Rebelské steny – povstalecké tapety v každom dome

obsah

  • pojem rebel steny
  • Vytvorenie tapety rebelov: história a technológia
  • Návrh a zbierky rebel Steny - pre každú chuť
  • Foto rebelských stien

Čo je moderný domov? Ide o komfort, komfort, ergonómiu a čo je najdôležitejšie, štýl. Čo zdôrazňuje individualitu nájomcu, preukazujúc jeho chuť, preferencie, koníčky a dokonca aj koncept života.

Rebel Steny interiér obrazu

Medzi rôznymi dekoratívnymi materiálmi, ktoré môžu vytvoriť štýl ubytovania, nástenná maľba zaujímajú vedúcu pozíciu, pretože je potrebné ich uplatniť len steny - ako celok v interiéri potom sa to zmení. A dnes existuje veľa spoločností, ktoré vyrábajú fotografické tapety, ktoré ponúkajú produkty pre každý vkus.

R11721 - Water Wolrd

Švédskej spoločnosti Rebelské steny vyniká v tejto sérii a je jedným z inovátorov pri vytváraní jedinečného dizajnu fotografických tapiet. Napriek mnohým odvážnym a jasným rozhodnutiam budú ich zbierky vyhovovať konzervatívnym aj romantickým zákazníkom. Na rozdiel od mnohých kolekcií prezentovaných a vysoko kvalitné produkty, Rebel Walls, že spoločnosť s históriou a konkrétne víziu, ponúka výnimočné riešenie štýlu a jedinečný prístup ku každému klientovi.

R10591 - Magnolia

R13421_Rebel stien-4-image-2

pojem rebel steny

Anglické slovo "Rebel", založené švédskou spoločnosťou, znamená nielen "vzbura", ale slobodu vo všetkých jej prejavoch. Veria tomu tapeta Nie je to len prvok výzdoba, ale čisté plátno, na ktorom môžete vytvoriť čokoľvek. Je to sloboda designových riešení, ktoré odlišujú tapetu Rebelové steny. Celý proces vytvárania jedinečných tapiet podlieha tomuto konceptu - od vytvorenia prvého náčrtu k práci so zákazníkmi.

R11521 - vrásčitý papier

Okrem neustále sa meniacich obytných priestorov sa spoločnosť snaží zlepšiť spoločnosť tým, že prenesie finančné prostriedky do stavebného fondu Habitat for Humanity. Úlohou Rebelských stien je maximálne zlepšiť a diverzifikovať životy ľudí, hoci skromne - zdobenie interiérov. Ale pre tvorcov spoločnosti je dizajn obytných priestorov takisto spôsob, ako rozšíriť hranice krásnej estetickej chute. Celá koncepcia rebelských stien je postavená na odvahe a slobode prejavu, ako tvrdia tvorcovia značky: "Môžete robiť čokoľvek, pretože je to len tapeta!"

R13461_Rebel stien-4-image-3

R10451 - Venezia

Vytvorenie tapety rebelov: história a technológia

Rebel Walls - to je naozaj rodinná záležitosť, kde sú všetky procesy vstrebáva skúsenosti z notoricky známej dedka Folkeho, ktorý pracoval v obchode tapiet v 20. rokoch dvadsiateho storočia, a zakladateľa značky, Irene a Christopher, ktorí sa stretli v roku 1995 .. Po získaní základov práce v továrni na tapety Småland v Nässjö už tvorcovia rebelových stien už presne vedeli, aký bude ich produkt. Ladiaca výroba, súdržný tím a autorský dizajn, ktorý odráža túžbu zmeniť svet okolo nás - to je koncept a základ Rebelových stien.

R13332_Rebel stien-4-image-3

Výroba fotografických tapiet tejto značky sa realizuje pomocou moderných digitálnych tlačiarenských strojov. Táto metóda sa líši od tradičnej metódy a umožňuje vám dôkladnejšie zobraziť všetky podrobnosti o kompozícii, takže návrhári spoločnosti nie sú obmedzené na šablóny alebo farebná paleta.

R10511 - drevoryt, dizajn

R10101 - listnatý les

Počítačové vybavenie továrne je určené na výrobu tapiet a vykonáva tok objednávok v reálnom čase. To je dôvod, prečo sú zákazníci garantovaní rýchlosť a rýchle dodacie lehoty spolu s vysoko kvalitnými produktmi. V dizajnérskom štúdiu Rebelské steny tvorcovia nemajú žiadne obmedzenia, len slobodu vytvárať. Všetky zbierky značky sú výsledkom práce pravidelných a pozvaných dizajnérov, ktorí sa pokúsili realizovať všetky odvážne myšlienky a želania zákazníkov.

Rebel Steny interiér obrazu

Rebel Steny interiér obrazu

Tapety Rebelské steny sú vyrábané na netkanej báze najvyššej európskej kvality. Horná vrstva papiera je vystužená nylonovými vláknami, ktoré dodávajú produktu vyššiu pevnosť. tiež nástenná maľba z Rebel steny veľmi jednoducho lepidlo - lepidlo ísť k nim v kompletnej sady, stačí dať na stenu, a potom - opraviť tapetu.

R11871 - Panoráma mesta

Všetky tapety od švédskej spoločnosti sú umývateľné - môžu byť podrobené mokrému čisteniu bez obáv z poškodenia výrobku. Technológia na vytváranie fotografických stien Rebelové steny je tiež zameraná na zachovanie farby pod vplyvom vonkajších faktorov - teploty a slnečného svetla. Preto výrobky nevyblednú, ale prosím ich farby.

R13521_Rebel stien-4-image-2

Návrh a zbierky rebel Steny - pre každú chuť

Sloboda sebavyjadrenia v rebelských stenách sa prejavuje predovšetkým v dizajne. Tu si môžete vyzdvihnúť neuveriteľne avantgardné riešenia, na ktoré sa budú odvážiť len tí najodvážnejší zákazníci. Súčasne sa však mnohé zbierky dokonale hodia klasický tradičných interiérov.

Rebel-Walls-R13122_image2

So všeobecným duchom povstania je všetko veľmi prístupné - všetky zbierky sú zhromažďované v niekoľkých kategóriách, vhodné pre výber. Ak zákazníci nemajú čas na kontrolu všetkých kategórií a skupín zbierok, môžete sa obrátiť na špecialistov z Rebel Walls, ktorí si vyberú možnosti na základe osobných preferencií.

Rebel-Walls-R13142_image2

Takže v sortimente spoločnosti je tapeta rozdelená do niekoľkých skupín - podľa štýlových riešení, farieb, kolekcií dizajnérov. To sa robí pre všeobecné pohodlie pri výbere fotografických tapiet. Preto zákazníci nebudú tráviť dlhé hodiny pri pohľade na všetky zbierky v katalógu.

Rebel Steny interiér obrazu

Ak celý návrh projektu ready bývania, a na nutnosť zvoliť tapetu pre vybrané farebnú schému, treba prezrieť kolekciu zoskupených rôznymi meradle - graficky, terakota, zelená a ďalšie. Toto je veľmi dobré riešenie pre návrhárov interiérov a dekoratérov, ale je samozrejme vhodné pre všetkých zákazníkov. Koniec koncov, každý má obľúbenú farbu!

R10761 - Du Globe Terres

R12232 - Harlekýn, modrá

Ale mnohí zákazníci sa snažia nájsť jedinečné nástenná maľba, a po vytvorení kompozície okolo tohto jasného prízvuku. V tomto prípade stojí za zváženie štýlové riešenia od rebelových stien. Sú to dosť: Povrchy, príroda, botanika, ročník, betón, strom, umenie, geometria, mesto, cesty, mapy a typografia , Každý z týchto štýlov zdôrazní identitu interiéru. Vďaka vhodným farebným riešeniam sa kolekcie dobre navzájom spájajú, čo vám umožňuje vybrať si rôzne skladby od rebelových stien pre takmer každú miestnosť v dom.

R13681_Rebel-Walls-image-2

R11901 - Vlak

Pre byty v minimalistický a škandinávsky Štýlové štýly "Príroda" a "Botanika" sú perfektné. Makrofotografia listov a listov rastliny, všeobecné zloženie kytice sa stane silným prízvukom v pokojnom svetle interiéru. Takéto kompozície budú tiež ideálne Detské a spálne v klasickom štýle.

R12201 - lístie

Rebel-Walls-R12961_image2

R13451_Rebel stien-4-image-2

Pre prívržencov retro štýlov v polovici dvadsiateho storočia, štýl riešenia Vintage a umenie sú dokonalé. Foto nástenná nástenná maľba s obrazom starých kníh, rádií a grafických obrazov, podobne ako diela pop art, dokonale vytvárajú správnu atmosféru.

R11501 - Rádio

R12121 - Butterfly Letter

Rebel Steny interiér obrazu

pre moderný interiér, zdobené jasne a trochu eklektický, tapety štýl "City" a "Travel". Obrovské obrazy megacities budú vizuálne vytvárať ďalšie rozmery vnútri miestnosti, ktoré priťahujú pohľad.

R10421 - diaľnica

R10661 - Paríž

Fanúšikovia klasickejších riešení by si mali vybrať štýly trasy "Povrchy" a "Mapy". Zbierky zozbierané v tejto skupine budú čo najviac kariet, ktoré viseli v kanceláriách Churchilla a Darwina, ktoré dávajú slávnosť a serióznosť miestnosti.

R10771 - Mapa sveta

R12781 - betónové mreže

Pre mladých umelcov, študentov a jednoducho snívačov budú perfektne vyhovovať tapety zo zbierok skupín "Typografia" a "Geometria". Tučné a svetlé interiéry budú zvýraznené pôsobivými plagáty a novinové výstrižky, geometrické plátno. Obzvlášť také tapety z rebelových stien sa dokonale hodia do interiéru obrovského štúdio apartmány.

R12311 - Fraktálne

R12262 - Gumová pečiatka

A pre byty zdobené etno-štýlmi je potrebné vybrať tapety zo skupín "Betón", "Strom" a "Povrchy". Makrofotografia bambus nátery alebo drevené panely, charakteristické pre štýl Provence, - to je základ budúceho interiéru.

R13181 - Wall Garden

R11821 - Bambus

Autorské dizajnérske zbierky Rebel Walls sú vyrobené najlepšími európskymi a svetovými dizajnérmi a fotografmi, ktorí prinášajú svojím dielom nové farby do každého interiéru. Takže tu sú kolekcie veľkých výtlačkov pre interiéry, kompletne vytvorené ručne. Obe sú abstraktné náčrty a celkom tradičné kvetinové kompozície farbené farbou.

R12231 - Harlekýn, červená

Ďalšie zbierky sú stále obrázky a trojrozmerné fotografie priemyselných objektov - mostov a mrakodrapy, ktorí sa snažia objaviť jedinečnú krásu v každodennom živote. Napriek tomu, že väčšina autorských zbierok Rebel Walls je plná farieb, existuje niekoľko úplne monochromatických, ktoré sa zmestí do prísneho moderného interiéru.

R12901 - Industriel Urban Farm L.A.

Najpozoruhodnejšou črtou tapiet z rebelových stien je však príležitosť pre každého zákazníka vytvoriť svoj vlastný jedinečný vzor a zloženie. Môžete skenovať obrázky alebo osobné výkresy sami, alebo s pomocou odborníkov Rebel Walls, potom upraviť alebo zväčšiť obrázok. To môže byť absolútne čokoľvek - rodinná fotografia z dovolenky, obľúbených miest, obrázok, napísaný milovaným ... Takáto jedinečná príležitosť prinesie jedinečné autentické poznámky do atmosféry domova a urobí to skutočne osobnou osobnosťou.

Rebel_Walls_ (76)

Všetky fázy procesu tvorby jedinečnej tapety z náčrtu klienta sú starostlivo kontrolované zamestnancami spoločnosti Rebel Walls, ktorí radí a pomáhajú pri vytváraní nového svetlého plátna. Tiež, ak si klient chce pozrieť konkrétnu fotografiu na tapetu, špecialisti spoločnosti sa obrátia na fotografické agentúry, ktoré poskytnú obrovský počet rôznych obrázkov, z ktorých si môžete vybrať.

R50803 - Otvor svoju tvoju myseľ a rastie

Mnohé zbierky Rebelových stien sú nasýtené sebestačnými zložitými kompozíciami a pre lepšie pochopenie ich odborníkov odporúča kombinovať ich s jednoduchším bytové zariadenie a bez jasných dekoratívnych stien.

Rebel-Walls-R13231_image3

R10781 - Union Jack

Aj keď to nie je pravidlo, ale len rada. Koniec koncov, v Rebelské steny porušujú pravidlá - súčasť vízie a celkový koncept spoločnosti. Teraz nemusíte visieť obrazy Van Goga alebo Matisse, aby ste ich prekvapili. S tapetami z rebelských stien sa každá miestnosť stane predmetom obdivu a pozornosti.

Rebelské steny - fotografia

Loading...