Sukilėlių sienos – sukilėlių tapetai kiekviename name

Turinys

  • Koncepcija Sukilėlių Sienos
  • Sukūrimo sukilėlių tapetai: istorija ir technologijos
  • Dizainas ir kolekcijos Sukilėlių Sienos - kiekvienam skoniui
  • Sukilėlių sienų nuotrauka

Kas yra modernus namas? Tai komfortas, komfortas, ergonomika ir, svarbiausia, stilius. Tai pabrėžia nuomininko individualumą, parodydamas jo skonį, pageidavimus, pomėgius ir net gyvybės koncepciją.

Rebel Walls interjero vaizdas

Tarp įvairių apdailos medžiagų, kurios gali sukurti apgyvendinimo stilių, Tapetai užima lyderio pozicijas, nes jas reikia taikyti tik sienos - kaip visa interjeras tada jis pasikeis. Ir šiandien yra daug kompanijų, gaminančių fotojuostus, kuriuose siūlomi produktai pagal kiekvieną skonį.

R11721 -

Švedijos bendrovė Sukilėlių sienos Šioje serijoje išsiskiria viena iš novatorių, kuriant unikalų fotojuostų dizainą. Nepaisant daugelio drąsių ir ryškių sprendimų, jų kolekcijos tinka tiek konservatyviems, tiek romantiškiems klientams. Be daugybės kolekcijų ir aukštos kokybės produktų, "Rebel Walls", kaip įmonė, turinti savo istoriją ir specialią viziją, siūlo išskirtinius stilistikos sprendimus ir unikalų požiūrį į kiekvieną klientą.

R10591 - Magnolija

R13421_Rebel-Walls-4-image-2

Koncepcija Sukilėlių Sienos

Anglų kalbos žodis "Rebel", kurį remia Švedijos kompanija, reiškia ne tik "sukilimą", bet ir laisvę visose jo apraiškose. Jie tiki, kad tapetai Tai ne tik elementas apdaila, bet švarus drobė, ant kurios galite ką nors sukurti. Tai dizaino sprendimų laisvė, išskirianti sukilėlių sienų tapetą. Visas šio unikalių tapetų kūrimo procesas priklauso nuo šios sąvokos - nuo pirmojo eskizo sukūrimo iki darbo su klientais.

R11521 - raukšlėtas popierius

Be to, kad nuolat besikeičiančios gyvenamosios erdvės, bendrovė stengiasi pagerinti visuomenę, pervesdama lėšas "Habitat for Humanity" statybos fondui. "Sukilėlių sienų" užduotis yra maksimaliai pagerinti ir įvairinti žmonių gyvenimą, nors ir kukliai - interjero dekoravimas. Tačiau bendrovės kūrėjams gyvenamųjų erdvių dizainas taip pat yra būdas išplėsti gražaus estetinio skonio ribas. Visa sukilėlių sienų samprata yra pagrįsta drąsa ir žodžio laisve, nes prekės kūrėjai sako: "Jūs galite padaryti viską, nes tai tik tapetai!"

R13461_Rebel-Walls-4-image-3

R10451 - Venecija

Sukūrimo sukilėlių tapetai: istorija ir technologijos

Sukilėlių sienos yra tikrai šeimos verslas, kuriame visi procesai įsisavino garsiojo senelio Folke patirtį, kuri dirbo tapetų parduotuvėje 1920-aisiais, ir firmos "Irene" ir "Christopher" steigėjai, kurie susitiko 1995 metais. Gavę darbo pagrindus Tapybos gamykloje Småland prie Nässjö, sukilėlių sienų kūrėjai jau tiksliai žinojo, koks jų produktas. Atspausta gamyba, darni komanda ir autoriaus projektas, atspindintis norą pakeisti aplink mus esantį pasaulį - tai yra Rebel Sienų samprata ir pagrindas.

R13332_Rebel-Walls-4-image-3

Prekės nuotraukos gamybai naudojamos šiuolaikinės skaitmeninės spaudos mašinos. Šis metodas skiriasi nuo tradicinių ir leidžia atidžiau parodyti visas kompozicijos detales, todėl įmonės dizaineriai neapsiriboja šablonais ar spalvų paletė.

R10511 - Woodcut, dizainas

R10101 - Lapuočių miškas

Gamyklos kompiuterio įranga skirta tapetų gamybai ir atlieka užsakymų srautą realiu laiku. Štai kodėl klientai užtikrina greitą ir greitą pristatymo laiką kartu su aukštos kokybės produktais. Dizaino studijoje "Rebel Senas" kūrėjai neturi jokių apribojimų, tik laisvės kurti. Visos prekės ženklo kolekcijos yra reguliarių ir pakviestų dizainerių, kurie bandė įgyvendinti visas ryškias klientų idėjas ir pageidavimus, rezultatas.

Rebel Walls interjero vaizdas

Rebel Walls interjero vaizdas

Tapetai Sukilėlių sienos pagamintos iš neaustinės pagrindo aukščiausios Europos kokybės. Popieriaus viršutinis sluoksnis yra sustiprintas nailoniniais pluoštais, kurie suteikia produktui didesnės stiprumo. Taip pat Tapetai iš sukilėlių sienų labai paprasta klijais - ant jų klijų viskas klijuoti, pakanka įdėti į sieną, o po to - užfiksuoti tapetą.

R11871 -

Visi tapetai iš Švedijos kompanijos yra plaunami - jie gali būti šlapio valymo, nebijodami sugadinti gaminio. Sienų sukūrimo technologija "Rebel Walls" taip pat siekiama išlaikyti spalvą, priklausomai nuo išorinių veiksnių - temperatūros ir saulės spindulių. Todėl produktai neišnyksta, bet prašome jų dažai.

R13521_Rebel-Walls-4-image-2

Dizainas ir kolekcijos Sukilėlių Sienos - kiekvienam skoniui

Saviraiškos laisvė sukilėlių sienose pasireiškia, visų pirma, dizaino. Čia galite pasiimti neįtikėtinai avangardo sprendimus, į kuriuos atsimins tik drąsi vartotojai. Bet tuo pačiu metu daugelis kolekcijų puikiai tinka klasikinis tradiciniai interjerai.

Rebel-Walls-R13122_image2

Su bendra maišto dvasia viskas labai prieinama - visos kolekcijos yra surenkamos į kelias kategorijas, kurias galima pasirinkti. Be to, jei klientai neturi laiko peržiūrėti visų kategorijų ir kolekcijų grupių, galite pasikonsultuoti su "Rebel Walls" specialistais, kurie pasirinks pasirinkimus, pagrįstus asmeninėmis nuostatomis.

Rebel-Walls-R13142_image2

Taigi, įmonės asortimentą tapetai skirstomi į keletą grupių - pagal stilių sprendimus, spalvas, dizainerių kolekcijas. Tai daroma, kad būtų patogiau pasirinkti fotografuojamus paveiksliukus. Todėl klientai nepraleis daug laiko, žiūrėdamos į visas katalogo kolekcijas.

Rebel Walls interjero vaizdas

Jei visas dizaino būsto projektas yra paruoštas ir jums reikia pasirinkti pasirinktą spalvų diapazoną tapetą, turėtumėte naršyti kolekcijas, suskirstytas pagal skirtingas gama grafikas, terakotą, žalia ir kiti. Tai yra labai geras interjero dizainerių ir dekoratorių sprendimas, bet, žinoma, tinka visiems klientams. Galų gale visi turi mėgstamą spalvą!

R10761 -

R12232 - Arlekinas, mėlynas

Tačiau daugelis klientų bando rasti unikalų Tapetai, ir po to - sukurkite kompoziciją aplink šį ryškų akcentą. Šiuo atveju verta apsvarstyti stiliaus sprendimus iš sukilėlių sienų. Jie yra pakankamai: paviršiai, gamta, botanika, derlius, betonas, medis, menas, geometrija, miestas, kelionės, žemėlapiai ir spausdinimas . Kiekvienas stilius pabrėžia interjero tapatumą. Dėka tinkamų spalvų sprendimų, kolekcijos puikiai derina tarpusavyje, todėl galite pasirinkti skirtingas sukilėlių sienų kompozicijas beveik kiekviename kambaryje. namas.

R13681_Rebel-Walls-image-2

R11901 - traukinys

Būstams Vilniuje minimalistinis ir Skandinaviškas stiliaus stilius "Gamta" ir "Botanika" yra puikus. Lapų ir makrofotografija augalai, bendros kompozicijos puokštės taps stipriu akcentu ramioje šviesoje. Tokios kompozicijos taip pat bus idealios vaikas ir miegamieji klasikiniu stiliumi.

R12201 - lapai

Rebel-Walls-R12961_image2

R13451_Rebel-Walls-4-image-2

Dvidešimto amžiaus vidurio retro stilių šalininkams, "Vintage" ir "Art" stiliaus sprendimai puikiai tinka. Foto sienų drožyba su senosiomis knygomis, radijo imtukais, taip pat grafiniais paveikslais, panašiais į kūrinius pop menas, puikiai atkurkite tinkamą atmosferą.

R11501 - radijas

R12121 - drugelio raidė

Rebel Walls interjero vaizdas

modernus interjeras, dekoruotas ryškiai ir šiek tiek eklektiškas, "City" ir "Travel" tapetų stilius. Milžiniški megavimų vaizdai vizualiai sukuria papildomus matmenis kambario viduje, pritraukiant žvilgsnių.

R10421 - greitkelis

R10661 - Paryžius

Daugiau klasikinių sprendimų gerbėjai turėtų pasirinkti stiliaus kryptį "Paviršiai" ir "Žemėlapiai". Kolekcijos, surinktos šioje grupėje, bus kuo daugiau kortelių, pakabintų Churchillio ir Darvino biurams, kad būtų galima iškilmingai ir rimtai išdėstyti kambarį.

R10771 - pasaulio žemėlapis

R12781 - betoninė plytelė

Jauniesiems menininkams, studentams ir tiesiog svajotojams, tapetai iš grupių "Typografija" ir "Geometrija" kolekcijų yra tobulos. Švelnus ir ryškus interjeras bus įspūdingas plakatai ir laikraščių iškarpiai, geometrinės drobės. Ypač tokie tapetai iš sukilėlių sienų puikiai tinka didžiojo interjero viduje studijos apartamentai.

R12311 - Fraktalas

R12262 - guminis antspaudas

O etnografinių stilių dekoruoti būstuose būtina pasirinkti tapetą iš grupių "Betonas", "Medis" ir "Paviršiai". Makrofotografija bambukas dangos arba medienos plokštės, būdingas stiliui Provence, - tai yra būsimojo interjero pagrindas.

R13181 - Sienos sodas

R11821 - bambukai

Autoriaus dizaino kolekcijas sukilėlių sienų gamina geriausi Europos ir pasaulio dizaineriai ir fotografai, kurie kiekvienam interjerui suteikia naujų spalvų savo darbais. Taigi, čia yra didelių spaudinių kolekcijos interjerams, visiškai sukurtos rankomis. Tai abiejų eskizai ir gana tradicinės gėlių kompozicijos, dažytos.

R12231 - arlekinas, raudonas

Kitos kolekcijos yra nejudantys vaizdai ir trimačios pramoninių objektų nuotraukos - tiltai ir dangoraižiai, kurie bando atrasti unikalų grožį kasdieniame gyvenime. Nepaisant to, kad dauguma "Rebel Walls" autorių kolekcijų yra pilni spalvų, yra keletas visiškai monochrominių, kurie tilps į griežtą šiuolaikinį interjerą.

R12901 - Industriel Urban Farm L.A.

Tačiau labiausiai įspūdinga "Rebel Walls" tapetai yra kiekvieno kliento galimybė sukurti savo unikalų modelį ir kompoziciją. Galite nuskaityti paveikslėlį ar asmeninius piešinius patys, ar "Rebel Walls" ekspertų pagalba, tada redaguoti ar išplėsti vaizdą. Tai gali būti visiškai bet koks dalykas - šeimos nuotrauka iš atostogų, mėgstamų vietų nuotrauka, kurį parašė mylimas žmogus ... Tokia unikali galimybė atneš unikalius autentiškus užrašus į namų atmosferą, todėl ji tikrai yra asmeninė.

Rebel_Walls_ (76)

Visi kliento eskizo proceso etapai, skirti sukurti unikalų tapetą, yra kruopščiai kontroliuojami "Rebel Walls" darbuotojais, kurie pataria ir padeda sukurti naują ryškią drobę. Be to, jei klientas nori pamatyti konkrečią nuotrauką ant ekrano užsklandos, bendrovės specialistai susisieks su nuotraukų agentūromis, pateikiančiais daugybę įvairių vaizdų.

R50803 - atidaryk savo protą ir augink

Daugelis sukilėlių sienų kolekcijos yra prisotintos savarankiškų sudėtingų kompozicijų, ir norint juos geriau suprasti, ekspertai pataria juos suvienodinti paprasčiau baldai ir be ryškių sienų dekoro.

Rebel-Walls-R13231_image3

R10781 -

Nors tai nėra taisyklė, bet tik patarimas. Galų gale, in Sukilėlių sienos pažeidžia taisykles - dalis vizijos ir bendros įmonės koncepcijos. Dabar jums nereikia pakabinti Van Gogo ar Matisso paveikslų nustebinti svečius. Su tapetais iš sukilėlių sienų, kiekvienas kambarys taps susižavėjimo ir dėmesio objektu.

Sukilėlių sienos - nuotrauka

Loading...