Sypialnia w skromnym, zwięzłym stylu

Sypialnia w skromnym, zwięzłym stylu

Sypialnia - to specjalny pokój, w którym każdy właściciel ma praktycznie identyczny zestaw mebli. To jest wykorzystywane przez producentów, oferując gotowe zestawy do sypialni na każdy gust i po różnych cenach. Liczba przedmiotów w zestawie sypialni może wynosić od dwóch do kilkunastu. Gdy przyjdziesz do sklepu i spojrzysz na katalog, możesz wybrać dowolną liczbę przedmiotów z bardzo obszernej kolekcji, wykonanych w jednym stylu. Więc co zamierzamy kupić? Spróbujmy to rozgryźć razem!

  • Łóżko
  • Stolik nocny
  • Szyfonier
  • Komoda
  • Mirror
  • Toaletka
  • Wiadro
  • Osmanie lub fotel
  • Cena pytania
  • Kierunek stylu
Design przytulnej sypialni w skandynawskim stylu

Design przytulnej sypialni w skandynawskim stylu

Zestaw sypialniany: zdjęcia, opcje i ceny

Chociaż łóżko i jest uważana za królową sypialni, nie zapominaj o jakości materac, ponieważ zależy od materaca, czy twój sen będzie zdrowy i silny. Zatrzymując się na określonym zestawie słuchawkowym, możesz wybrać rozmiar łóżka, ale niestety nie jest to jej model.

Rada! Możesz dokończyć łóżko z szufladami nisze na pościel, ale za dopłatą.

Model Charakterystyka Cena: Zdjęcia
Sypialnia modułowa Loft Oak Tobacco
Kup teraz
Materiał obudowy: ЛДСП, Metal; Materiał elewacyjny: płyta wiórowa; Kolor: brązowy; Skład zestawu: Bed Loft Oak Tobacco (206,6x182x93 cm); Stolik nocny Loft Oak Tobacco (2 szt.) 71 430 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Sypialnia STYLE-1
Kup teraz
Dołączone moduły: Komoda 800 * 830 * 450; Łóżko: miejsce do spania (1600х800х2000); Panel (800x600x20); Stolik nocny (2szt.) (410x474x410); 4-skrzydłowy futerał z 2 lusterkami (1600 x 2200 x 500). 26 150 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Apartament Uyut-1 z sypialnią
Kup teraz
Skład zestawu: stolik nocny (2 szt.) (38x35x70); Komoda (80х44х72); Łóżko (164x205x70) Koszt łóżka Materac nie jest wliczony w cenę! Możesz uzupełniać dodatkowy sprzęt w sekcji. Zalecany rozmiar materaca to 1600 x 2000 mm; Szafa 4 x składana (160х190х50) 16 020 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Sypialnia Vasilisy (pakiet 2)
Kup teraz
Zestaw zawiera: podwójne łóżko, stolik nocny, stół, lustro i szafkę narożną; Materiał elewacyjny: MDF-16/22 Kronospan Szczecinek (Polska) / PVC Alfaterm (Włochy); Materiał obudowy: Płyta wiórowa-16/25 Kronospan Szczecinek (Polska); Złącza materiałowe i prowadnice rolkowe: GTV (Polska), Hettich (Niemcy). 116 885 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Apartament z sypialnią Juno 2
Kup teraz
Materiał fasady: lustro; Materiał sprawy: ЛДСП; Kompletny zestaw słuchawkowy: komoda, łóżko, stolik toaletowy, stolik nocny, szafka 17 500 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Apartament z sypialnią Juno 5
Kup teraz
Materiał fasady: lustro; Materiał sprawy: ЛДСП; Zestaw słuchawkowy: szafka, komoda, łóżko, stolik nocny 20 000 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Sypialnia ARINA-1
Kup teraz
Dołączone moduły: Skrzynia (800h830h430), B (1600h800h1900) Toaletka (950h910h430) Szafka nocna (2 szt.) (410h474h430), lusterka składane szafa 3 (1200h2080h500). 21 490 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Zestaw sypialniany Basya
Kup teraz
Producent: Дисави; Materiał fasady: płyta wiórowa; Materiał sprawy: ЛДСП; Pakowanie: Tabela (800 × 420 × 750 mm); Szafa (1300 × 500 × 2000 mm); Komoda (800 × 420 × 800 mm); Łóżko (1652 x 2236 mm); Stolik nocny (400 × 380 × 990 mm) - 2 szt. 13 990 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Sypialnia Julianne
Kup teraz
Kolor ramy: dąb Ferrara; Kolor fasady: Dąb Ferrara, Cilegio Nostrano; Materiał fasady: płyta MDF, lustro; Materiał ramy: płyta wiórowa; Komplet zawiera: łóżko (160х200); Szafa; Stolik nocny (2 sztuki); Komoda; 27 710 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny
Sypialnia SOFIA-5
Kup teraz
Dołączone moduły: łóżko (1600h800h1900); Stolik nocny (2szt.) (410x474x410); Skrzynia jest 3x skrzydlata z lustrem (1300x2150x500). 16 790 rub. Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny

Rada! Zmień kształt lub wysokość głowy głowy, nie możesz, więc, ustalona z zestawem, przemyśleć wszystkie szczegóły.

Stolik nocny

Dla łóżka małżeńskiego krawężnik musi być oczywiście dwa. Czasami umieszczane są lampy stołowe, jeśli układ nie jest przewidziany klamra. Krawężnik może wyglądać jak blat stołu na nogach, mieć szufladę lub być dość pojemną szafką z otwieranymi drzwiami lub kilkoma szufladami. Nawiasem mówiąc, cokoły mogą być oferowane w innym zestawie.

Szafki nocne przy łóżku - niezbędny i funkcjonalny atrybut

Szafki nocne przy łóżku - niezbędny i funkcjonalny atrybut

Mały szklany stolik zamiast stolika nocnego

Mały szklany stolik zamiast stolika nocnego

Rada! Zastanów się, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania, czy tylko blatu, aby umieścić nie przeczytaną książkę lub włożyć wazon z kwiatkiem?

Szyfonier

Jeśli masz osobny pokój w swoim mieszkaniu - garderobę, nie potrzebujesz w sypialni szafy. Ale takich luksusowych może się pochwalić, więc zobaczmy, jakie są szafy. Coraz więcej mistrzów woli szafy - są niesamowicie pojemne i nie wymagają dodatkowej przestrzeni do otwierania drzwi. W tej szafie można zawiesić nie tylko suknie i płaszcze, arkusze kalkulacyjne i ręczniki - tu wchodzi i buty, pościel i koce, poduszki -, materacem.

Rada! Jeśli pokój jest mały, wybierz szafę z lustrzanymi drzwiami. Lusterka optycznie powiększają pomieszczenie i nie będzie potrzeby stosowania dodatkowego wolnostojącego lub montowanego na ścianie lustro.

Komoda

Dla tych, którzy mieszkali w apartamentach z garderoba pokój, zamiast obszernej szafki lepiej kupić komodę. Pościel i piżamy, szlafroki i zmienne łóżko są zawsze pod ręką. Wisi nad lustrem kredens, przekształcić go w opatrunku i ułożyć na powierzchni mebla, może i kosmetyki, a pamiętne zdjęcia wewnątrz i świeże kwiaty w doniczkach i inne słodkie rzeczy ty.

Rada! Skrzynie również są inne, zwracaj uwagę nie tylko na liczbę nisz, ale także na ich wielkość. Na przykład mogą być dwa szerokie pudełka na pościel i wiele małych na skarpetki, skarpetki, chusteczki i inne tekstylia.

Mirror

Jeśli elewacyjne elewacje lustrzane lub lustro nad komodą, której nie lubisz, możesz kupić samodzielne lustro, ale opcja ta dotyczy tylko dużych sypialni. Mały zestaw sypialniany nie pozwala na taką ekstrawagancję.

Jeśli potrzebujesz pełnej długości lustro, nie opłaca się powiesić go na ścianie w celu oszczędności miejsca - wszystko jedno, trzeba będzie przenieść na pewną odległość, aby objąć całą oko zdjęcie. Zainstalować lustro - to lustro w pełnym rozmiarze, a dodatkowa szafka na produktach kosmetycznych i higienicznych, suszarka do włosów, akcesoria, biżuterię i inne rzeczy.

Stare lustro i luksusowa drewniana komoda wyglądają bardzo harmonijnie

Stare lustro i luksusowa drewniana komoda wyglądają bardzo harmonijnie

Luksusowe duże lustro w sypialni, urządzone w stylu nowoczesnej klasyki

Luksusowe duże lustro w sypialni, urządzone w stylu nowoczesnej klasyki

Rada! Trilage różni się od toaletki obecnością trzech luster naraz, dzięki którym można zobaczyć siebie po obu stronach. Ta opcja jest niezbędna dla kobiet, które lubią stylizować włosy w skomplikowanych fryzurach i nosić asymetryczne stroje.

Toaletka

Atrybut wyłącznie do damskiej sypialni. Jest to mały stolik z lustrem i pufą lub małym krzesłem, który wygodnie nanosi makijaż i wykonuje inne zabiegi z wyglądem. Niestety, toaletka także nie dla miniaturowych sypialni.

Wiadro

Oryginalny sklep, który znajduje się u stóp łóżka. Na bankiet w nocy wkładali na łóżko narzuty i poduszki dekoracyjne. W rzeczywistości, wielu właścicieli zrobić bez tego wnętrza, ale starsi ludzie nie spowoduje dodatkowego miejsca, ponieważ materac łóżko ze stałą ekspozycją na lokalny wciśnięty i zdeformowane.

Osmanie lub fotel

W dość dużej sypialni można wyróżnić miejsce do odpoczynku i relaksu z dywanem, książką lub filiżanką herbaty. Umieść obok lampę podłogową i jeśli to konieczne, przytnij ją krzesło ekran - i raj jest gotowy.

Cena za zestaw do sypialni

Tak więc - w najskromniejszych pomieszczeniach można ograniczyć się do łóżka i szafy, do przestronnych - do wykorzystania wszystkiego, czego dusza zapragnie lub na to pozwoli budżet. Przede wszystkim materiał odgrywa rolę - naturalny układ będzie kosztować o rząd wielkości drożej niż laminowana płyta wiórowa, ale będzie również trwać znacznie dłużej.

Rada! Jeśli istnieje taka potrzeba, za opłatą można zmodyfikować gotowy zestaw fabryczny, dodając wbudowane światła, dodatkowe nisze do przechowywania i inne udogodnienia.

Rada! Zakup gotowego zestawu słuchawkowego w każdym przypadku będzie tańszy niż zakup wszystkich niezbędnych przedmiotów w różnych punktach sprzedaży. Ale nadal są pożądane, aby pasowały do ​​siebie stylowo i jest to kolejne pytanie.

Kierunek stylu

Wyposażenie sypialnia w klasycznym stylu, Wybierz meble z drewna głównie cennych ras - mahoń, brzoza karelska, dąb, wiśnia. Jest zawsze masywny, ale jednocześnie elegancki, o gładkich konturach mebli, ozdobiony rzeźbami i złoceniami. Dopasuje klasykę i zestaw białych sypialni - jego zaletą jest to, że będzie pasować do każdego wykończenia sufitu i ścian.

Białe meble z płyty MDF idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza

Białe meble z płyty MDF idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza

Oryginalna sypialnia z projektem fuzji

Oryginalna sypialnia z projektem fuzji

Pomysł! Dla sypialnie w minimalistycznym stylu dostać łóżko bez zagłówka z nogami ukrytymi przed oczami. Daj pierwszeństwo szafom w przedziale ze szklanymi fasadami, a od półek na zawiasach i szafkach lepiej odmówić.

Sypialnia w dobrym stylu kraj - to sztuczne meble z patyną i zadrapaniami, z dużą ilością tkanin. Styl hi-tech nie lubi zbędnych detali, zestaw do takiej sypialni powinien być wykonany lakonicznie. Witaj szkło, plastikowe, lite drewno, aby maksymalnie zastąpić płytę wiórową.

Sypialnia z naturalnego drewna w orientalnym stylu

Sypialnia z naturalnego drewna w orientalnym stylu

Stylowe meble o stonowanych odcieniach ze skórzanymi wstawkami

Stylowe meble o stonowanych odcieniach ze skórzanymi wstawkami

Możesz udekorować pokój dziecięcy w różnych stylach, w zależności od wieku i płci jego lokatorów. Zestaw dziecięcych sypialni zawsze ma jasne kolory, radosny i żarliwy nastrój oraz absolutne bezpieczeństwo dla dziecka. Przykłady niesamowitych dziecięcych zestawów mebli, które można zobaczyć na proponowanym filmie.
Zestaw do sypialni (ponad 55 zdjęć): pakiet, odmiany, popularne modele i ceny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 78