Kavos aparatas namuose. Kavos aparatas lengvai paruošia jums taurę moccaccino su elastinga putų

Kavos aparatas lengvai paruošia jums taurę moccaccino su elastinga putų

Be abejo, klasikinis versija kavos Turku - be konkurencijos, bet ne visada turi laiko ir galimybių jį naudoti, taigi kavos aparatą namų (kaip pasirinkti veikimo, funkcionalumo ir daugelį kitų klausimų bus aptariami toliau principą) tapo perspektyvi alternatyva. Pirkite kavos virimo aparatą namuose - tai yra puiki proga mėgautis mėgstamo gėrimo aromatu ir skoniu.

  • Pagrindiniai kavos aparatų tipai
  • Pagrindinis pagrindinių kavos aparatų tipų vaizdo įrašų apžvalga
  • 2015 m. Kavos aparatas: reitingų lyderiai

Kaip pasirinkti tinkamą kavos aparatą: pagrindinius tipus

Automatiniam kavos ruošimui naudojamas tas pats principas: karštas vanduo (garai) per slėgį perpilamas iš kruopštaus kavos, tik šio principo įgyvendinimo techniniai būdai ir proceso automatizavimo laipsnis skiriasi. Apskritai galime išskirti tris pagrindinius kavos aparatų tipus.

Kavos aparatas namuose. Kavos aparatų gaubtų konstrukcija yra labai įvairi ir leidžia pasirinkti jas taip pat išvaizda, išskyrus greitą funkcionalumą

Kavos aparatų gaubtų konstrukcija yra labai įvairi ir leidžia pasirinkti jas taip pat išvaizda, išskyrus greitą funkcionalumą

Kavos aparatas namuose. Kavos virimo aparatas. Skirtingai nuo kavos virimo aparato, kavos virimo aparatas grūdus grūdina ir iškepia kavą iš kavos ir kavos pupelių tik vienu mygtuko paspaudimu. Kavos aparatas turi daugiau funkcinių vienetų, įskaitant elektroninį valdymą. Yra ir rūšių"всё-в-одном", их габариты больше, чем обычных капельных кофеварок

Kavos virimo aparatas. Skirtingai nuo kavos virimo aparato, kavos virimo aparatas grūdus grūdina ir iškepia kavą iš kavos ir kavos pupelių tik vienu mygtuko paspaudimu. Kavos aparatas turi daugiau funkcinių vienetų, įskaitant elektroninį valdymą. Taip pat yra "viskas viename" tipo, jų matmenys yra didesni už įprastus kavos virimo aparatus

Carob kavos virimo aparatai

Kitas pavadinimas - espresso kavos aparatai, kavos aparatai saldžiavaisio pupmedžio nes kavos įgytas išlaikius garo esant aukštam slėgiui per maltos kavos, kurią vartotojas užsideda savo ir štampuoto į metalo rago. Be maltos kavos, raugoje gali būti dedama maišeliai (tokios kavos aparato tabletės, panašios į arbatos maišelius). Svarbus klausimas - šlifavimo grūdai laipsnis, jis gali būti per maža, kitaip slėgio tiesiog nėra "pardavimo" garo per štampuoto miltelių. Galite nusipirkti jau pagamintą kavą, bet jūs galite prisitaikyti prie "vidutinio" šlifavimo.

Kavos aparatas namuose. Kavos ragas gali būti metaliniai arba plastikiniai. Metalinis ragas suteikia ryškesnio skonio, nes jis geriau sušildo kava

Kavos ragas gali būti metaliniai arba plastikiniai. Metalinis ragas suteikia ryškesnio skonio, nes jis geriau sušildo kava

Kavos aparatas namuose. Kai kurių kavos receptų padažas supjaustomas naudojant papildomą kavos aparato prietaisą

Kai kurių kavos receptų padažas supjaustomas naudojant papildomą kavos aparato prietaisą

Kapsulių mašina

Kavos aparatas, skirtas "tinginiui", kuriame vartotojas tiesiog turi įterpti kapsulę į specialų konteinerį ir pradėti kepimo procesą. Nr kavos malimo, valymo mašinos ir tt Visa paslaptis - hermetinėje kapsulėje (yra stiklo presuoto popieriaus arba aliuminio), kuris supakuotas su malta kava. Kapsulė yra praskiesta ir karštas vanduo įpurškiamas į susidariusią skylę esant slėgiui - gėrimas yra paruoštas.

Kavos aparatas namuose. Kombinuoti kavos aparatai yra prietaisai, kuriuose kartu tiek lašinama, tiek kapsulės kavos aparatas tuo pačiu metu. Tam tikros priežiūros sudėtingumą kompensuoja funkcionalumo plotis

Kombinuoti kavos aparatai yra prietaisai, kuriuose kartu tiek lašinama, tiek kapsulės kavos aparatas tuo pačiu metu. Tam tikros priežiūros sudėtingumą kompensuoja funkcionalumo plotis

Kavos aparatas namuose. Kapsulių mašinose yra daug įvairių kapsulių su skirtingais kavos skonio variantais

Kapsulių mašinose yra daug įvairių kapsulių su skirtingais kavos skonio variantais

Tokie įtaisai pritraukia savo paprastą - po naudojimo kapsulę galima paprasčiausiai išmesti, nebūtina išardyti ir plauti mašiną. Štai kodėl kapsulės kavos aparatai yra ypač populiarūs biurams. Jų pagrindinis trūkumas yra šios kapsulės. Pirma, jie yra gana brangūs (nors tinklas jau gali rasti patarimų, kaip pakartotinai naudoti kapsulę), antra, kiekvienas gamintojas gamina kapsules tik tam tikros rūšies mašinoms. Todėl, prieš pasirinkdami kapsulės tipo kavos aparato modelį, būtina išsiaiškinti kapsulių kainą, jų prieinamumą ir skonių įvairovę.

Kavos aparatas namuose. Kavos aparato pakartotinai naudojamos kapsulės, kurias galima užpildyti savo mėgstama malta kava

Kavos aparato pakartotinai naudojamos kapsulės

Automatiniai kavos aparatai

Jei remiantis anglų kalbos klasifikacija, du virš tipų įrenginių automatizuoto kavos vadinami "kavos aparatai", o kavos aparatas vadinamas įtaisas, kuris atlieka visą ciklą operacijų - Šlifavimo kavos paruošimo iš vandens, nustatant norimą dalį pati malta kava - kavos paruošimas tolesnis sistemos valymas - panaudotų miltelių pašalinimas ir sistemos praplovimas. Pagrindinis privalumas kavos aparatai - jų universalumo, jie gali būti koreguojami kaip tvirtovė, arba jų apimties dalį ir parengti skirtingų versijų gėrimo automatiniu režimu. Pagrindinis kavos aparatų trūkumas yra jų didelė kaina.

Kavos aparatas namuose. Atskira klasė kavos aparatų - įmontuota, kurioje yra didžiausias funkcionalumas

Atskira klasė kavos aparatų - įmontuota, kurioje yra didžiausias funkcionalumas

Kavos aparatas namuose. Karštas šokoladas, paruoštas kavos aparatu. Tai lieka tik papuošti pagal savo skonį

Karštas šokoladas, paruoštas kavos aparatu. Tai lieka tik papuošti pagal savo skonį

Kavos aparatas namuose. Įmontuotos kavos virimo aparatai puikiai tinka šiuolaikiniame interjere

Įmontuotos kavos virimo aparatai puikiai tinka šiuolaikiniame interjere

Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip pasirinkti kavos aparatą, žr. Vaizdo įrašą

2015 m. Kavos aparatas: reitingų lyderiai

Kiekviena kavos aparato / kavos virimo aparato rūšis turi savo gerbėjus ir nesuderinamus kritikus. Štai kodėl mūsų įrenginiai apima visus tris transporto priemonių tipus.

№1. "Philips Saeco HD 8743"

Kavos aparatas namuose.

Šios klasės prietaisų standartas. Automatinė kavos aparatas, kuriame savininkui reikės atlikti tris funkcijas - užpilkite vandenį, užpilkite kavą ir įjunkite mašiną. Keraminiai girnakliai yra patvarūs ir tyli, neperkaito grūdelių (kavai nėra deginto skonio) ir užtikrina vienodą šlifavimą. Be to, galima reguliuoti šlifavimo laipsnį (5 rūšys) - nuo labai smulkių (skonis bus labai prisotintas) iki šiurkščiavilnių (kava su lengvu skoniu). Atminties funkcija padės jums suplanuoti reikiamą kavos kiekį, o tada visada pasiruošti jums idealiai išsiskiriantį espresso kiekį ir kokybę. Viryklė yra mašinos priekyje, ją galima lengvai nuimti ir paprasčiausiai nuplauti.

Atsiliepimai

Valentinas:

Viskas yra labai paprasta, aš naudoju jį biure, paprasta priežiūra. Mašina yra nepretenzingas, labai tylus, kartą per savaitę - Aš pašalinti tortą kartą per mėnesį - mano bakas lašus ir maisto ruošimo prietaisą

Oksana:

Patogus, kompaktiškas ir labai lengvas naudoti, nereikia koreguoti ilgai.

St. Gregory:

Aš net nežinau, ar ekrano trūkumas yra defektas, ar ne. Bet čia paletę būtų pageidautina daugiau - reikia sujungti po 3-4 preparatų. Pamiršk, kad ant stalo gausite puikią vietą.

Kavos aparatas namuose. "Piccolo" yra Australijos mažo kiekio kavos ir pieno gėrimas. Jis susideda iš vieno espreso ir 70 ml garuoto vienalyčio blizgančio pieno ir patiekiamas stikliniame taurele"виски-шот"

"Piccolo" yra Australijos mažo kiekio kavos ir pieno gėrimas. Ji susideda iš vieno espresso ir 70 ml plaktos garų vienodas, blizgus pieno, ir paduodamas į stiklo stiklinę tipo "Scotch-kulka"

№2. Kenwood ES 020

Kavos aparatas namuose. Kenwood ES 020

Kavos virimo kavos virimo aparatas-pusautomatinis, vidutinis (1100 W), kavos gali būti naudojamas kaip malta kava, ir konteineriuose. Talpyklos tūris yra 1 litras, maksimalus slėgis yra 15 barų. Korpusas yra visiškai metalinis, nes mašina atrodo stilingai ir kruopščiai, nors ant poliruoto metalo labai aiškiai matomos pirštų pėdsakai. Korpuso medžiaga paveikta ir svoris - 5,12 kg, todėl stalas yra kruopščiai, nevibruojamas ir netrukdo dirbti. Iš čia dar vienas pranašumas - mažas triukšmas, veikia tyliau nei įprastas elektrinis virdulys.

Atsiliepimai

Alainas:

Kompaktiškas, gražus, atrodo labai reprezentatyvus, bet svarbiausia - jis puikiai paruošia, puikiai sumušamas pienas, putplastis gerai.

Igoris:

Patogus išlaikyti. Ragas yra patogus ir paprastas, su gumine rankena, patogiai pašalinti, suplakti kavą ir nuplauti. Tas pats kaip padėklai.

Vladimirovič:

Ragas yra įkištas labai sandariai, reikia stengtis, reikia pasiimti, po kurio jį reikia nušluostyti - pirštų atspaudai išlieka, kaip ir milicijoje.

Kavos aparatas namuose. Kavos aparatas yra labai naudingas virtuvės aksesuaras mėgėjams kapučino su elastinga putų

Kavos aparatas yra labai naudingas virtuvės aksesuaras mėgėjams kapučino su elastinga putų

№3. "Philips Saeco HD 8325"

Kavos aparatas namuose.

Galingas (1900 W) ir pakankamai talpus (1,25 L) cisternos kavos virimo aparatas, naudojamas gėrimų srities paruošimui ir kavos pakavimui. Ir nors kūnas yra pagamintas iš plastiko, mašina atrodo įspūdinga, nors dizainas yra standartinis šio tipo įrenginys. Atkreipkite dėmesį į puodelių šildymą - jie yra dedami tiesiai ant kavos aparato, kur jie pašildomi, kol aparatas įjungiamas ir yra pasirengęs dirbti. Aiški ir patogi sąsaja - vartotojas gauna visą reikalingą informaciją, sutelkiant dėmesį į paryškintas spalvų piktogramas-piktogramas. Dizainas yra ergonomiškas - jame yra tiesioginė prieiga prie bet kurio skyriaus (padėklų, filtro, talpyklos), nereikia išardyti mašinos, kad į juos patektų.

Atsiliepimai

Jurijus:

Puikiai ruošiasi, kapučino putplastis - didelis ir tankus. Plius - signalizacija apie kalkių pašalinimo poreikį.

Galina:

Problemos su rago instaliacija - reikia dėti pastangas, o ne gana moteriškas. Ir vis tiek norėčiau turėti aukštą stiklą.

Kavos aparatas namuose. Kiekvieną rytą kavos virimo aparatas galės mėgautis aromatine kava pagal jūsų mėgstamą receptą

Kiekvieną rytą kavos virimo aparatas galės mėgautis aromatine kava pagal jūsų mėgstamą receptą

№4. De'Longhi ECOV 310

Kavos aparatas namuose. delonghi ecov 310

Kavos virimo aparatas tiems, kurie domisi ne tik technologijomis, bet ir funkcionalumu, įrenginys yra pagamintas neprilygstamo itališko retro stiliaus. Tai padės parengti tikrą itališką espresso. Plastikinis dėklas (turimos įvairios spalvos - grietinėlės smėlio, juodos, alyvuogės ir kt.), Papildytos metaliniais įdėklais. Valdiklis yra mygtukas, bakas yra 1,4 litro, slėgis yra 15 barų, yra 2 atskiri termostatai, kurie leidžia reguliuoti garo ir vandens temperatūrą atskirai. Iš naudingų papildomų funkcijų - hermetikų nuo lašinimo sistema, šildomi puodeliai.

Atsiliepimai

Julija:

Italai tikriausiai net iš plaktuko gali sukurti meno kūrinį. Stilingas dalykas, daug mažų pločių / detalių, sukuriančių nuotaiką, nes kava yra ne tik skonis, bet ir istorija.

Vic:

Tai grazus dalykas, bet noriu daugiau funkcijų.

Idealus pietų gėrimas: "Doppio" espreso

№5. KRUPS KP 1006 Dolce Gusto Piccolo

Kavos aparatas namuose. KRUPS KP1006 Dolce Gusto Piccolo

Vienas iš kompaktiškiausių modelių kavos aparatai, jos dydis 38h21h27 pamatyti, virtuvėje jis neužima daug vietos, bet jo stilingas dizainas, tai iš utilitarizmo dalykas tapo beveik meno objektas. Kavos aparatas yra dviejų spalvų - įspūdingų, energingų ir išraiškingų raudonai-juodos ir juodos bei baltos spalvos, kuriose prietaisas primena mažą mielą pingviną. Virimo procesas yra kuo paprastesnis - tiesiog įpilkite vandenį, įdėkite kapsulę ir paspauskite svertą, o kavos puodelis bus paruoštas likus mažiau nei minutę. Nepaisant nedidelio dydžio, mašina yra daugiafunkcinė, net yra galimybė paruošti kapučino ledą dėl šalto režimo. Privalumų, galima pastebėti ir puodelio dydis - galima aukštis iki 15 cm Kavos galinga -. 1500 W, tačiau išjungimui (po 5 minutes) leis sutaupyti šiek tiek. Iš kitos - rezervuaro tūris lašai - 100 ml, slėgis - 15 barų.

Atsiliepimai

Alainas:

Kava yra paruošta tiesiog, pasirodo stipri ir skanu. Puikus pasirinkimas ryte, dar nepasijungęs - tiesiog paspauskite mygtuką ir paruošta.

Igoris:

Nusipirkau tai biure - minimali priežiūra, ir beveik nėra vietos.

Albina:

Viena vertus, didelis Nescafé veislių pasirinkimas, kita vertus, kainuoja tik viena puodelė, kuri pasirodė įspūdinga. Taip, o talpyklos tūris - 600 ml, pakanka tik porą puodelių, tada jūs turite papildyti.

"Latte macchiato" kavos kokteilis, pagamintas be pernelyg didelių pastangų kavos virimo aparate, galite gydyti savo draugus namuose

№6. Caffitaly NAUTILUS S06

Kavos aparatas namuose. Caffitaly NAUTILUS S06

Ergonomiškas ir labai gražus modelis, kuriame dizainas yra apgalvotas mažiausiu detaliu. Korpus stilizuota moliuskas (Serebro, iš kur atėjo pats pavadinimas) ir neįprastos formos traukia akį, o spalvų įvairovė leidžia pasiimti kavos aparatas, kuris bus harmoninga ir atrodo natūraliai bet dizainas - nuo klasikos iki hi-tech. Mašina išsiskiria dideliu automatizavimu - reikia įdėti kapsulę, viskas, ko jis pats atliks. Iš naudingų funkcijų - patiekalo tūrio koregavimas, dozatoriaus aukščio pasirinkimas, naudojamų kapsulių skyrius (iki 15 vienetų).

Atsiliepimai

Irina:

Tai yra stilingas ir labai patogus dalykas.

Sergejus:

Man buvo malonu galingas siurblys - 17 barų, labai reta tokių pinigų.

Olga:

Kapsulės - labai mažas skonių pasirinkimas, kuris nuvilia.

Kavos aparatas namuose. Kavos aparatai kiekvieną kartą"правильную" пенку, с которой можно порадовать домашних капуччино-артом

Kiekvieną kartą kavos aparatai pagamina "tinkamą" putą, iš kurios galite mėgautis namuose kapučino meno

№7. Delonghi ECAM 22.110

Kavos aparatas namuose. Delonghi ECAM 22.110

Stilingas automatinis kavos aparatas, kuris patenkina ne tik jo funkcionalumą, bet ir patrauklią išvaizdą. Ši galimybė, kai kūrėjai galvoja beveik viską. Kontrolė - labai paprastas, elektroninis, naudojamas tik vienas mygtukas ir rotacinis jungiklis, kuris nustato šlifavimo laipsnį, o dėl to - tvirtovė yra paruošta kavai. Be to, vartotojas gali reguliuoti gatavo gėrimo "temperatūrą" ir jo kiekį. Dozatorių dozatorius - reguliuojamas, mažiems puodeliams jį galima nuleisti žemyn, taigi, kavos neplaukia. Neabejotinas pliusas - talpa, 1,8 l, vandens rezervuaras.

Atsiliepimai

Sasha:

Nustatymai yra paprasti, patogūs valdikliai, kavos vaizdas yra gražus. Aš eksperimentavau su šlifavimu ir paėmiau optimaliausią kavos stiprumą.

Viktoras:

Vandens filtras yra per brangus. Gana garsiai dirba.

Kavos aparatas namuose. Per keletą minučių bus gaminamas klasikinis kavos puodelis, suteikiantis energijos - ristretto, kavos virimo aparatas

Per keletą minučių bus gaminamas klasikinis kavos puodelis, suteikiantis energijos - ristretto, kavos virimo aparatas

№8. VITEK VT-1514

Kavos aparatas namuose. vitek vt1514

Carob tipas, atstovas iš biudžeto segmento, modelis, kuris neturi vienodo kainos / funkcionalumo. Didelis (1,5 litro) vandens bakas, todėl šis modelis tinka didelėms šeimoms. Gera montavimas, rusifikuota ekranas, greitas šildymas, slėgis - 15 barų, galimybė pasirinkti didelę ir mažą dalį, skirtą aukštiems stiklams (puodeliai).

Atsiliepimai

Vic:

Patogus, nepretenzingas, puikiai virkite, už šiuos pinigus - tiesiog švytėkite. Vienintelis dalykas - kava turėtų būti vidutinio šlifavimo, pernelyg smulkus šlifavimas neveiks.

Sergejus:

Visada supainiame su tam tikru "plastikiniu" kvapu vandens rezervuare, tačiau kavoje jo nejaučia. Geriau įdėti aukštą taurę, priešingu atveju, kai išpila putos, purkštuvas bus skristi visomis kryptimis.

Kavos aparatas namuose. Skanus latte macchiato"After eight", пригттовленный в кофемашине

Skanus latte macchiato "Po aštuonių", prigtovlenny kavos aparate

№9. Zelmer 13Z015

Kavos aparatas namuose. Zelmer 13Z015

Kitas biudžeto klasės atstovas, kurio kūrėjai bandė pritraukti pirkėją didžiausią funkcionalumą. Saldžiavaisio pupmedžio kavos virimo aparatas, su dideliu (18 bar) slėgiu, kuris yra gana retas šiai modelių tipą, o vidutinė (1380 W) su talpa, kuri leidžia jums gauti gerą sudėtingą, sodrios kavos. Paruoškite 2 puodelius, naudojame ankštesnes ir malta kava. Papildomos funkcijos: automatinis išjungimas, puodelio šildymas, savaiminio valymo sistema, porcijos dydžio kontrolė, anti-lašelių sistema.

Atsiliepimai

Vera Petrovna:

Viskas yra paprastas ir prieinamas, už protingus pinigus, jis greitai kaitinamas, didelis rezervuaras - 1,5 litro. Beveik visos arbatos puodeliai.

Olegas:

Mašina neleidžia apie save pamiršti. Jei vandens nepakanka, duos signalą. Taip, ir labai triukšmingai. Aš net turėjau tobulėti - turėjau supilti dėžę su skotu gabalais - aš tuoj pat sustojo jarring.

Kavos aparatas namuose. Stiprus aromatinis espresso-macchiato kavos virimo aparatas bus kepti 1-2 minutes, o jūs turėsite papuošti putas

Stiprus aromatinis espresso-macchiato kavos virimo aparatas bus kepti 1-2 minutes, o jūs turėsite papuošti putas

№10. Bosch TCA 5809 benvenuto klasika

Kavos aparatas namuose. bosch tca5809

Automatinė kavos aparatas, kuris leidžia paruošti gėrimą iš grūdų ir malimo kavos. Kaip ir dauguma šiuolaikinių modelių, tai turi iš anksto sudrėktų kavos miltelių funkciją - sėklos yra žemės, po kurios išreiškia ląstelių milteliai sudrėkinti karštu vandeniu kelias sekundes, ir tik tada į perkaitinto garo kameroje. Tai leidžia jums pasiekti kuo daugiau medžiagų iš kavos miltelių. Be kita ko, paruošimo sistema ir Polace vandens - kiekvieną naują dalį kavos, naudojant šviežią vandenį ir kad kuris liko tiekimui į į ankstesnio dalies preparato vamzdžių, išleidžiamos į specialų konteinerį.

Atsiliepimai

Vladas:

Net naudojant vandens iš miesto vandens vamzdžio, skonis yra puikus. Neabejotinas pranašumas - automatinis sistemos valymas iš susidariusios skalės.

Oksana:

Nors rezervuaras yra didelis - 1,8 litro, dažnai reikia papildyti vandenį. Ir rankiniu būdu nepatogu pamaitinti pieno putų sistemą kiekvieną kartą.

Kavos aparatas namuose. Kvapusis cappuccino su stipriomis putomis galite pasimėgauti ne tik virta barista kavine, bet ir namuose. Jums tiesiog reikia pasirinkti savo mėgstamą kavos kapsulių tipą jūsų kavos aparate

Kvapusis cappuccino su stipriomis putomis galite pasimėgauti ne tik virta barista kavine, bet ir namuose. Jums tiesiog reikia pasirinkti savo mėgstamą kavos kapsulių tipą jūsų kavos aparate

№11. Krups EA8050

Kavos aparatas namuose. KRUPS EA 8050

Automatinė kavos aparatas, leidžiantis paruošti gėrimą iš abiejų grūdų ir maltos kavos. Šis modelis pritraukia integruotą filtrą, kuris ne tik minkština vandenį, bet ir pašalina priemaišas (pvz., Iki 85% chloro kiekio). Prie pliusų galima nešioti ir specialią talpyklą iš nerūdijančio plieno, skirtą pienui, leidžiančią, išskyrus espreso, paruošti latte ir cappuccino.

Atsiliepimai

Aleksejus:

Tai atrodo stilingai, pakankamai kompaktiškas, galima paruošti dvigubą porciją.

Natalija Ivanovna:

Triukšmingai, kai įjungiamas kavos malimo aparatas, galite pabusti visą butą.

Espresso gaminamas su kavos aparatu: 7-11 g malimo kavos, 25-35 ml vandens, esant maždaug 9 barų slėgiui 88-96 ° C temperatūroje, o ekstrahavimo laikas 20-30 sekundžių. "Demitasse", storosios sienelės porceliano puodelis, geriausiai tinka užtikrinti, kad espreso ilgiau neužšaltų, užpildytas 2/3 tūrio.

№12. Siemens TK 76K573

Kavos aparatas namuose. Siemens TK76K573

Vertinimas nebūtų baigtas, jei ignoruotume visą klasę įmontuotų kavos aparatų. Stilingas, gražus, lengvas valdymas, galingas - 1700 W su dideliu rezervuaru - 2,5, galite paruošti ir grūsti, ir malta kava, suskaidytas meniu. Pagal funkcionalumą - beveik viskas gali pasigirti šiuolaikine kavos aparatu.

Atsiliepimai

Valentina Sergeevna:

Labai grazus, gerai virti, automatinis kapučino.

Sergejus:

Vandens srautas - gerai, labai didelis, būtina nuolat papildyti. Ir dažnai valykite paletę.

Kavos aparatas namuose. Doppio latte, greitai virti kavos virimo aparate

Doppio latte, greitai virti kavos virimo aparate

Kavos aparatas namuose. Koncepcija: kavos aparatas, kuris gamina"правильную" чашку кофе для каждого члена семьи, узнавая его по отпечаткам пальцев

Koncepcija: kavos aparatas, kuris "kiekvienam šeimos nariui" sukuria "teisingą" kavos puodelį, atpažįstant jį pirštų atspaudais

Kavos aparatas namuose. Kavos aparatas namuose. Šiuolaikinės kavos virimo aparatai patenkinti įvairiomis kavos gaminimo funkcijomis pagal įvairius receptus

Šiuolaikinės kavos virimo aparatai patenkinti įvairiomis kavos gaminimo funkcijomis pagal įvairius receptus

Kavos aparatas namuose: ką pasirinkti, apžvalgos, 2015 m. Modelių įvertinimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 19