Erdvūs interjeras su daugybe grindų

Erdvūs interjeras su daugybe grindų

Geriausia medžiaga virtuvių prijuostėle yra tinkamai atsižvelgta keraminė plytelė. Iki šiol rinkoje pateikiama daug įvairių gamintojų medžiagų. Vienas iš autoritetingiausių NVS šalyse yra "Kerama Marazzi". Įmonė buvo įkurta 1988 metais kaip įmonės filialas WELKO Industriale S.p.A.. Tai tapo pirmuoju bendra Sovietų ir Italijos produkcija, pavadinta "Veliūras".

Faktas! Nuo 1992 m produktai yra gaminami pagal prekės pavadinimą "keramine", ir priešdėliu "Marazzi" produktai įgijo po to, kai bendrovė tapo tarptautinės ūkyje.  

Šviesus, švelnus interjeras

Šviesus, švelnus interjeras

Produkto savybės

Bendrovės produktai yra pirmaujantys pasaulyje dėl jų puikių savybių. Norint tai pasiekti, leidžiama naudoti aukštos kokybės įrangą ir modernias technologijas. Be to, dauguma vartotojų pažymi šias plytelių savybes:

 1. aplinkos apsauga;
 2. stiprumas;
 3. estetika.
Juodieji blizgūs viršutinių spintelių fasadai

Juodieji blizgūs viršutinių spintelių fasadai

 • Virš kiekvienos serijos dirba visa specialistų grupė, kurią sudaro technologai ir dizaineriai. Tai leidžia išplėsti produktų asortimentą. Įmonėje dirba rinkodaros grupė, kuri stebi naujausias pramonės tendencijas, kurios sukuria platų dizainerių veiklos sritį. Tai leidžia bendrovei dirbti pagal "paklausos sukūrimo pasiūlą" principą, plėtojant vartotojų paklausą.

Veislė

Per savo egzistavimą bendrovė "Kerama Marazzi" gamino daug skirtingų produktų serijų. Šiandien produkcija yra gerai žinoma ir veikia puikiai virtuvės plytelės, vonios kambarys ir kitos patalpos. Galima naudoti kaip grindų ir sienų keramika. Įvairios kolekcijos leidžia jums pasirinkti pavyzdžius bet kokiam interjero stiliui. Šiandien naujovė - tam tikro regiono teminės plytelės gamyba.

Čia galime išskirti šiuos dalykus:

 1. Prancūzų kalba - universalus atliktas ramus tonus, dekoruoti romantiškais raštais. Jie pagaminti triju dydžiu: 250 × 750 mm, 200 × 400 mm ir 400 × 800 mm.
 2. Skandinaviškas - dominuoja baltos ir mėlynos spalvos tonai, kurie yra susiję su šių šalių sniego dengtu kraštovaizdžiu.
 3. Japonų - kurios tekstūros primena rytietiškus audinius arba ryžių popierių, dekoruoti užrašais ir piešiniais, atskirus fragmentus galima pagaminti auksu arba sidabru.
 4. Italų kalba - apima kelias serijas. Čia galite rasti ramią spalvų schemą ir augalų modelius, imituojant banguotą paviršių ir daug daugiau.

Prijuostės sukūrimo medžiagos reikalavimai

Renkantis plytelę, norėdami surengti darbo vietą virtuvėje, atminkite, kad ji turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Skiriasi dažų ir paviršių atsparumas ištrynimui, nes ant daikto dažnai yra kai kurie virtuvės reikmenys. Plytelės taip pat turėtų būti atsparios plovikliams.
 • Atsparus drėgmei ir garams, nes šioje zonoje yra krosnis, per kurią vyksta intensyvus skysčio išgarinimas, nepaisant gaubtų naudojimas.
 • Būti higieniškas - virtuvėje ruošiant maistą, todėl kiekvieną jo plotą reikėtų lengva valyti ir perdirbti, kad būtų išvengta bakterijų atsiradimo ir dauginimo.
Stilingas juodos ir baltos spalvos interjeras

Stilingas juodos ir baltos spalvos interjeras

Gražios mozaikinės plytelės

Gražios mozaikinės plytelės

Balta keraminių plytelių interjere

Balta keraminių plytelių interjere

Pats elementai, tai yra plytelės, turi būti teisingos geometrinės formos, atitikti deklaruotus matmenis, neturi įtrūkimų, lustai ir kitų pažeidimų. Medžiagos kokybė veikia darbo kokybę ir greitį, todėl svarbu pirkti originalius "Kerama Marazzi" gaminius.

Patarimai! Norėdami išvengti klastočių, nusipirkite prekes įmonės korporacinėje parduotuvėje arba skaitykite mažmenininkų kokybės sertifikatą.

Klojimo būdai

 • Prijuostė Yra virtuvės darbo zonos dalis, esanti tarp stalo ir pakabinamų spintelių. Atsižvelgiant į tai, nustatomi jo matmenys.

Montuojant plyteles, būtina laikytis šių taisyklių:

 1. Siekiant išvengti nešvarumų ir vandens kaupimosi ant sąnarių, plytelės turi eiti po stalviršiu ne mažiau kaip 20 mm;
 2. Prijuostės aukštis priklauso nuo vietos gaubto vieta, kuris paprastai nustatomas 65-75 cm atstumu nuo plokštelės priklausomai nuo veislės;
 3. darbinio paviršiaus ilgis apima nuskristi, stalviršis ir plokštelė, bet prijuostė gali eiti už jos ribų.
Stilingas Skandinavijos interjeras

Stilingas Skandinavijos interjeras

Specialistai išskiria tris plytelių klojimo metodus:
 1. pagrindinis;
 2. įstrižainė;
 3. plyta

Patarimai! Jei pirmą kartą pametėte plytelę, naudokite pagrindinį metodą.

Gražios raštuotos plytelės baltos spalvos

Gražios raštuotos plytelės baltos spalvos

Vienos kėdės interjere

Vienos kėdės interjere

Kas yra būtina darbui?

Norėdami patys įdiegti prijuostę, turite įsigyti keletą įrankių, tarp kurių galite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 1. perforatorius;
 2. atsuktukas;
 3. vandens ir klijų talpyklos;
 4. mentelės;
 5. pastato lygis;
 6. gumos kijanu;
 7. plytelių sąnarių kryžiai;
 8. Ištraukite laidą;
 9. pieštukas ir valdovas;
 10. plytelių pjovimo mašina.

Visa tai lengvai galima rasti bet kurioje statybos parduotuvėje. Taip pat parduodamas specialus klijai plytelėms.

Darbo algoritmas

 • Klojimo procesas priklauso nuo sienos būklės. Jei jis jau turi dangą, jums reikia atsikratyti jo likučių ir suderinti paviršių.
 • Be to, žymėjimas atliekamas ir bus nustatytos ribos, kuriose bus dedamos plytelės.
 • Po to, jūs turite padaryti sprendimą, kuris išlaikytų plytelių ant sienos. Čia būtina laikytis gamintojo rekomendacijų.
Linijinis baldų išdėstymas

Linijinis baldų išdėstymas

Plytelių serija Gamma

Gamma serijos plytelės

Patarimai! Nenaudokite sauso tirpalo. Tai sukels sparčią mūro koroziją.

"Glasgow" serijos plytelės

 • Kai klijai yra paruošti naudoti, pritvirtinkite prie sienos. Perbraukite jį mentele su šakėmis, kad gautumėte lygų sluoksnį su grioveliais.
 • Tada pridėkite plytelių prie sienos ir lyginkite su gumos kiyanki. Teisingumas nustatomas lygiu. Taigi nustatėme visą seriją.
 • Antrasis nustatomas po to, kai ankstesnis džiovinamas.

Išvada

"Kerama Marazzi" yra didžiausias šiandien aukštos kokybės keraminių plytelių gamintojas Rusijoje. Jo produktai puikiai tinka virtuvės prijuostė. Kleidimo procesas atliekamas standartiniais metodais.

Plytelė “Kerama Marazzi”: viskas, ko jums reikia originaliam virtuvės prijuostėi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + = 27