Modern kapaklı bir yatak için mükemmel bir alternatif

Modern kapaklı bir yatak için mükemmel bir alternatif

Odanın alanı, gizlenmesi gerekmeyen, tam bir uyuyan kişinin yer almasına izin vermez. Ve misafirlerin uzaktan gelmesi ve gece için bir yere yerleştirilmeleri gerekiyor. Ve birinci ve ikinci durumda, mükemmel bir çözüm ile bir kapaklı ortopedik yatak. Katlanmış formda kompakttır, ancak üzerinde uyurken, yerde ya da üzerinde uyuyormuş gibi rahatsızlık hissetmez. düzenli bir kapaklı.

  • Sovyet katlanır yatakları unutun
  • Ürün çeşitleri
  • Avantajları ve dezavantajları
Konfor ve modern tasarım

Konfor ve modern tasarım

Sovyet katlanır yatakları unutun

Böyle bir uyku yerinde son derece rahatsız olduğu zamanlar geçti. Modern ürünlerde her şey, üzerlerinde dinlenecek kişinin rahatını yaratmak için iyi düşünülmüş durumda. Kalın dokuda bile arkaya doğru kazı yapan eski alüminyum kirişler, unutulmadan kayboldu.

Kolay uyku için ergonomik tasarım

Kolay uyku için ergonomik tasarım

Çerçevenin stabilitesi ve tekerlek şeklinde ek destek

Çerçevenin stabilitesi ve tekerlek şeklinde ek destek

Önemli! Modern cep telefonları uyku yerleri Yine de, rahatlık sağlayan tabanın elastik bir desteğine sahiptir.

Dahası, modern clamshells daha fazla katlanır yatak, Daha önce onlarla ilişkili olandan ziyade. Yastık kullanamayan, geri kalan ayarlanabilir başlık. Buna ek olarak, bireysel modeller, hareket rahatlığı sağlayan tekerlekler üzerinde ayaklarla donatılmıştır.
Çerçeve hafif, ancak dayanıklıdır, bu nedenle, uyuyanın ağırlığı oldukça büyük olabilir, konfor rahatsız edilmez.

Kompakt tasarım, kapak kılıfının rahat kullanımını sağlar

Kompakt tasarım, kapak kılıfının rahat kullanımını sağlar

Modern modellerin kolay montajı

Modern modellerin kolay montajı

Lamellerden yapılmış çerçeve yapının sağlamlığını sağlar

Lamellerden yapılmış çerçeve yapının sağlamlığını sağlar

Ürün çeşitleri

Şu anda, fiyatta ve bazı ölçülerde konfor bakımından farklılık gösteren çok çeşitli katlanır yataklar bulunmaktadır. Seçenekler aşağıdaki gibidir:

  1. Lamellasız kumaş. Bu daha önce olanların benzerliğidir, sadece onların kalitesi çok daha yüksektir. Üzerinde yatan kişi, tuvalin yoğun ve iyi gergin olması gerçeğinden dolayı bir hamak gibi başarısız olmaz. Böyle bir rüyadan geri dönüşü zarar vermez ve birleşik türde çok kompakttır. Böyle bir kapaklı olmadan kullanılabilir şilte, onunla birlikte uyumak daha rahat olacak. Kullanım süresi nispeten küçüktür, çünkü kumaş bir süre daha uzar ve bu da rahatlığı etkiler.

  2. Klasik - Bununla birlikte, daha yüksek kalitede Sovyet ürünlerinin bir analogudur. Yaylarda güçlü bir duvar halısı sabitlenmiştir. Sürdürülebilir maksimum ağırlık 100 kg'dır. Sorunları, yukarıdaki ürünlerinkiyle aynıdır: kumaş gerilebilir ve silinebilir, yaylar paslanır.

  3. Ortopedik - Bu neredeyse tam bir yatak, çünkü sert bir metal çerçeve ve ahşap lameller var. Bu yatak için sert bir temel oluşturur. Onsuz, böyle bir yatakta uyumak işe yaramaz. Uyku için her zamanki yer arasındaki tek fark, onu katlama ve tenha bir yerde saklamak için bir fırsattır.

şilte

Bu, uyku rahatlığına bağlı olduğu için çok dikkatli olmalıdır. Bir yatak genellikle karyola ile tamamlanır, ancak yüksek kalitesi hakkında konuşmaya değmez.

Önemli! Ortopedik ürün katlanır bir yatak için, diğer şeylerin yanı sıra, birlikte eklenmelidir. Bu gibi normal bir yatak yatak, uygun değil

İhtiyacınız olan şeyi tam olarak seçmek için, en iyi modeli talep edecek özel bir mağazanın danışmanına danışmak daha iyidir.

Standart bir karyola için ortopedik yatak

Standart bir karyola için ortopedik yatak

Ortopedik yataklarda hindistan cevizi ve doğal lateks kombinasyonu

Ortopedik yataklarda hindistan cevizi ve doğal lateks kombinasyonu

Orta sertlik yatak

Orta sertlik yatak

İpucu! Ürünün kolayca katlanabilmesi için kalınlığı 5-10 cm olmalıdır.

dizayn

Şiltelerle ortopedik katlanır yataklar aşağıdaki tasarıma sahiptir:

  • Genel çerçeve genellikle alüminyum veya çelikten yapılmıştır. Ana şey, çerçevenin, sürekli olarak aktarılması gerekeceği için hafif olmasıdır.
  • Ortopedik taban tüm ortopedik yataklarda olduğu gibi lamellerdir. Yeterince inciler, ama güçlü ve esnekler. Huş ağacı ve diğer doğal malzemelerden yapılmıştır. Lameller, sertlik elde etmenin mümkün olduğu, fakat aynı zamanda yayılmanın mümkün olduğu, hafifçe kıvrılmıştır.
  •  Ortopedik şilte.

Önemli! Böyle bir ürün başarıyla kullanılabilir tam bir yatak. Sırt desteği mükemmel, omurgada ağrıyı hafifletebilir. Düzenli kullanımı sağlığınızı etkilemez. Gündüz vakti, kapak kolayca gereksiz yere kaplanmayacak şekilde katlanabiliyor ve gizlenebiliyor.

Oldukça kolay açılır, çünkü daha önce kullanılanlar gibi sadece üç bölümden oluşmaz. Yani, ayrıştırmak için daha az çaba var. Kapaklı olarak adlandırılan ürünler bile var.çekmeceli dolap. Geceleri, gün boyunca göğsün içinde saklandığı, gizlendiği yerde açılır.

Avantajları ve dezavantajları

Satın almadan önce, elbette avantajları ve dezavantajları göz önünde bulundurmalısınız.

şekerleme eksileri
İnşaat sadeliği - uyku için aynı malzeme ile sağlam bir temel. Modern karyolarda, neredeyse kırılacak hiçbir şey yoktur. Ürünü ortopedik lamelleri ile konuşursak, o zaman bunlardan sadece birinin veya bir kaçının bozulması durumunda, değiştirilmesi zor olmaz. Yatakta genellikle çok ince, yeni bir tane almalısın.
Dönüşümün kolaylığı - bir kişinin gücü altında katlamak ve parçalamak. Bu, kolayca rahat bir yatağa dönüştürülebilen iki yarı varlığından elde edilir. Kapaklı merminin genişliği nispeten küçüktür, bu nedenle çift kişilik yatakta olduğu gibi böyle bir rahatlık yoktur.
Ortopedik özellikler. Sovyetler döneminde, sadece böyle bir uyuma yeri hakkında hayal kurabiliyordunuz, modern ürünler, sıradan yataklara hiç bir şekilde rahatça giremez. Her sabah ve akşam katlanıp açılma ritüeli yapmak zorundasınız.
Eğer maliyelerin sınırlı olması durumunda, tercihen ortopedik kaburgalar ve kaliteli bir yatak ile bir karyola satın almak mümkündür. Yatağı değiştirmeye ek olarak, aynı zamanda paradan ve yerden tasarruf edecek. _____
Kompaktlık - katlanmış, dolapta, kanepenin altında, balkonda problemsiz olarak oturabilir. _____
Bir yatak herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve çok pahalı olmayacaktır. _____
Günlük kullanım için mükemmel bir çözüm. _____

Sonuç

Modern katlanır yataklar - Bu, hem misafirler için konforlu bir konaklama sağlamak hem de sahiplerinin geçici veya kalıcı bir şekilde uyumaları için mükemmel bir çözümdür. Kendin kontrol et!

Ödünsüz kolaylık ve yer tasarrufu: ortopedik yatak ile kapaklı nasıl seçilir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 74