Sustabdytas tualetas su mikrolauko sėdynėmis: apžvalga konstrukcijos ir jos privalumų

Gražus interjero higieninis kambarys palėpės stiliumi

Higieniško kambario interjeras mansardoje

Tokia tualeto konstrukcija neseniai buvo taikoma mūsų šalyje. Dažnai tai galima rasti prekybos ir sporto centruose, tačiau šio modelio įrengimas yra naudingas ir patogus apartamentuose ir namuose. Yra skirtingi šių gaminių modeliai ir konfigūracijos. Jie turi ilgą tarnavimo laiką ir lengvai prižiūrimi. Be to, ši galimybė užima mažai vietos, nes bakas yra sumontuotas sienoje. Dubuo Jame nėra kojos, kuri sutraukia struktūrą, kuri leidžia jums įdėti grindų danga pagal tualetinis dubuo.

 • Konstrukcinės savybės 
 • Privalumai
 • Dažni klaidingi supratimas
 • Papildomos funkcijos
 • Sistemos privalumai ir trūkumai
 • Kaip pasirinkti?
Skandinaviško stiliaus dizainas tualetu

Skandinaviško stiliaus dizainas tualetu

Konstrukcinės savybės

Bet kurioje patogioje vietoje yra naudojamas metalinis rėmas. Dažniausiai tai yra siena, kurioje yra ryšio tinklai, tačiau tai ne aksioma.

Patarimai! Svarbiausia rasti vietą, kurioje įdiegti išleidimo baką. Tai turėtų būti niša sienoje maždaug 25 centimetrai, kuriuose pertvara paslėpti baką. Be gipso plokštės, galima naudoti ir kitą medžiagą.

Vonios sienų ir grindų marmurinis dekoravimas kartu su tualetu

Vonios sienų ir grindų marmurinis dekoravimas kartu su tualetu

Pakabinamas tualetas yra labai stilingas

Pakabinamas tualetas yra labai stilingas

Pastaba! Cisterna tvirtinama prie keturių tvirtinimo detalių (dvi prie sienos ir dvi prie grindų). Tokiu būdu galite pakoreguoti aukštį. Bakas dažniausiai gaminamas iš plastiko ir gali būti skirtingo tūrio - nuo 3 iki 9 litrų. Žarnos iš komplekto padeda greitai įdiegti tualetą.

Pakabinamo tualeto dubenėlio montavimo schema

Pakabinamo tualeto dubenėlio montavimo schema

Rėmo ir nutekėjimo konteinerio montavimas

Rėmo ir nutekėjimo konteinerio montavimas

Pakabos modelio privalumai

Šis produktas puikiai atrodo mažas vonios kambarys arba tualetas, nes jis vizualiai padidina plotą. Įvairūs dizaino sprendimai tualetai bet kokiame vonios interjere.

Kitas pliusas yra triukšmo mažinimas vandens nusileidimo metu. Tualeto priežiūros ir priežiūros nereikia daug laiko ir pastangų. Speciali danga neleidžia susidaryti kalkių skaldai ir rūdžių, nes vanduo greitai nuteka ir neapsiriboja paviršiumi.

Dažniausiai vartotojai klaidingai supranta 

 • Dažniau negu žmonės, kuriems yra antsvoris, abejoja, ar tokia konstrukcija išliks. Tai klaidinga, kuri neturi pagrindo.

Informacija! Metalinis rėmas suteikia patikimą ir tvirtą sieną, o gamintojai garantuoja, kad produktas gali atlaikyti iki 400 kg svorio.

Grindų plytelės su 3D modeliu

Grindų plytelės su 3D modeliu

 • Antroji klaidinga nuomonė yra prielaida, kad suskirstymo atveju ją reikės išardyti plytelės, patekti į mechanizmą. Praktika sako priešingai: prieiga prie rezervuaro yra paprasta ir bet koks mechanizmas nėra sudėtingas.
 • Kitas klaidingas teiginys yra tas, kad sunku rasti dalis ir būtinas dalis rinkoje. Tačiau taip nėra: tiekiamos visos reikalingos dalys, o santechnikos gaminių rinkoje lengva įsigyti bet kokią atsarginę dalį, kurią reikia pakeisti.
Tualeto dubenėlyje be rankšluosčių yra daug pranašumų, palyginti su klasikiniais modeliais

Tualeto dubenėlyje be rankšluosčių yra daug privalumų, palyginti su klasikiniais modeliais

Tualetinis indas Inspire Black

Pakabinamas tualetas Inspire Black

 • Kitas mitas yra didelė šios grupės prekių kaina. Kaina priklauso nuo pasirinktos montavimo sistemos ir produkto gamintojo.

Tarp trūkumų galima vadinti poreikį ieškoti nišos montuoti baką. Vandens tiekimas geriausiai atliekamas ne lanksčiu žarneliu, o vamzdžiu, nes jis bus užmirštas.

Papildomos funkcijos

Siekiant užtikrinti paprastą naudojimą, naudojami įvairūs apdangalai, iš kurių vienas vadinamas "microlift". Tai yra sistema, kuri ramiai pakyla ir nukrinta dangtis. Toks išradimas leidžia ne tik atsikratyti nemalonių kritimo dangaus garsų, bet ir neleisti jam plisti ar formuoti santechnikos luste.

Jei nėra ratlankio, vanduo palieka greitą srovę, kuri kruopščiai nuplauna lygaus paviršiaus be jokių papildomų priemonių

Jei ratlankio nėra, vanduo palieka greitą srovę, kuri kruopščiai nuplauna lygaus paviršiaus be jokių papildomų priemonių

Patarimai! Šeimoms su vaikais reikia nusipirkti tokią sėdynę su mikro-liftu, nes vaikai dažnai sužeisti dėl aštrio dangčio nuleidimo.

Šio mechanizmo principas panašus į arti duris, bet jis turi mažesnius matmenis. Šiuolaikinėje rinkoje siūlomos tokios sistemos tualetai.

"Microlift" sistemos privalumai ir trūkumai

Ši konstrukcija turi keletą privalumų:

 1. dėka mikro lėkštelio dangtis yra uždarytas sklandžiai, o danga išlieka be lustų ir įbrėžimų;
 2. tokios sėdynės naudojimo laikotarpis yra daug ilgesnis;
 3. ramus veikimas yra patogus naktį, kai kiti miego;
 4. automatinio veikimo atveju dangtis atskirai pakyla ir sumažėja. Ši funkcija turi tik brangių variantų, kurie yra įrengti jutikliai, kurie reaguoja į judėjimą;
 5. Įrengimas yra paprastas ir nereikia daug laiko.

Mediena tualeto interjere atrodo labai stilinga

Mediena tualeto interjere atrodo labai stilinga

Juodai baltas higieniško kambario interjeras

Juodai baltas higieniško kambario interjeras

"Microlift" trūkumai gali būti:

 1. sistema neleidžia greitai uždaryti dangtelio, jei reikia;
 2. jei stengiatės, galite nutraukti mechanizmą;
 3. sunku pataisyti;
 4. kai išardant sistemą, lengva pažeisti vidines dalis;
 5. Surinkdami, atidžiai perskaitykite instrukcijas.
Vonios kambarys su panoraminiais langais

Vonios kambarys su panoraminiais langais

Kaip pasirinkti sėdynę su "microlift"?

 • Norint tinkamai pasirinkti dangtį, reikia matuoti tualeto indo matmenis. Jie yra įrašyti į garantijos kortelę arba galite patys atlikti matavimus (nustatykite tualeto dubenėlio ilgį ir plotį).

Patarimai! Matavimo atstumas tarp tvirtinimo elementų nėra vertas, jis visada yra standartinis. Reikėtų prisiminti, kad dangtelis reiškia prekes, kurių negalima keisti, taigi jums reikia žinoti tikslią dydį. Taip pat nėra verta pirkti pigius produktus, nes dažniausiai tai yra prastos kokybės prekės.

 • Renkantis gaminius, atkreipkite dėmesį į tvirtinimo detalių gamybos kokybę ir prekių garantijos laikotarpį. Nepamirškite apie išorinį tualeto dizainą, jis turi tilpti į kambario interjerą. Rinka siūlo sėdynes su papildomomis savaiminio valymo, šildymo, oro aromatizavimo funkcijomis.
Santechnikos įrenginiai turėtų būti ne tik patogūs, bet ir puikiai tinka jūsų interjerui

Santechnikos įrenginiai turėtų būti ne tik patogūs, bet ir puikiai tinka interjerui

Pirkti kabantį tualetą su mikroelektrine sėdynė galima specializuotoje santechnikos parduotuvėje arba internete. Svetainėje galite peržiūrėti prekes, perskaityti jų apibūdinimą ir įsigyti grynaisiais ar negrynaisiais pinigais atsiskaitymus su pristatymu į tinkamą adresą.

Loading...