Šiaurės minimalizmas: 60+ stilius interjero vonios skandinaviško stiliaus | freepvpgame.com

Šiaurės minimalizmas: 60+ stilius interjero vonios skandinaviško stiliaus

Vidinis medinis ilgis puikiai atrodo

Vidinis medinis ilgis puikiai atrodo

Švari ir šviesi erdvė, gaivinanti balta, yra idealus sprendimas vonios kambario dizainas. Todėl susidomėjimas Skandinaviškas stilius, leidžiantis sujungti komfortą ir praktiškumą, vis dar yra svarbus. Kaip įgyvendinti tokį projektą ir tai, ko reikia?

Turinys:

  • Apdailos medžiagos
  • Santechnika ir baldai
  • Dekoro ir aksesuarai
Dizainą puošia mielos medinės nišos

Dizainą pabrėžia stilingos medinės nišos

Apdailos medžiagos

Vienas iš pagrindinių savybių Skandinaviškas stilius yra erdvus kambarys, kuriame planuojami reikšmingi pokyčiai. Minimalus baldų ir aksesuarų kiekis leidžia gauti būdingą stilistą. Tačiau nepamirškite savo norų, jei vonios kambarys yra toli nuo reikalingo dydžio. Galų gale, griežtai laikomasi visų taisyklių nebūtinai net kai kuriose Šiaurės stiliaus elementai įvedimas yra tinkamas.

Erdvus vonios kambarys su trikampiu stogu

Erdvus vonios kambarys su trikampiu stogu

Apdailos medžiagoms reikia suteikti beveik artimiausią dėmesį, nes jie suteikia interjerui asmenį ir atmosferą. Skandinavijos šalių projektui skiriama ypatinga vieta mediena, be kurių nėra vieno interjero. Kadangi vonios kambario klimato savybės neleidžia medienai naudoti dideliais kiekiais, tai turėtų atlikti papildomą vaidmenį. Šiems tikslams jie yra tobulas spinteles, naktiniai staleliai ar staliukai.

Patarimai! Esant aukštai drėgmei ir mažiems patalpos matmenims, geriau pasirinkti laminuotas medžio drožlių plokštės.

Vonios kambarys raudonomis spalvomis

Vonios kambarys raudonomis spalvomis

Šešiakampės plytelės sukuria gražų akcentą

Šešiakampės plytelės sukuria įspūdingą akcentą

Praktinė medžiaga yra plytelės, ypač todėl, kad didžiulis pasirinkimas leidžia pasirinkti bet kokią tekstūrą ir išvaizdą. Puikiai atrodo šešiakampės šviesios spalvos plytelės kartu su tamsus grindys. A medžio plytelės - tai puiki imitacija, padedanti sukurti reikalingą aplinką, neprarandant praktiškumo.

Nepaisant didžiulio spalvų pasirinkimo, modeliai ir tekstūros, Verta prisiminti, kad skandinaviško stiliaus filosofija prisiima tam tikrą ribotumą ir griežtą dizainą.

Mažas, bet jaukus vonios kambarys

Mažas, bet jaukus vonios kambarys

Patarimai! Jei vonios kambarys nėra pakankamai erdvus norint įgyvendinti skandinaviško stiliaus, galite palikti vonios kambarį, paliekant tik dušo kabina. Jo stiklo paviršius atrodo stilingas, šiuolaikiškas ir leidžia sutaupyti kiekvieną centimetrų plotą.

Santechnika ir baldai

Renkantis interjerą svarbu laikytis bendros koncepcijos, nes kiekvienas elementas padeda sukurti reikiamą stilių. Pagrindinė taisyklė iš skandinaviško stiliaus - tai minimali suma, baldų, yra paprasta ir ergonomiška.

Dėl vonios būklės jums reikės:

  1. Vonios kambarys. Dėl šio stiliaus dušo naudojimas yra labiausiai paplitęs, tačiau vonia gali lengvai rasti savo vietą. Elegantiška ovalo formos išvaizda, įsiurbta į specialiai sukurto pjedestalo grindis. Vonios stiliaus SPA - tai puikus sprendimas erdviems kambariams.
  2. Tualeto dubuo. Sėkmingiausias variantas yra pakabinamas dizainas, nes toks kompaktiškas dizainas atrodo modernus.
  3. Kriaukle Pageidautina likti ant baltos paprastos formos, kuri nepadaro daug vietos.
  4. Dušo kabina. Jei yra vonia, dušas nėra būtinas. Bet jei norite, ir galimybės patalpinti dušu stikline pertvara tikrai nebūtų nereikalingos.
  5. Kabineto ar lentynos. Paprasta, paprasta "medžio tipo" konstrukcija be raižytų elementų.
  6. Maišytuvai. Pageidautina pasirinkti griežtų linijų modelius, be pjaustytų kranų ir paauksuotų purškimų. Tradiciniai formos, paprastumas vykdymo ir geros ergonomikos - tai viskas, ko reikia, kad skandinaviško stiliaus.
  7. Išmatos ar suolas. Kėdės buvimas vonios kambaryje nėra būtinas, tačiau, jei tokio objekto reikia, geriau pasirinkti paprastus medinius baldus, kurie harmoningai tinka interjerui.
Suspenduotas tualeto indas atrodo stilingas

Suspenduotas tualeto indas atrodo stilingas

Paprastas baltas apvalkalas puikiai pabrėžia stilistiką

Paprastas baltas apvalkalas puikiai pabrėžia stilistiką

Netoli ovalios vonia gerai atrodys maža kėdė

Mažas medinis išmatos yra sujungtos su ovalia vonia

Patarimai! Mažoje skalbykloje skalbinių sandėliavimui puikiai tinka įmontuotos konstrukcijos. Ribojoje erdvėje reikia skirti ypatingą dėmesį erdvės organizavimui, nes bet kokia smulkmena turi būti teisingai išdėstyta.

Dekoro ir aksesuarai

Skandinaviško interjero dekoro elementai nėra sudėtingi, ypač tuomet, kai tu mano, kad kambaryje dominuoja balta spalva. Todėl priedai gali būti paletėje, atitinkančio stilių, arba tapti ryškiu akcentu. "Classic" šaltojo interjero ventiliatoriai turėtų laikytis pilkos spalvos, šviesiai mėlyna ir ruda skalė. Ir jei norite įvairinti interjerą, galite pridėti keletą šviesiai žalios spalvos tekstilės, levanda arba smėlio spalvos.

Spalvingi rankšluosčiai įvairiomis pagrindinėmis paletėmis

Spalvingi rankšluosčiai įvairiomis pagrindinėmis paletėmis

Šviesus kilimėlis yra labai tinkamas

Šviesus maitas tinka vonios kambaryje

Išskyrus kilimėliai ir rankšluosčiai vonioje yra būtini veidrodis, kuri yra svarbi interjero detalė ir turi visiškai atitikti bendrą idėją. Pageidautina pasirinkti paprasčiausios formos veidrodį tvarkingas rėmas, pagamintas iš medžio arba visiškai be rėmelio. Aksesuarai neturėtų būti sudėtingi ir pretenziniai, tik griežti ir glausti modeliai.

Patarimai! Šiukšlių kibirėlis taip pat neturėtų pritraukti dėmesio, todėl tinkamas yra metalinis korpusas su pedalu.

Veidrodis mediniame juodame rėme

Veidrodis mediniame juodame rėme

Dizaineriams patariama dekoruoti vonios kambarį su žalumynais, kad šiek tiek atgaivintų interjerą. Balta fone labai efektyvi išvaizda kambariniai augalai. Ir jų vieta tinka beveik bet kurioje vietoje.

Pastaba! Paprastai gėlės dedamos šalia kriaukle arba ant lentynos, jei augalas yra kreivas. Tais atvejais, kai vonia yra ant pjedestalo, gėlių puodą padėti pagražinti aplinką.

Gėlės puikiai papildo dekoro

Gėlės puikiai papildo dekoro

Patarimai! Atkreipkite dėmesį į visas detales: muilo indai, muilo dozatoriai, akinių šepečiai, popieriaus laikiklis turėtų būti kruopščiai parinktas ir darniai derinamas su interjeru, kitaip stilius bus pažeistas.

Loading...