Kampiniai baldai puikiai tinka ilgam kambariui

Kampiniai baldai puikiai tinka ilgam kambariui

Mažas sofa mažoje virtuvėje Ar geriausias pasirinkimas maži apartamentai, leidžianti jums sukurti papildomą lovą. Modernūs minkšti baldai virtuvėje ne tik sukuria komfortą - tai funkcinis daugeliu atžvilgių: tai yra miegamoji, ir vieta sėdėti prie stalo ir nišos dalykų saugojimui.

Turinys:

 • Mažas sofas mažoje virtuvėje
 • Minkštų baldų pasirinktys 
 • Supaprastinti modeliai
 • Atsiskleidimo principai
 • Kaip pasirinkti pagal stilių?
 • Koks turėtų būti apmušimas?
 • Kurioje virtuvės zonoje įdėti sofą?
Nisze baldams taupo vertingą erdvę

Nisze baldams taupo vertingą erdvę

Mažas sofas mažoje virtuvėje

Maža sofa - baldas, skirtas nedidelei virtuvei, tinka gyventojams Chruščiovo pastatai, skiriasi siaurumo. Jie daug mūsų šalyje. Todėl mažų butų gyventojai interjero sukūrimo metu eina į visus triukus. Pagrindinis tikslas - pasukite dviejų kambarių butą į patogų namą, kuris bus ne tik miegamasis ir gyvenamasis-valgomasis, ir papildoma lova, jei giminaičiai atvyksta iš kito miesto.

Mažoje sofoje virtuvėje su lova šioje situacijoje yra būtent tai, ko jums reikia. Virtuvė nustoja būti tik kambario ruošimui ir valgymui, ji virsta a valgomasis, svetainė ir miegamąjį tuo pačiu metu. Dažnai maža sulankstoma sofa virtuvėje - priverstinė priemonė, jei kitose patalpose tiesiog nėra pakankamai lovų gyventojų skaičiui. Tada virtuvės sofos kiekvieną naktį tampa vieta miegoti.

IKEA virtuvės dygsnių modelių asortimentas

Modelio pavadinimas Dizainas Charakteristikos
Bedingö Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Išskleisiantis mechanizmas yra "Knyga". Tinka mažam biudžetui. Patogus nuimamas dangtis.
Elvrosas Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Kampinė sofa su apvaliomis formomis ir pilna poliuretano putų. Dėl apdailos, pagamintos iš dirbtinės odos, ji nesugeria drėgmės ir lengvai valo taršą.
Karlstadas Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Sofa yra 1,2 ir 3 vieta. Yra saugojimo dėžės. Pašalę porankius, suteiksite papildomą sėdynę.
Klippanas Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Kompaktinis modelis yra populiarus tarp jaunų auditorijų. Komplekte yra papildomas spalvotas dangtis.
Levisas Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Pagrindinis privalumas - ratų ir lankstymo mechanizmo buvimas. Komplekte yra čiužinys su vidutiniu standumu, kuriame galite miegoti ne tik laikas nuo laiko, bet ir kasdien.
Omotfors Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Biudžeto modelis su rėmeliu, pagamintas iš medienos plaušo plokščių, turintis saugojimo vietą ir slankiojančio mechanizmo. Nebaigtoje formoje yra pilna lova, kurioje pora yra pakankamai vietos.
Solsta Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Kompaktiškas nebrangus mažos virtuvės modelis. Neišsiskleidus, jis ramiai pasistatys du suaugusius.
Frikheten Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Kampinis modelis su posūkiu bet kuria kryptimi. Ištraukiamas mechanizmas, niša ir 2 dekoratyvinės pagalvės.
Hagalundas Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Klasikinis dizainas leidžia įdėti jį į bet kokį interjerą. Lankstymo mechanizmas, minkšti porankiai ir skalbinių niša.
Escarby Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje Ortopedinė bazė su nuimamuoju čiužiniu. Puiki svečių galimybė, taip pat patogi, suteikiant ir nuomojant apgyvendinimą.

Jei butas atrodo taiptudies, a virtuvė kartu su svetaine, tai yra sofa, kuri yra dviejų skirtingų zonų skiriamoji bruožas. Kartais į virtuvę dedamos mažos sofos, kad racionaliai užpildytų plotą, nes čia, kaip ir bet kurioje kitoje patalpoje, turėtų būti komfortas.

Svarbu! Reikėtų paaiškinti, kad pokalbis yra apie virtuvės, kurių plotas mažiausiai 9 kvadratiniai metrai. m. Jei kambario dydis mažesnis, sofa negalės plėstis. Labai mažų virtuvių savininkai dažnai net nežino, kur įdėti šaldytuvą ir pasiimk jį į koridorių.

Virtuvės kampiniai sofos mažai virtuvėms padeda, kai svečiai atvyksta iš kito miesto į buto savininkus. Kažkas turės vietą miegamajame arba gyvenamajame kambaryje, o kažkas turės uždengti virtuvėje. Nebaigtoje valstybinėje virtuvėje maža sofa paverčiama pilna lova, ir miegoti ant jos yra ne mažiau patogi nei on sofa gyvenamajame kambaryje.

Šiuolaikinio stiliaus studija tipo apartamentai

Šiuolaikinio stiliaus studija tipo apartamentai

Patarimai! Negalima planuoti virtuvėje sofos kaip nuolatinės miegamosios vietos (tai leidžiama tik ekstremaliais atvejais, kai nėra galimybės išeiti). Dauguma gamintojų, norėdami iki minimumo sumažinti virtuvinių sofų dydį, aukoja to asmens, kuris ketina miegoti ant šio baldo, patogumui.

Kampinė sofa su praktine odine apmušale

Kampinė sofa su praktine odine apmušale

Minkšti baldai virtuvėje

Virtuvės interjeras, kurioje yra minkšti baldai, negali būti vadinami trivialiais. Tačiau pirkti nedidelį kampinį sofą yra daug sunkiau, nei pasirinkti kėdės, nes jums reikia apsvarstyti keletą veiksnių:

 1. sofos sulyginamumas surinktoje būsenoje ir kambario plotas;
 2. matmenys išardomoje formoje;
 3. funkcionalumas (saugojimo laukeliai);
 4. transformacijos paprastumas;
 5. konstrukcijos stiprumas;
 6. apmušalų praktiškumas;
 7. maža sofa turi papuošti nedidelę virtuvę, o ne sugadinti interjerą.

 • Kampinė sofa su niša - tai geriausias pasirinkimas mažam kambariui. Sėdėti ant jo yra patogu, o taupymo vieta yra akivaizdi. Kampiniai sofos dažnai gali pritvirtinti daugiau žmonių prie stalo nei tiesioginiai klasikiniai modeliai. Beveik visi kampinio tipo sofos turi nišą, pritaikytą prie visų rūšių virtuvės reikmenų.

Tokie baldai gali būti išplėsti iki dydžio pilna lova, ir surinktoje būsenoje jis užima labai mažai vietos. Virtuvės sofos nedidelei virtuvei yra pusiau apvalios. Jei kambarys yra labai mažas, turėtumėte nusipirkti modelį be pakeitimo galimybės, bet su šoninėmis lentynomis ir dideliu dėžute po sėdyne.

Toks dizainas padės paslėpti visus retai išnaudotus dalykus, pavyzdžiui, elektrinę mėsmalę, aerogrillą. Ir ant lentynų galite įdėti vazos, laikrodis, mažas imtuvas ir kiti daiktai.

Sudedami baldai sukuria papildomą lovą

Sulankstomi baldai suteiks papildomą lovą

Į studijos apartamentai Nustatykite pusiau apvalius sulankstomus modelius, kurie, jei reikia, virsta dideliu lova. Tiems, kurie nori funkcionalumo ir patogumo, gamintojai gamina modulines sofas, kurios savininko prašymu keičia konfigūraciją. Dažnai tokius modelius papildo mini baras ir žurnalų lentyna, esanti po sėdynese saugojimo dėžės.

Patarimai! Pasirinkimas modulinė sofa, pirkėjas turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į rėmo kokybę. Jei tai nėra stipri, tada trys dažnos transformacijos gali greitai sugesti.

Modulinis apartamentas studijoje

Modulinis apartamentas studijoje

Supaprastinti mažų sofų modeliai

Sulankstomos kušetės su lovomis - dar viena virtuvės parinktis. Nors sofas neapsaugo labai plačiai, tai gana patogiai miegoti ant jo. Jie yra vienas ir du dvigubi, bet virtuvėje pirkite pirmas. Tačiau, jei virtuvė nėra standartinė ir turi didelius dydžius, galite nusipirkti dvigulę sofą.

Šie modeliai yra su atlošais arba be jų. Jie turi du transformacijos variantus - ištraukiamas ir sulankstomas. Kaiose sofose yra slapti stalčiai įvairiems smulkmenoms.

Mažoji virtuvė nėra pasiteisinimas, kad neturite patogios sofos

Mažoji virtuvė - nereikia atsisakyti patogios sofos

 • Sofa-suolai Yra modelis, skirtas sėdėti ir saugoti retai naudojamus daiktus. Tokie baldai gali būti vadinami "spinta su sėdyne". Jis išskiriamas dėl jo paprastumo, patogumo, patogumo ir mažų kainų. Dažniausiai tokių stendų gamintojams gamintojai renkasi lengvąsias medžiagas.

Pagal stilistinį planą, sofos stendas yra neutralus, todėl puikiai tinka bet kokiam interjerui. Papuošti šį baldų dizaineriai rekomenduoja naudoti Skirtingų dydžių, formų ir spalvų pagalvėlės. Kai kuriuos kampinius sofos papildo stalas, kuri, jei reikia, virsta kita sėdynė prie stalo.

Sofa (lova virtuvėje) pagal atsiskleidimo principą

Jei sofa yra nupirkta ne tik sėdėti prie stalo, bet ji turėtų būti naudojama kaip prieplauka, reikia pasirinkti transformuojantį variantą. Šiandien yra daugiau nei dešimt sulankstomų sofų mechanizmų tipai.

Pavadinimas Kasdieninis naudojimas Skalbinių skyrius Vieta:
Knyga
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Tai yra problemiška, reikia dėti pastangas Taip. Būtina pasitraukti nuo sienos
Tango
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogiai Taip. Būtina pasitraukti nuo sienos
Eurobook
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogus, jei nėra ratų -
galite sugadinti grindis
Taip. Patogus
Pantografas
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogus, nėra jokios žalos grindims Taip. Patogus
Puma
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogiai Tik kampuose modeliuose Patogus
Osmanų kalba
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogiai Yra erdvus Būtina šiek tiek judėti iš sienos
Akordeonas
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Reikia atlikti tam tikras pastangas Ne Yra daugybė vietų, kuriose atsiras
Ištraukiamas
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogiai Ne Kompaktiškas
Prancūziškoji skalbyklė
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Ne - lovos paviršius nėra stiprus. Dienos operacija bus problema Ne Patogus
Pasukamas
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Patogiai Ne Patogiai
Amerikietiškas liemenėlė
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Užtikrina patogų miegą, patvarų dizainą Ne Patogus
Delfinas
Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje
Trumpalaikis mechanizmas Yra erdvus Patogus

Populiariausi turėtų skaityti daugiau.

 • "Delfinas" arba "kengūra" virtuvėje - geriausios galimybės. Visiems žinoma virtuvės kampai galima stebėti tokį transformacijos mechanizmą. Norint, kad sofa taptų lova, po ilgosios sėdynės reikia ištraukti papildomą elementą, kuris veiktų kaip miegamoji vieta su lengvu judesiu. Šis modelis tinka bet kuriai virtuvei, įskaitant labai mažą.
Lankstymo mechanizmas"Дельфин" - удобен для более просторных помещений

Lankstymo mechanizmas "delfinas" yra patogus erdvesniam kambariui

Patarimai! Pirkdami tokią sofą, turite įsitikinti, kad dizainas yra su spyruokliniais užtrauktukais. Jų buvimas rodo baldų kokybę.

Prancūzijos skalbyklos yra patrauklios išvaizdos, o jų nugarai yra elegantiški ir gražūs. Tačiau pertvarkant, atlošai nėra susiję. Šio sofos išsiskleidimo principas panaši į įprastą lankstą. Dėl to, kad Prancūzijos sofos užima labai mažai vietos, tai yra puikus pasirinkimas mažoms virtuvėms.

Prancūzijos liemenėlė lakuotais apmušalais

Prancūzijos liemenėlė lakuotais apmušalais

 • Sedaflex - tai panašu į prancūzišką sofą, bet tai kainuoja daugiau. Bet jį galima įsigyti nuolatiniam naudojimui kaip krantinė. Nors pirmasis variantas tinka tik retai išnaudoti.

Tačiau netinkamos mažesnių patalpų sofos yra mažiausiai tinkamos, todėl yra keletas priežasčių:

 1. juos sunku suskaidyti;
 2. jie negali saugoti dalykų;
 3. šių modelių mechanizmai yra labai "kaprizingi";
 4. išardomoje formoje šis dizainas užima per daug vietos.
Sedaflex virtuvėje atrodys sudėtinga

Sedaflex virtuvėje atrodys sudėtinga

Geras modelis yra "akordeonas". Tai yra patikima, lengvai suskaidoma, bet ji reikalauja daug vietos, todėl ji yra tinkamesnė studijos apartamentai.

Minkšta knyga gali turėti keletą variantų:

 • tick-tak;
 • atsipalaiduoti;
 • eurobook;
 • spustelėkite-clack.

Jei ketinate visam laikui jį naudoti, turite nusipirkti "Spustelėkite clack" arba "eurobook". Šiuose modeliuose yra įrengti padaliniai, skirti saugoti visus reikmenis, ir jie yra išdėstyti gana paprasta. Klasikinės knygos nėra skirtos dažnai transformuotis, todėl jas reikia įsigyti, jei tik kaip retai naudojamas kaip lovos.

"Книжка" от IKEA со сменными чехлами и комфортным матрасом

"Book" iš IKEA su nuimamais dangčiais ir patogiu čiužiniu

Patarimai! "Eurobook" pirkimas pirmenybę teikia modeliams, kurie yra suskaidomi vadovaujantis profiliais. Volai veikia mažiau patikimai.

Kaip pasirinkti stiliaus sofą?

Kuriant bet kurio kambario interjero dizainą, baldai pasirinkami priklausomai nuo stiliaus. Ši taisyklė taikoma virtuvėje. Yra keletas veiksnių, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, perkant tokio kambario sofą:

 • Klasicizmas reikalauja įsigyti simetrišką neutralaus teksto audinio modelį. Meno kalimo ir meno elementai medžio drožyba.
 • Anglų interjeras tipiški brangūs atspalviai, kurių individualūs elementai yra apklijuoti auksu ir monogramomis. Galima papildyti pagalvėmis ir šepečiais.
 • Antikvariniai baldai Priima minkštą, raudoną arba ryškiai geltoną spalvotą sofą.
 • Imperijos stilius reikalauja išmintingumo ir pretenzijos. Todėl miegojimo vieta imperijos stiliaus virtuvėje turėtų būti pabrėžta prabangiai.
 • minimalizmas Turėtumėte nusipirkti paprastą, bet funkcinį modelį neutralūs ar šviesūs pasteliniai tonai.
Klasikinis interjeras su tradiciniais dekoro elementais

Klasikinis interjeras su tradiciniais dekoro elementais

 • Šiuolaikiška - Čia laukiami ryškūs apdaila, asimetrija ir nestandartinės formos.
 • Barokas - yra sklandžių ir suapvalintų formų, prabangių apmušalų buvimas.
 • Provanso ar šalies virtuvė padarys plytelę mažą sofą.
 • Į kryptimi pop menas Sėkmingai derinama su klasikinėmis formomis ir neįprastais dekoru.
 • Baldams Art Deco stiliumi tipiškas ryškus, ryškus apdaila, bet jūs negalite per daug išdžiūti, kitaip sofa atrodys šiek tiek lame.
Art Nouveau stilius su akcentuotais baldais

Art Nouveau stilius su akcentuotais baldais

Patarimai! Kadangi pagrindinis virtuvės tikslas yra virti, visada bus purškalai, garinimas ir trupiniai. Atsižvelgiant į tai, turėtų būti numatytos virtuvės sofos nuimami dangteliai.

Pakeičiami dangteliai padės ilgiau

Keičiami dangteliai ilgiau padės baldams

Koks turėtų būti apmušimas?

Pats praktinis patalpos baldų apmušalai, kuriame ruošiamas maistas, yra oda arba vinilinė oda (oda yra daug pigesnė už natūralų analogą). Ši apmušalai:

 1. Nebijokite purslų aliejaus ir padažo;
 2. yra stipri;
 3. atsparus išdegimui;
 4. nereikia ypatingos priežiūros.
Praktinė ir stilinga apmušalai virtuvės kioskoms

Praktinė stilinga apmušalai virtuvės kioskoms

Šios medžiagos rekomenduojamos šeimoms, kuriose yra mažų vaikų, nes vaikai dažnai valo netinkamai, o tai visada lemia dėmių ant apmušalų.

Nepaisant to, oda ir jo dirbtinė kolekcija nėra vienintelės virtuvėje priimtinos medžiagos. Šiuolaikiniai baldų gamyklos siūlo klientams praktines, patvarias medžiagas, kurios nebijo dėmių ir neapsiriboja kvapais.

Patarimai! Pavyzdžiui, galite pasirinkti baldų su veliūriniu apmušalais arba rotango.

Baldų veliūro danga daro kambarį jaukesnį ir šiltesnį

Baldų veliūro danga daro kambarį jaukesnį ir šiltesnį

Jei tai yra didelė virtuvė, ten nieko nerūpi: sofą galima sumontuoti maksimaliu atstumu nuo plokštės ir darbo paviršiaus. Tokiu atstumu, purškalai iš paruošto maisto nėra jam baisi.

Bet kokios virtuvės interjere išvaizda efektyviai minkšti baldai su apmušalais pasteliniai atspalviai. Balta sofa yra elegantiška alternatyva, tačiau ji yra tvora. Jei namo savininkai laikosi Japonijos tradicijos, jie turėtų pažvelgti į baldus su ryškia apmušalais, papildytais pagalvėmis.

Šiuolaikinė kontrastas su ryškiomis detalėmis

Šiuolaikinė kontrastas su ryškiomis detalėmis

Patarimai! Minkšti baldai turėtų būti pasirinkti suderinus su pagrindine situacijos spalvų schema. Tik atsižvelgiant į visas subtilybes, galite pasiekti idealų interjero virtuvę, kurioje yra sofa.

Šalto skandinaviško virtuvės erdvės interjero įvaizdis

Šalto skandinaviško stiliaus

Kurioje virtuvės zonoje įdėti sofą?

Sofos vieta valgomajame yra keletas variantų:

 • Po langu. Tokiam išdėstymui tinka tokios kampinės ir klasikinės tiesios konstrukcijos.
 • Virtuvės centre. Ši parinktis tinka didelėms virtuvėms arba studijoms. Mažoje srityje tokia vieta nebus darbo.
 • Priešais darbo sritį. Jei virtuvė turi standartinį išdėstymą, priešais stovi sofa spinteles ir plokštės, lygiagrečiai. Jei sofa yra tiesa, kampe yra pakankamai vietos, kad būtų galima įdiegti šaldytuvą.
 • Virtuvėlė su stalu arba tiesiog kampinė sofa - tai optimalus sprendimas įdėti į virtuvės kampą. Su šiuo išdėstymu išleidžiama visa poilsio vieta, kurioje galite įdėti šaldytuvą ir kitus naudingus daiktus.

Patarimai! Virtuvėje turėtų visada pasirinkti sofos su daiktų saugojimo niša. Tai leidžia jums laisvai patalpinti daiktus, kurie naudojami retai.

Sofa mažoje virtuvėje: praktiškų sofos modelių apžvalga patogiai virtuvėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − = 10