Tinkamo lovelės pasirinkimas yra tavo kūdikio tvirto miego garantas

Tinkamo lovelės pasirinkimas yra tavo kūdikio tvirto miego garantas

Kūdikiai auga labai greitai, todėl tėvai auga kartu su jais, kurdami naujas idėjas interjere, kad suplanuotų vaikų asmeninę erdvę. Vienas svarbiausių tokio susitarimo momentų yra lova. Galų gale kūdikis ne tik miega, bet ir įgis naują jėgą, atsibodus po įtemptos dienos, skaitydamas ir kartais grodamas. Ir kai jūsų kūdikis išaugo, išmoko vaikščioti ir net paleisti aplink namą, atėjo laikas pasirinkti gerą kūdikio lovelę su smūgiai. Ir prieš rūpinimąsi tėvais yra daug klausimų, susijusių su šio baldo pasirinkimu. Apsvarstykite, kokius niuansus verta atkreipti dėmesį ruošdami pirkti ir kaip pasirinkti.

 • Kokie klausimai reikalauja ypatingo dėmesio?
 • Ar verta pirkti baldus augti?
 • Populiariausios lovų rūšys
Vaikų kambario interjeras stiliaus Shebbie-Chic

Vaikų kambario interjeras stiliaus Shebbie-Chic

Kokie klausimai reikalauja ypatingo dėmesio?

Pagrindinis reikalavimas dvejų metų vaikui yra tikrai saugus. Svarbu, kad bendras dizainas būtų patikimas ir jei Dvigulė lova, kad aukštesnės pakopos pusės būtų pakankamai aukšti.

Vaikščiokite kambario interjerui berniukui

Vaikščiokite kambario interjerui berniukui

Dėl mažų kambarių apdailos, ryškių spalvų

Dėl mažų kambarių apdailos, ryškių spalvų

"Chevron" vaiko projekte

Jaukus "Art Nouveau" stiliaus kambarys

Medžiaga

Geriausias sprendimas yra pasirinkti lova, kuri bus pagaminta iš medienos masyvo. Tokie baldai leidžia oro praeiti gerai ir leidžia odai "kvėpuoti". Be to, natūralioje medienoje yra ypatingo kvapo ir unikalios energijos.

Patarimai! Jei norite sutaupyti pinigų, galite paimti lovą, kurios pagrindinė korpuso dalis pagaminta iš natūralių žaliavų, o atskiros dalys pagamintos iš MDF. Galų gale, ši medžiaga yra labiausiai optimali natūralios medienos pakaitalas.

Populiariausiose salonuose tokios lovos yra pateikiamos įvairiomis medžiagomis - ąžuolas, eglė, beržas, bukas, pušis.

Matmenų charakteristikos

Tėvai, kurie nusprendė perduoti savo vaiką į atskirą lovą, labiausiai patinka daugeliui šiuolaikinių sprendimų.

Svarbu! Patogiam miegui svarbu laikytis režimo, pagal kurį 20 cm ilgis turėtų viršyti žmogaus augimą.

Dauguma šiuolaikinių gamintojų yra pasirengę pasiūlyti standartinius piramidės parametrus. Tai yra 200 cm ilgio ir 90 cm pločio. Žinoma, šios priemonės skirtos suaugusiesiems. Bet jūs galite įsigyti tokį produktą kūdikiui.

Patarimai! Turėkite omenyje, kad visi vaikai yra individualūs, taigi daugelis 2-5 metų kūdikiams bus nemaloniai miegoti tokioje lovoje. Šiame amžiuje verta pirmenybę teikti mažesnio dydžio produktams. Pavyzdžiui, 140 x 70 cm arba 150 x 80 cm.

Vaikiška lova su stalčiu

Vaikiška lova su stalčiu

Kokybė bėgiai

Iki pusės dalyvavo ne tik "už erkę", bet ir įvykdė savo tiesioginį funkcinį vaidmenį, todėl svarbu atsakingai imtis savo pasirinkimo. Jie turėtų turėti optimalų aukštį, tai yra, ne pernelyg ilgai (tai trukdo vaikui ir jo miegui), o ne per trumpas (kad kūdikis nepatektų iš lovos).

Patarimai! Geriausia, kad jie būtų minkšti ir pagaminti iš natūralios aukštos kokybės medžiagos.

Klasikiniai cribs kurių pusės yra įvairios ir yra aukštos kokybės, ypač jei jie pagaminti iš vertingų medžiagų.

Stilingas vaikų darželio interjeras pastelinėmis spalvomis

Stilingas vaikų darželio interjeras pastelinėmis spalvomis

Čiužiniai

Būtina atsižvelgti į tai, kad tai yra viena iš svarbiausių bet kokios lovos komponentų. Todėl produktas turi būti griežtai lygus, ortopedinis, Turi storis ne daugiau kaip 6 cm. Užpildo medžiaga nusipelno ypatingo dėmesio.

Patarimai! Geriausia pirmenybę teikti natūralaus kokoso ar skutimosi, kuri turi latekso sluoksnį. Tokie produktai turės gerą aplinkosauginį veiksmingumą ir gana prieinamą kainą.

Laikyti formą nepakeistą čiužinys, svarbu tai reguliariai pasukti į kitą pusę. Beje, jūs galite suteikti jai ypatingą išimamą audinio danga, kuris prireikus yra plovimo procesas. Čiužinys turi būti nelaidus, ir svarbu, kad jis neturėtų spyruoklės. Toks dizainas yra būtinas norint užtikrinti slankstelių ligų prevenciją.

Ar verta pirkti baldus augti?

Daugiausia klausimų kyla dėl baldų 3-4 metų vaikams, nes problema yra rasti lova šiam amžiui. Viena vertus, vaikiška lovelė turėtų visiškai atitikti kūdikio augimą, kita vertus, ne kiekvienas tėvas yra pasiruošęs pirkti naujus baldus per porą metų.

Tokioje situacijoje vadinamasis augantys baldai, kuris, kai vaikas auga, palaipsniui pakyla ir tampa tam tikra palėpė.

Patarimai! Tokiu atveju erdvė tokioje lovoje gali būti naudojama kaip žaidimų aikštelė.

Šiuolaikiniai gamintojai jau seniai organizavo tokių konstrukcijų gamybą. Jie labiausiai tinka fidgets, kurie mėgsta lipti, šokinėti, žaisti žaidimus.

Minimalus dizainas kambariui vaikui

Minimalus dizainas kambariui vaikui

Reikėtų skirti ypatingą dėmesį vaikiškos lovelės pasirinkimui

Reikėtų skirti ypatingą dėmesį vaikiškos lovelės pasirinkimui

Geltona spalva puikiai tinka vaikų kambario dekoravimui

Geltona spalva puikiai tinka vaikų kambario dekoravimui

Patarimai! Tokią lovų struktūrą galima sujungti sporto kompleksas, tramvajaus kelias sūpuoklės arba Švedijos siena. Tokiu atveju kambarys bus jūsų kūdikiui rojus.

Populiariausi vaikiškų lovelių tipai nuo dvejų metų amžiaus

Iniciatyvūs dizaineriai jau seniai sukūrė keletą bendrų šio baldų variantų, o mes apsvarstysime originaliausius sprendimus.

Lovos jaunesniems vaikams turi turėti apsauginius kraštus

Lovos jaunesniems vaikams turi turėti apsauginius kraštus

 1. Nakvynė palėpėje Tai geriausias sprendimas mažam kambariui. Svarbu atkreipti dėmesį į puses, ypač antrame aukšte, ir kokybę žingsniai, kuris turi turėti slibinamą dangą.

  Nakvynės bokštas taupo vertingą erdvę

  Nakvynės bokštas taupo vertingą erdvę

 2. Individualūs modeliai idealus tiems vaikams, kurie nori išreikšti savo asmenybę. Mergaitėms tai gali būti lėlių namas, o berniukams - raketos ar automobilio. Svarbiausia - įveikti fantazijos skrydį.

  Lopšys trenerio pavidalu

  Lopšys trenerio pavidalu

 3. Klasikiniai baldai Tai priima grotelės tipo kraštą, kuris yra tik pagrindinėje srityje, o ne visame gaminio perimetru. Tokiuose sprendimuose pateikiama kita informacija - stalčiai, ratukai.

  Kaltiniai daiktai padės pabrėžti klasikinį stilių

  Kaltiniai daiktai pabrėžia klasikinį stilių

 4. Transformuojantys gaminiai funkcionalus ir ekonomiškas erdvės požiūriu. Atsižvelgdami į pasirinkimus, gamintojai juos aprūpina komoda, lentynos ir net rašomieji stalai.
Nakvynė-transformatorius - idealus mažiems kambariams

Nakvynė-transformatorius - idealus mažiems kambariams

Čia yra šiuolaikinių produktų pasirinkimas bet kokio amžiaus ir augimo vaikams. Kompetentingas požiūris į atranką garantuoja tavo kūdikiui laimingą vaikystę ir stiprią sveikatą!

 

Vaikiška lovelė su dvejų metų vaiku: tinka mąstančių tėvų pasirinkimo niuansai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3