kół

Ważne! Nowoczesne telefony komórkowe miejsca do spania mają elastyczne podparcie podstawy, które jednak zapewnia komfort.

Co więcej, nowoczesne klapki są bardziej podobne składane łóżko, zamiast tego, co było z nimi wcześniej związane. Pozostała regulowana głowa, która nie będzie używać poduszki. Ponadto poszczególne modele są wyposażone w nóżki na kółkach, co zapewnia komfort ruchu.
Rama jest lekka, a jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu ciężar śpiwora może być dość duży, a komfort nie przeszkadza.

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​klapa jest wygodna w użyciu

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​klapa jest wygodna w użyciu

Łatwy montaż nowoczesnych modeli

Łatwy montaż nowoczesnych modeli

Rama wykonana z lameli zapewnia wytrzymałość konstrukcji

Rama wykonana z lameli zapewnia wytrzymałość konstrukcji

Warianty produktu

W chwili obecnej oferujemy szeroką gamę łóżek składanych, które różnią się ceną, aw pewnym stopniu komfortem. Dostępne są następujące opcje:

  1. Tkanina bez lameli. To jest podobieństwo tych, które były wcześniej, tylko ich jakość jest znacznie wyższa. Ten, kto na nim leży, nie zawodzi niczym hamak, ponieważ płótno jest gęste i dobrze rozciągnięte. Plecy z marzenia na takie nie boli, a w połączeniu są bardzo zwarte. Taki clamshell może być użyty bez materac, chociaż z nim sen będzie wygodniejszy. Termin użytkowania jest stosunkowo niewielki, ponieważ tkanina w końcu się nieco rozciąga, co wpływa na komfort.

  2. Klasyczny - jest to analog sowieckiego produktu wyższej jakości. Silny gobelin jest przymocowany do sprężyn. Maksymalna waga, jaką można utrzymać, to 100 kg. Jego problemy są takie same jak w przypadku powyższych produktów: tkanina może być rozciągnięta i wytarta, sprężyny rdzewieją.

  3. Ortopedia - to prawie pełne łóżko, ponieważ ma twardą metalową ramę i drewniane lamele. To daje twardą podstawę dla materaca. Bez niego spanie na takim łóżku nie zadziała. Jedyną różnicą w stosunku do zwykłego miejsca do spania jest możliwość złożenia go i schowania w odosobnionym miejscu.

Materac

Powinien zwrócić szczególną uwagę, ponieważ zależy to od komfortu snu. Materac często jest wyposażony w łóżeczko, ale jego wysoka jakość nie jest warta rozmowy.

Ważne! Produkt ortopedyczny do łóżka składanego, między innymi, należy dodać razem z nim. To normalny materac, taki jak na przykład łóżka, nie nadaje się.

Aby wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz, lepiej skonsultować się z konsultantem specjalistycznego sklepu, który poprowadzi najlepszy model.

Materac ortopedyczny na standardowe łóżeczko

Materac ortopedyczny na standardowe łóżeczko

Połączenie kokosa i naturalnego lateksu w materacu ortopedycznym

Połączenie kokosa i naturalnego lateksu w materacu ortopedycznym

Materac o średniej twardości

Materac o średniej twardości

Rada! Aby produkt był łatwy do złożenia, jego grubość powinna wynosić 5-10 cm.

Budowa

Łóżka składane ortopedyczne z materacami mają następujący wzór:

  • Ogólne ramy wykonane są z metalu, często aluminium lub stali. Najważniejsze jest to, że rama jest lekka, ponieważ będzie musiała być stale przenoszona.
  • Podstawą ortopedyczną są lamele, jak na wszystkich łóżkach ortopedycznych. Są wystarczająco cienkie, ale są mocne i elastyczne. Wykonane są z brzozy i innych naturalnych materiałów. Lamele są lekko zakrzywione do góry, dzięki czemu można uzyskać jędrność, ale jednocześnie sprężystość.
  •  Materac ortopedyczny.

Ważne! Taki produkt może być z powodzeniem stosowany jako pełne łóżko. Wsparcie pleców jest doskonałe, może nawet złagodzić ból kręgosłupa. Jego regularne stosowanie nie wpłynie na twoje zdrowie. Za dnia klapkę można łatwo złożyć i ukryć, aby nie zajmowała niepotrzebnej przestrzeni.

Rozwija się niezwykle łatwo, ponieważ nie składa się z trzech sekcji, jak te używane wcześniej, ale tylko dwa. Oznacza to, że mniej wysiłku jest rozłożenie. Istnieją nawet produkty, które nazywają muszlami-komoda. W nocy, rozwija się, w ciągu dnia ukrywa się w klatce piersiowej, do której jest przywiązany.

Zalety i wady

Przed zakupem powinieneś oczywiście rozważyć zalety i wady.

Plusy Przeciw
Prostota konstrukcji - solidna podstawa z tym samym materiałem do spania. W nowoczesnych łóżkach praktycznie nie ma nic do zerwania. Jeśli mówimy o produkcie z listwami ortopedycznymi, to w przypadku awarii jednego z nich lub nawet kilku z nich nie będzie trudno wymienić. W materacu jest często zbyt cienki, trzeba kupić nowy.
Łatwość transformacji - składanie i rozkładanie pod wpływem siły jednej osoby. Osiąga się to dzięki obecności dwóch połówek, które łatwo można przekształcić w wygodne łóżko. Szerokość klapki jest stosunkowo niewielka, więc nie ma takiego komfortu, jak w podwójnym łóżku.
Właściwości ortopedyczne. W czasach radzieckich można tylko marzyć o takim miejscu do spania, nowoczesne produkty nie są w niczym gorsze od zwykłych łóżek. Musisz rytuał składania i rozkładania codziennie rano i wieczorem.
Jeśli finanse są ograniczone, można kupić łóżeczko, najlepiej z listkami ortopedycznymi i wysokiej jakości materacem. Oprócz wymiany łóżka, zaoszczędzi to również pieniądze i przestrzeń. _____
Zwartość - złożony, może zmieścić się bez problemów za szafką, pod kanapą, na balkonie. _____
Materac można wymienić w dowolnym momencie i nie będzie to zbyt kosztowne. _____
Idealne rozwiązanie do codziennego użytku. _____

Wniosek

Nowoczesne składane łóżka - jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla zapewnienia komfortowego zakwaterowania dla gości, jak i dla tymczasowego lub stałego snu właścicieli. Sprawdź to sam!

Bezkompromisowa wygoda i oszczędność miejsca: jak wybrać klapę z materacem ortopedycznym?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 77