Téma štúdia na zvieratách je veľmi vhodná v štýloch Provence a krajiny

Téma štúdia na zvieratách je veľmi vhodná v štýloch Provence a krajiny

Ako viete, móda je cyklická, opakuje sa a perie sa vrátili do nášho interiéru. Tapety na steny s vtákmi - trendom 2017-2018. Bizarná farba, neuveriteľná dráha letu a rozpätie krídel - to všetko inšpirovalo umelcov po dlhú dobu k krásnym dielam, ktoré ľudstvo obdivuje po stáročia.

obsah:

 • Čo sú dobré?
 • typy
 • Štýly a izby. Ako sa hodí do interiéru?
 • Každý lovec chce vedieť ...
 • Malé triky
Minimalistický výzdobu stien spálne v škandinávskom štýle

Minimalistický výzdobu stien spálne v škandinávskom štýle

Romantický interiér vytvára pozitívnu atmosféru v miestnosti

Tlač vytvára pozitívnu atmosféru v miestnosti

Obrázok s obrazom vtákov je vynikajúcim štýlovým prízvukom v miestnosti

Obrázok s obrazom vtákov je vynikajúci štýl prízvuk

Ľahkosť a bezstarostnosť vo vnútri

Ľahkosť a bezstarostnosť - voľba pre minimalizmus

Obrázky z vtáčích zdobených jedál, koberce, tkaniny na odevy. Dnes navrhovatelia ponúkajú ponorenie do exotických motívov celého interiéru. Napriek všeobecnej myšlienke - kreslenie vtákov ako vedúceho prvku, speváci sú vzácne podobní, rovnako ako ich biotopy sa líšia. Každý druh sprevádza individuálny sprievod - kvety, mraky, stromy atď. Uvažujme o najkrajších nápadoch.

Šťavnaté odtiene prírody vyzerajú skvele v škôlke

Šťavnaté odtiene prírody vyzerajú skvele v škôlke

Čo sú dobré?

Takmer každý vták, aj keď to nie je predzvesťou jari, je považovaný za symbol tepla a oznamovateľa niečoho nového a pozitívneho. Tapety s takýmito výkresmi dáva atmosféru atmosféru letná záhrada, ľahkosť, chlad, majitelia bytov a domov - dobrá nálada a pozitívne emócie.

Dekorácia steny v kúpeľni sa prispôsobí odpočinku

Dekorácia steny v kúpeľni sa prispôsobí odpočinku

Vtáčie ozdoby odporúčajú aj psychológovia, ktorí potvrdzujú, že takéto prirodzené témy poskytujú plný fyzický a psychický odpočinok a tiež kladú dôraz na pozitívne zmeny.

typy

Tapety s obrazmi vtákov sú rozdelené do troch typov:

 1. Štylizované - dôraz na jednoduchosť, to sú schematické výkresy, často aj kontúry vtákov. Hlavná vec na obrázku nie je druh, ale jasné farby a pohyby vtákov - letia, plávajú alebo sedia na vetve alebo dokonca v krásnej vinobranie.
 2. Realistické - maximálna podobnosť s objektmi existujúcimi v prírode a ich biotopom. Pozornosť sa venuje každému detailu a starostlivo spracováva každý leták perie a žiliek.
 3. Shinoiseri - toto nezvyčajné slovo prišlo k nám z východu a znamená použitie dekorácie prvkov umenia stredovekej Číny. Kedysi vo Francúzsku bola hromadná móda pre svetlé exotické veci, a slovo po slove je preložené z francúzskeho slangu ako "čína". Kľúčovým momentom v takýchto tapetách - jasných exotických druhov vtákov a nie menej exotických východný prúd.

Efektívne tapety budú zdobiť interiér každej miestnosti

Efektívne tapety zdobia interiér akejkoľvek miestnosti

Špeciálny dizajn obývacej izby

Špeciálny dizajn obývacej izby

Štýly a izby. Ako sa hodí do interiéru?

Tapety s vtákmi nie sú vhodné pre každý štylistický smer. Budú kategoricky mimo miesta podkrovie, hi-Teke, Grunge, ale harmonicky zapadajú do Anglický štýl, Provence, krajina a ekologický dizajn.

Pokiaľ ide o izby, môžu sa vtáky "nechať" kdekoľvek, dokonca aj v kúpeľni, ale cítia sa najlepšie obývacia izba, spálňa a Detské. Nie menej pohodlné, cítia sa v chatkách. Najdôležitejšie je dodržiavať niektoré jednoduché pravidlá kompatibility, ktoré nám s nádejou zdieľajú vedúci dizajnéri.

Botanické témy v dizajne stien detskej izby

Botanické témy v dizajne stien detskej izby

Odporúčania od profesionálov

Aký smer, v kombinácii s obrazmi vtákov, ktoré by ste si nevybrali, je dôležité poznať niekoľko kľúčových bodov, ktoré pomôžu kompetentne kombinovať farby a iné prvky.

Ak máte v pláne vytvoriť pocit pohody v miestnosti a naplniť ju s čerstvosťou, vyberte pokojné vtáky šedej, modrej alebo zelené pozadie svetlých odtieňov. Zároveň by stena nemala byť škvrnitá, žiadúce je lakonické a tiché pôsobenie. Táto metóda je najvhodnejšia pre spálňu: vizuálne sa zvyšuje, akoby naplnená vzduchom, a dáva náladu pre rýchlu relaxáciu, zaspávanie a dobrý oddych.

Správne vybraný dekor umožňuje miestnosť"дышать"

Správne vybraný dekor umožňuje miestnosti "dýchať"

Počasie v dome. Ak chcete večnú jar alebo leto, odvážne vytvoríte správnu sezónu pomocou palety. Jar je personifikovaný jemným pastelové farby, a leto sa prejavuje nasýteným svetlom, pričom musí byť nevyhnutne zelená a žltá. Takáto tapeta je vhodná v obývacej izbe alebo Detské.

Fanúšikov čiernej farby tiež nebude vynechať, môžete použiť minimalizmus a pravidlo troch farieb. Vynikajúci pohľad na šedé pozadie čiernych siluet vtákov medzi zasneženými obrysmi stromov. Vhodný pre akýkoľvek druh miestnosti, ak je majiteľom bytu pokojný filozof.

prechladnutie"морозные" стены отлично подойдут для небольшого помещения

Studené "mrazivé" steny sú ideálne pre malú miestnosť

O očarí! Milovníci luxusu sa rozhodne musia obrátiť na chinoiserie. Exotické vtáky s jasným, trblietavým perím medzi rovnako luxusnými kvetmi vytvárajú pocit "bohatstva". Ale tu stojí za to byť čistý, napríklad, aby ste vytvorili jednu takúto stenu v celej miestnosti, na rozdiel od monotónnych troch. Inak, od luxusu po filistinizmus, od lásky k nenávisti, jeden malý krok.

Ak ste fanúšikom ekologického štýlu, musíte sa vzdať hry farieb a kontrastov. V takom interiéri je dôležitá tichá harmónia - minimálne množstvo farieb, dôraz je kladený na druhú. Napríklad vtáky môžu byť kombinované s konvexnými drevenými obrazmi, prútených prvkov a prírodných materiálov.

Každý lovec chce vedieť ...

Závisí od cieľov. Zvážte populárne obrázky.

Ako si vybrať svojho vtáka:

 • Páčiky a ružové plameniaky zdôrazňujú luxus. To je jasne urobené pre demonštráciu, a preto sa nachádza v obývacej izbe, ale plameniaky dokonale zapadajú do a kúpeľňa.
 • Biele labute prinesú romantiku, sú relevantné spálne, ale je nepravdepodobné, že dieťa poteší pár pokojných vtákov.
 • Kolibríky a malé jasné vtáky v ozdobných klietkach na pozadí sakury sú skutočne univerzálne, budú vhodné v každej miestnosti.
Jasné a aktívne pokrytie stien je lepšie aplikovať v malých množstvách a svetlých miestnostiach, aby sa zabránilo nadmernému rozmanitosti

Jasné obklady stien sú najlepšie používané v malých množstvách a svetlých miestnostiach, aby sa zabránilo nadmernému rozmanitosti

 • Týčiace rackové, lastovičky, vtipné tučniaky, vtipné sovy, škorce, vták domy, atď. - Kontroverzný operených dospelí interiéry, ale poteší deti.
 • Firebird, Phoenix a ďalšie rozprávkové bytosti s krídlami - pôvodná myšlienka nie je pre každého, ale ak vy alebo vaše deti sú kreatívni ľudia, bude zručný realizácia tejto myšlienky je "vrcholom" celého domu či bytu.
 • Dravé vtáky. Psychológ neodporúča používať ich v interiéroch, pretože nesú príliš agresivitu. Sú relevantné iba v jeho kancelária, ak potrebujete ducha, aby rozbíjal konkurentov.
Krásne steny budú vrcholom interiéru

Jasné, nádherné steny premieňajú miestnosť na rozprávkové kráľovstvo

Malé triky

Existuje mnoho techník, ktoré pomáhajú priniesť interiéru originalitu a napraviť niektoré priestorové chyby.

Užitočné nápady:

 • "Vrcholom" interiéru sú vtáky, kedy tapety s ich obrazom sú vložené na strop.
 • Pri malých miestnostiach nie je potrebné vyberať štipľavé a malé obrázky, budú vizuálne ďalej znižovať miestnosť. Lepšie je umiestniť na stenu stromček s oblúkom alebo pár bielych páv, aby sa zhoršil pohľad s malými siluetami. Avšak veľmi veľký jednotlivec nezapadá do celej steny - jeden by mal pozorovať umiernenosť a zvoliť si zlatý priemer.
 • Najlepšou možnosťou nie je pokryť všetky steny s vtákmi naraz. Najskôr ozdobte prednú a zvyšok pokryte monofónnou tapetou s odtieňom, ktorý je identický s jej pozadím.
Dekorácia miestnosti s obrazom predátorov

Dekorácia miestnosti s obrazom predátorov

Tip! Ak to urobíte doplniť interiér obrazmi alebo fotografie vo vnútri, je lepšie ich visieť na monofónnych stranách.

Dekor na jednej strane miestnosti, ktorá nevyžaduje ďalšie prvky

Dekor na jednej strane miestnosti, ktorá nevyžaduje ďalšie prvky

 • Ak ste tapetu nenašli, môžete ju použiť špeciálne vinylové nálepky - sú umiestnené v koncipovanom poradí na monotónne namaľovanú stenu.
 • pre chodba, ako pre malú miestnosť sú vhodné obrázky strednej veľkosti. Malé vtáky sa stratia, veľké znižujú už malý priestor.
Štýlový vintage dizajn chodby

Štýlový vintage dizajn chodby

Tapeta pre steny s vtákmi je nezvyčajné a odvážne rozhodnutie. Ak chcete urobiť krok smerom k jasným zmenám, získate plný odpočinok a stanete sa aktívnejší v živote - to je vaša voľba. Zahrňte fantáziu, postupujte podľa rád dizajnérov, stelesňujú všetky predstaviteľné a nepredstaviteľné nápady - a určite ulovíte svojho vtáka šťastia!

Zvieracie výtlačky a vtáky na stenách: 70+ inšpirované samotnou podstatou myšlienok pre interiér

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 + = 55