Ruda virtuvė mansardoje

Ruda virtuvė mansardoje

Ruda virtuvė turi daugybę paslapčių dizainui. Apsvarstykite, kaip optimaliai pasirinkti spalvų derinius ne komforto ir jūsų asmeninio skonio sąskaita. Nuo pat amžių pagerėjo asmens troškimas kurti jaukus namus, o ruda virtuvė yra puiki galimybė sukurti patogią atmosferą. Taip pat įdomu, kad mados tendencijos ir tendencijos nuolat keičiasi, atsiranda naujos technologijos ir medžiagos, daugelis namų šeimininkių mėgsta rudą spalvą ir liko tarp mėgstamiausių. Apsvarstykite pagrindiniai toninių spalvų sprendimų rudieji tonai ir jo dizaino ypatybes. Kokie atspalviai prisideda prie gražios atmosferos sukūrimo ir, priešingai, yra kontrastingi ir šiek tiek provokuojantys?

Turinys:

 • Spalvų charakteristikos
 • Kodėl rudas?
 • Rudos spalvos tonus
 • Virtuvės baldų pasirinkimo savybės
 • Erdvinis dekoravimas
Medienos ir marmuro derinys šiuolaikinėje virtuvėje

Medienos ir marmuro derinys šiuolaikinėje virtuvėje

Virtuvės studijos valgomojo zona šiltoje rusvai smėlingoje atspalvėje. Interjeras papildo grindys ir lubos iš pelenų

Virtuvės studijos valgomojo zona šiltoje rusvai smėlingoje atspalvėje. Interjeras papildo grindys ir lubos iš pelenų

Ruda virtuvė - puikus sprendimas bet kokiam namui

Ruda virtuvė - puikus sprendimas bet kokiam namui

Spalvų charakteristikos

Virtuvė rudais tonais bus ideali alternatyva dėl spalvimo dėvėjimosi atsparumo, galimybės naudoti universalius sprendimus su jo naudojimu, teigiamą poveikį proto būsenai, santykinis paplitimas tarp siūlomų natūralios apdailos medžiagos.

Didžiulė vaizduotės erdvė tiems, kurie visame pasaulyje vertina minimalizmą

Didžiulė vaizduotės erdvė tiems, kurie visame pasaulyje vertina minimalizmą

Jei vertinate šią poziciją kitoje pusėje, dažnai tokie atspalviai gali sukelti nuobodulį ir tamsą, taip pat mažiau (vizualiai). Norint ne "geriausiai patikti, bet pasirodyti kaip įprasta ...", būtina atskleisti pagrindines atspalvių taikymo paslaptis, kad jie duotų nuostabų rezultatą ir išvengtų tipinių bendrų klaidų.

Visų pirma, norint racionaliai planuoti zonavimą pagal tonų kategorijas, būtina susipažinti su pagrindinėmis šio spalvinio tirpalo savybėmis.

 1. Atsižvelgiant į rudų atspalvių poveikį žmogui, jie gali prisidėti prie ramybės, gali sukelti šilumos jausmą su komfortu, ramybe ir lengvai. Rudos virtuvės, kurių nuotraukos gali būti vertinamos mūsų galerijoje, yra svarbios ir dėl spalvų pažinimo. Juk mes apsupta medžių kamienų, žemės, akmenų ir augalai, taip pat rudas atspalvis, rastas gyvūnų spalvų.
 2. Rudos spalvos tonų pasirinkimas virtuvėje yra idealus sprendimas, nes pastatas sukuria ne tik jaukus įspūdžius vietos visų šeimos narių rinkimui ir maitinimui, bet ir kilnus kūrybiškumo erdvę. Raudonas tonas padeda subalansuoti emocijas, todėl, jei norėtumėte dirbti prie pietų stalo, ši parinktis idealiai tinka jums.
 3. Šis projektas virtuvėje, nesvarbu, ką kitos spalvos naudojami interjere, puikiai tinka labai protingi žmonės, kurie mėgsta nesąmonė požiūris į bet kokią užduotį ir rami.
 4. Atsižvelgiant į optines virtuvės savybes, galima vizualiai padaryti daiktus tolimesnius, tuo pačiu metu žymiai sunkesnės Baldiniai kampai, tekstilės elementai. Tuo pačiu metu jie nepadidėja arba nesumažėja.
Įvairių tipų medienos derinimas virtuvės interjere

Įvairių tipų medienos derinimas virtuvės interjere

Taigi, rudos spalvos virtuvės atrodys puikiai tik tada, jei ji tinkamai paimta spalvų sprendimų derinys ir konstrukcijos. Žinant spalvų atskleidimo paslaptis, galėsite sukurti ramią jaukią interjerą, suprojektuotą papuošti savininkams ir svečiams.

Rudos virtuvė harmoningai tinka kaimo namo interjerui

Rudos virtuvė harmoningai tinka kaimo namo interjerui

Kodėl rudas?

Spalva yra universali, todėl ji visada išliks madinga. Tarp sprendimo privalumų yra keli dalykai.

Kompaktiškas rudos ir baltos spalvos derinys padės vizualiai padidinti virtuvę

Kompaktiškas rudos ir baltos spalvos derinys padės vizualiai padidinti virtuvę

 • Sprendimų įvairovė. Nepriklausomai nuo pasirinktos krypties, ruda spalva bus tinkama bet kurioje situacijoje. Galite tai atlikti lytis, sienos, apartamentai ir baldaipasirinkite konkrečius priedus. Idealiai atrodys virtuvės šviesiai rudos, tamsios spalvos ir kiti sprendimai.
 • Didelis spalvų sprendimų pasirinkimas. Atrodytų, kad ruda spalva yra ypatinga ir nėra derinama su visais tonais. Tačiau nepamirškite, kad ji yra prieinama skirtingais atspalviais, kurių kiekviena gali puikiai susimaišyti su kitais spalvų sprendimais.
Virtuvė rudi ir balta atspalviai bus kreiptis į tuos, kurie mėgsta kontrastus

Virtuvė rudi ir balta atspalviai bus kreiptis į tuos, kurie mėgsta kontrastus

 • Stilių įvairovė. Šią spalvą galite naudoti bet kokiu interjeru su bet kokiu stiliumi, jokiu būdu neprarandate - ar tai ekologija, ar ne. šalis, Retro Provence, Chalet ir klasika.
 • Lengva operacija. Jei nuspręsite sukurti šio stiliaus virtuvę, tai nereiškia, kad turite viską viską keisti. Jūs galite tiesiog padaryti dizainą įvairesnę, jei pridėti prie žibinto interjero, grindų dangos, ir tada ją aprūpink virtuvės komplektas.
Ruda spalva - viena iš populiariausių, taigi derinti savo atspalvius virtuvėje nėra sunku

Ruda spalva - viena iš populiariausių, taigi derinti savo atspalvius virtuvėje nėra sunku

 • Be to, turinio paprastumas išlieka, nes šiuolaikinės medžiagos yra aukštos kokybės, lengvai valomos. Šioje patalpoje švarą ir tvarką palaikykite daug lengviau nei su kitais atspalviais.
 • Gera įtaka nuotaikai. Virtuvė yra oranžinė ruda - tai jūsų namuose esantis Saulės kampas. Šių ir kitų tonų derinys prisideda prie apetito padidėjimo, energijos papildymo, neutralumo ir jaukumo sukūrimo.

Patarimas: jei norite suteikti daugiau asmenybės, turite pašalinti iš tipinių idėjų arsenalo ir teikti pirmenybę nestandartinėms sąskaitoms faktūroms. Patikėkite, rezultatas bus jus maloniai nustebinti.

Balta plyta wenge set ir marmurą prabangioje virtuvėje

Rudos spalvos tonus

Ruda užuolaidos ir ryškios sienos - idealus sprendimas. Jei šiuo atveju naudojate rudą toną, sprendimas gali atrodyti netinkamas ir pernelyg didelis, todėl verta palikti šias detales šviesiame fone - balta arba mėlynasmėlio spalvos arba rausva spalva.

Patarimas: šiuo atveju, kaip išimtis, galime apsvarstyti baldų dizainą ir tekstilės elementus, kurie turi gelsvai rudos spalvos atspalvių.

Virtuvės ąžuolo komplektas kartu su tamsiomis sienomis puikiai atrodo

Nepakartojamas klasikinis - ąžuolo ir tamsių sienų virtuvės komplektas yra paprastas ir skoningas

Rausvos spalvos taikymo galimybės:

Tono privalumas yra jo neutralumas vizualiniame plane, todėl jį galite naudoti šiais atvejais:

 • Užbaigę grindis - in linoleumas, plytelės, keraminė danga, natūralus akmuo. Svarbiausia - nenaudoti pernelyg tamsių tonų, nes ant rudos spalvos bet koks, net mažiausias, užteršimas taps pastebimas.
Naudokite rudą spalvą gali būti grindų parketo pavidalu ir pridėkite vaizdą (įdėkite medinį stalą, naudokite plytų, dekoruojant sienas).

Naudokite rudą spalvą gali būti grindų parketo pavidalu ir pridėkite vaizdą (įdėkite medinį stalą, naudokite plytų, dekoruojant sienas).

 • Dirbdami su sienomis. Tačiau yra nedidelė būklė: baldai, užuolaidos ir apskritai interjeras turėtų būti švelniomis spalvomis. Kitas būdas naudoti rudas tapetai - dizainas su jų pagalba viena siena. Naudodamiesi šiuo požiūriu, galite įrengti savo interjerą jausmais dėl komforto ir pašalinti sienas, ant kurių akcentuojamas dėmesys.
 • Kada prijuostės apdaila. Kiekvienoje iš interjero keraminių plytelių ar tokių elementų kaip medis, akmuo, taip pat jų imitacija peronėje puikiai derins su stalviršiu, pagamintu iš panašios spalvos.

Patarimas: pastaruoju atveju nereikėtų teikti pirmenybės tamsioms medžiagoms, nes jos yra per daug.

 • Ruda spalva praskiesta, jei ji yra per griežta specialiai suplanuotame interjere. Pridedant alyvą, turkis arba mėlyna interjere padarys rudą toną labiau "linksmiu", kilniu ir minkštu. Idealiu atveju atrodys balta ir ruda virtuvė.
Apsauga ir erdvė: baltos ir rudos atspalvių naudojimas virtuvėje

Apsauga ir erdvė: baltos ir rudos atspalvių variacijos virtuvėje

 • Jei norite įtraukti kambario dizainą, tai nėra nieko geriau nei pridėti prie šviesiai rudos spalvos raudona, oranžinis arba geltonas tonas. Visi aukščiau minėti elementai su ruda spalva yra giminaičiai, todėl užtikrinamas jų puikus suderinamumas.
Nestandartinis sprendimas: raudonos sienos ir tamsiai ruda ausinės virtuvėje

Nestandartinis sprendimas: raudonos sienos ir tamsiai rudos virtuvės komplektas

Patarimas: Jei norite, kad virtuvė būtų mažiau minkšta, rekomenduojama vengti daug juodų, pilkųjų spalvų rudos spalvos tonų. Šie atspalviai yra pernelyg tamsūs, o pats ruda spalva yra tamsi. Tai bus tinkamesnė, jei ją praskiesite lengvais tonais.

 • Įvairių tekstūrų naudojimas yra raktas į sėkmę, net jei jūs save laikote tik tamsiai rudos virtuvės. Planuodami interjerą, neturėtumėte apsiriboti tik tokiais sprendimais kaip medžio masyvo grindys ir fasadai bei mediena. Nebuvo nieko blogo su trijų ar keturių skirtingų tekstūrų deriniu, taip pat ir tekstilės elementais.
Įvairios sąskaitos virtuvėje padės paslėpti maketo trūkumus

Įvairios sąskaitos virtuvėje padės paslėpti maketo trūkumus

Patarimas: Jei norite, kad kambario interjeras būtų patogesnis šioje situacijoje, galite lengvai jį naudoti sienos su rudos pjuvenos imitacija, kėdės su Natūrali odinė apmušalai ar jo pakaitalas pinti baldai.

 • Alternatyvūs sprendimai. Neseniai "kakavos + pieno" derinys yra labai populiarus. Tačiau jį pakeičia kiti tonai - vanilė, cinamonas, smėlio spalvos. Norėdami pasirinkti interjerą gama, jums reikia naudoti universalią formulę, kuri apima paraišką rudas, baltas ir keli papildomi atspalviai.
Virtuvė vanilės atspalvyje - sezono tendencija

Virtuvė vanilės atspalvyje - sezono tendencija

Taigi, ruda virtuvė (nuotrauka interjere gali būti žiūrima galerijoje) turi daug pranašumų, tačiau būtina laikytis tam tikrų elementų pasirinkimo taisyklių, siekiant pagerinti padėtį apskritai.

Virtuvės baldų pasirinkimo savybės

Klasikinė baldų dizaino versija virtuvėje, ypač jei ji pagaminta rudos spalvos - natūralus medis, kuris yra vykdymo medžiaga fasadinė ausinė, valgomojo zona. Bet tokių produktų kaina yra puiki, biudžeto galimybė - baldai iš MDF, medžio drožlių. Nepaisant pigesnio pasirinkimo, jis bus tvirtas kilnus išvaizda.

Ruda virtuvė ir žibintai su šiltu apšvietimu padės sukurti komforto atmosferą

Ruda virtuvė ir žibintai su šiltu apšvietimu padės sukurti komforto atmosferą

Didelė vartotojų dalis pageidauja įdiegti savo virtuvėse klasės baldai ekonomine klase, o jų apdailos medžiagų, tokių kaip plėvelė, plastikas, naudojami. Dangtis gali visiškai imituoti natūralios medienos spalvą ir tekstūrą, taip pat turi patrauklų prisotintą atspalvį. Dėl šiuolaikinių gamybos būdų, baldai gali būti gražiai išvaizda ir rudas atspalvis gali būti naudojamas daugybe variantų.

Naudojant šaltus atspalvius rudos, vizualiai išplečia ir šviesina kambarį

Naudojant šaltus atspalvius rudos, vizualiai išplečia ir šviesina kambarį

Virtuvė ruda ir smėlio spalvos tonai - puikus sprendimas, nes šios spalvos yra "draugai" su bet kokiais kitais apdailos ir apdailos variantais. Dažnai virtuvės valgomojo atributai ir ausinės, pagamintos šioje spalvoje, nustebina savininkus ir svečius jų originalumu ir sprendimų universalumu. Kalbant apie rudos virtuvės fasadus, jie gali turėti blizgančią arba matinį toną, taip pat elementus iš skirtingų atspalvių derinių. Užsakant tokius baldus, verta pirmenybę teikti stačiakampių konstrukcijų fasadams ar įdomiausioms formoms.

Blynai ir rudi atspalviai - geriausias derinys klasikinėje virtuvėje

Klasikinis virtuvės interjeras rudais atspalviais

Patarimas: Jei norite gaminti virtuvę senovinėje versijoje, verta apsigyventi sudėtingesniuose sprendimuose - dirbtiniam senėjimui, plokščių modelių naudojimui, štampavimui, įprastam drožimui.

Rudos spalvos virtuvės atrodys puikiai stiklo paviršiai ir vitražai matinė danga. Taip pat galite pasirinkti grindis iš medžio, keraminių plytelių, aukštos kokybės parketas. Sienų apdaila teikiama ne mažai. Galite pasirinkti mažą įterpimo dydį, pagamintą iš dirbtinis akmuo arba natūralūs elementai.

Kavos rinkiniai iš kavos atspalvių iš ikea

Kavos ausinės iš Ikea

Originalūs virtuvės baldai rudais tonais leis jums pasiekti maksimalų estetinį malonumą ir sukurti namuose nepakartojamą jaukumo atmosferą.

Ruda virtuvė: foto dekoro erdvė

Svarbų vaidmenį atlieka rudos virtuvės dekoras. Faktas yra tai, kad daugelis namų ir butų savininkų yra pripratę klaidingai manyti, kad dekoro nereikia ryškios detalės, todėl jie nori mažo raktinio stiliaus. Bet tai yra neteisingas požiūris. Kaip detalių pretenzija, jų trūkumas daro virtuvę nesuderinta. Tik pirmuoju atveju jis tampa nepatogus ir margas, o antrasis - pilkas, nuobodus.

Rudos virtuvės šviežumo ženklą sudarys ekologinės dalys - vazos arba vazos su gėlėmis

Rudos virtuvės šviežumo ženklą pasieks ekodetaliai - vazos arba vazos su gėlėmis

Jei turite nestandartinį sprendimą, pvz., Žalios žaliosios virtuvės su rudos spalvos tonu, tada nereikės šviesių detalių, o kraštovaizdžiui turėtumėte pasirinkti rezervuotus elementus. balta, beige ar netgi pilka.

ruda virtuvė: nuotrauka - žalia ir ruda virtuvės interjere nereikalauja ryškių detalių ir papildomo dekoro

Žalia ir ruda virtuvės interjere nereikalauja ryškių detalių ir papildomo dekoro

Taigi, harmoningų ir racionalaus virtuvės sprendimų pasirinkimas - idealus pasirinkimas visiems savininkams, norintiems sukurti jaukią ir atsipalaidavusią atmosferą. Žinant spalvų paslaptis ir jos derinį su kitais tonais ilgą laiką bus sukurtas jaukus interjeras.

Rudos virtuvė: interjero dekoravimas šokolado atspalviuose ir 85 šilti ir jaukūs įsikūnijimai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =