Yatak odası mütevazi, özlü bir tasarımda

Yatak odası mütevazi, özlü bir tasarımda

Yatak odası - Bu, her sahibin hemen hemen aynı mobilya grubuna sahip olduğu özel bir odadır. Bu üreticiler tarafından, her zevke ve çeşitli fiyatlara hazır yatak takımları sunmaktadır. Yatak odası setindeki eşya sayısı ikiden en fazla ona kadar değişebilir. Mağazaya gelip kataloğa baktığınızda, tek bir stilde yapılmış çok kapsamlı bir koleksiyondan istediğiniz kadar ürün seçebilirsiniz. Peki ne alacağız? Hadi bunu anlamaya çalışalım!

  • Yatak
  • Başucu masa
  • şifoniyer
  • Çekmeceli sandık
  • ayna
  • Tuvalet masası
  • banket
  • Osmanlı ya da koltuk
  • Soru fiyatı
  • Stil yön
İskandinav tarzında rahat bir yatak odası tasarımı

İskandinav tarzında rahat bir yatak odası tasarımı

Yatak seti: fotoğraflar, seçenekler ve fiyatlar

rağmen yatak ve yatak odasının kraliçesi olarak kabul edilir, kaliteyi unutma şilte, Çünkü yatağınıza bağlı olup uykunuz sağlıklı ve güçlü olur. Belirli bir kulaklıklı mikrofon setini durdurmak, yatağın boyutunu seçebilir, ancak maalesef modelini seçemezsiniz.

İpucu! Yatağı çekmecelerle tamamlayabilirsiniz. keten nişler, ancak bir ücret karşılığında.

Model karakteristikleri fiyat fotoğraf
Yatak odası modüler Loft Meşe Tütün
Şimdi satın al
Durumda malzeme: ЛДСП, Metal; Cephe malzemesi: Sunta; Renk: kahverengi; Kitin bileşimi: Yatak Loft Meşe Tütün (206,6x182x93 cm); Başucu masası Loft Meşe Tütün (2 adet) 71 430 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Yatak Odası STYLE-1
Şimdi satın al
Dahil modüller: Göğüs 800 * 830 * 450; Yatak: Uyuma yeri (1600х800х2000); Panel (800x600x20); Başucu masası (2 adet) (410x474x410); 2 aynalı 4 kanatlı kasa (1600x2200x500). 26 150 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Uyut-1 Süit Yatak Odası
Şimdi satın al
Kitin bileşimi: Başucu masası (2 adet) (38x35x70); Çekmeceli sandık (80х44х72); Yatak (164x205x70) Yatak bedeli bedeli dahil değildir! Ek ekipmanı bölümden tamamlayabilirsiniz. Yatağın tavsiye edilen boyutu 1600x2000 mm'dir; Dolap 4 x katlama (160х190х50) 16 020 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Vasilisa'nın yatak odası (paket 2)
Şimdi satın al
Set şunları içerir: bir çift kişilik yatak, başucu masası, masa, ayna ve köşe dolabı; Cephe malzemesi: MDF-16/22 Kronospan Szczecinek (Polonya) / PVC Alfaterm (İtalya); Gövde malzemesi: Yonga levha-16/25 Kronospan Szczecinek (Polonya); Malzeme parçaları ve makara kılavuzları: GTV (Polonya), Hettich (Almanya). 116 885 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Yatak Odalı Süit Juno 2
Şimdi satın al
Cephe malzemesi: Ayna; Davanın malzemesi: ЛДСП; Tamamlama kulaklığı: Göğüs, Yatak, Tuvalet masası, Komidin, Dolap 17 500 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Yatak odası takımı Juno 5
Şimdi satın al
Cephe malzemesi: Ayna; Davanın malzemesi: ЛДСП; Kulaklık: Dolap, Göğüs, Yatak, Komidin 20 000 ruble. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Yatak Odası ARINA-1
Şimdi satın al
Dahil modülleri: Göğüs (800h830h430), Yatak (1600h800h1900) Tuvalet masası (950h910h430) Başucu masası (2 adet). (410h474h430) Dolap 3 katlama aynaları (1200h2080h500). 21 490 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Yatak odası takımı Basya
Şimdi satın al
Üretici: Дисави; Cephe malzemesi: Sunta; Davanın malzemesi: ЛДСП; Ambalaj: Masa (800 × 420 × 750 mm); Gardırop (1300 × 500 × 2000 mm); Çekmecenin sandığı (800 × 420 × 800 mm); Yatak (1652 × 2236 mm); Başucu masası (400 × 380 × 990 mm) - 2 adet 13 990 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
Julianne Yatak Odası
Şimdi satın al
Çerçeve rengi: Ferrara meşe; Cephe rengi: Ferrara Meşe, Cilegio Nostrano; Cephe Malzemesi: MDF, Ayna; Çerçeve malzemesi: sunta; Komple set içerir: Yatak (160х200); Dolap; Başucu masası (2 adet); Çekmecenin sandığı; 27 710 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları
SOFIA-5 Yatak Odası
Şimdi satın al
Dahil modüller: Yatak (1600h800h1900); Başucu masası (2 adet) (410x474x410); Dava bir aynayla (1300x2150x500) 3x kanatlıdır. 16 790 rub. Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları

İpucu! Kafanın kafasının şeklini veya yüksekliğini değiştirin, bu yüzden, kiti ile belirleyemezsiniz, tüm detayları düşünün.

Başucu masa

Evli bir çiftin yatağı için babalar Elbette iki tane olmalı. Düzen verilmediyse bazen masa lambaları yerleştirilir aplik. Tumba, ayakları üzerinde masa üstü gibi bakmak bir çekmece varsa veya bir açılış kapı veya birkaç çekmeceli oldukça geniş Mini kabine olabilir. Bu arada, kaideler bir set içinde farklı sunulabilir.

Yatağın yanında başucu masaları - gerekli ve fonksiyonel bir özellik

Yatağın yanında başucu masaları - gerekli ve fonksiyonel bir özellik

Bir başucu masası yerine küçük bir cam masa

Bir başucu masası yerine küçük bir cam masa

İpucu! Okunmamış bir kitap koymak veya bir çiçekle vazo koymak için ekstra bir depolama alanına mı, yoksa sadece bir masaya mı ihtiyacınız var?

şifoniyer

Dairenizde ayrı bir odanız varsa - bir giyinme odası, yatak odasında bir dolaba ihtiyacınız yoktur. Ama böyle lüks bir lüks övünebilir, o zaman ne tür dolaplar olduğunu görelim. Daha fazla usta tercih ediyor sürgülü dolaplar - inanılmaz derecede geniştir ve kapıları açmak için ek alana ihtiyaç duymazlar. Bu gardırop size elbise ve palto, yayılma çarşaf ve havlu asmak sadece - burada girer ve ayakkabı, ve yatak - battaniye, yastık, Featherbeds.

İpucu! Oda küçükse, aynalı kapılara sahip bir gardırop seçin. Aynalar odayı görsel olarak genişletir ve ek olarak bağımsız veya duvara monte edilmeye gerek yoktur. ayna.

Çekmeceli sandık

Dairelerde yaşamış olanlar için soyunma odası Oda, büyük bir dolap yerine bir çekmeceli sandığı satın almak daha iyidir. Keten ve pijamalar, bornozlar ve değiştirilebilir bir yatak her zaman hazırdır. şifonyer ayna üzerinde asılı, bir giyinme çevirmek ve mobilya maddenin yüzeyinde düzenlemek yapabilirsiniz ve kozmetik ve tencere ve diğer sevimli şeyler içinde unutulmaz fotoğraflar ve taze çiçekler.

İpucu! Göğüsler de farklıdır, sadece nişlere değil, aynı zamanda büyüklüklerine de dikkat ederler. Örneğin, yatak örtüleri ve çoraplar, çoraplar, mendiller ve diğer tekstiller için birçok küçük kutu olabilir.

ayna

Eğer ayna dolabı cepheler veya hoşunuza gitmeyen çekmecenin üzerinde bir ayna, bağımsız bir ayna satın alabilirsiniz, ancak bu seçenek sadece büyük yatak odaları içindir. Küçük bir yatak odası takımı böyle bir savurganlığa izin vermez.

Bir boy aynası gerekiyorsa, yerden tasarruf amacıyla duvara asmak için karlı değildir - tamamını göz görüntüyü kapsayacak şekilde biraz mesafe taşımak gerekir hepsi aynı. ayna yükleyin - bu kozmetik ve hijyen ürünleri, saç kurutma makinesi, aksesuar, takı ve diğer şeyler için tam boyutlu ayna ve ek dolap bulunuyor.

Yaşlı ayna ve lüks bir ahşap çekmeceli dolap çok uyumlu görünüyor

Yaşlı ayna ve lüks bir ahşap çekmeceli dolap çok uyumlu görünüyor

Modern klasik tarzda dekore edilmiş yatak odasında lüks büyük ayna

Modern klasik tarzda dekore edilmiş yatak odasında lüks büyük ayna

İpucu! Trilage, her seferinde kendinizi görebileceğiniz, bir defada üç aynanın bulunmasıyla tuvalet masasından farklıdır. Bu seçenek, saçlarını karmaşık saç stilleriyle şekillendirmeyi ve asimetrik kıyafetler giymeyi seven kadınlar için vazgeçilmezdir.

Tuvalet masası

Özel olarak kadın yatak odasına. Makyajı rahatça uygulamak ve görünüşü olan diğer prosedürleri uygulamak için ayna ve puf veya küçük bir sandalyeye sahip küçük bir masa. Ne yazık ki, tuvalet masası Ayrıca minyatür yatak odaları için değil.

banket

Yatağın dibinde yer alan orijinal bir dükkan. Üzerinde banket Geceleri yatakta yatak örtüleri ve dekoratif yastıklar koydular. Aslında, birçok sahipleri bu iç olmadan, ancak yerel sürekli maruz yatak yatak preslenmiş ve deforme çünkü yaşlı insanlar, ek koltuk engellemez.

Osmanlı ya da koltuk

Oldukça geniş bir yatak odasında dinlenmek ve rahatlamak için bir yeri halı, kitap ya da bir fincan çay ile ayırt edebilirsiniz. Yanına bir yer lambası yerleştirin ve gerekirse sandalye Bir ekran - ve bir cennet hazırdır.

Yatak odası takımı için fiyat

Yani - en mütevazi tesisler için, kendinizi bir yatak ve bir dolaba, ferah olanlar için sınırlayabilir - ruhun istediği her şeyi kullanmak veya bütçenin izin vermesi. Her şeyden önce, malzeme bir rol oynar - doğal bir dizi lamine bir suntadan daha büyük bir maliyete mal olacak, ama aynı zamanda daha uzun sürecek.

İpucu! Bir istek varsa, bir ücret karşılığında, hazır fabrika setini, dahili ışıklar ekleyerek, depolama için ek nişler ve diğer olanaklarla değiştirebilirsiniz.

İpucu! Her durumda hazır bir kulaklık satın almak, farklı çıkışlardaki tüm gerekli eşyaları satın almaktan daha ucuz olacaktır. Ama yine de birbirlerine birbirlerini uydurmak isteniyorlar ve bu bir sonraki soru.

Stil yön

donatma klasik tarzda bir yatak odası, Mayalı, Karelya huşu, meşe, kiraz gibi değerli değerli ağaçların ahşabından mobilya seç. Her zaman masif, ama aynı zamanda zarif, pürüzsüz ana hatlarıyla mobilya, oymalar ve yaldızla süslenmiş. Klasikler ve beyaz bir yatak odası takımıyla uyumlu olacak - avantajı, tavanın ve duvarların her türlü bitişine uygun olmasıdır.

MDF'den beyaz mobilyalar modern bir iç mekana mükemmel uyum sağlar

MDF'den beyaz mobilyalar modern bir iç mekana mükemmel uyum sağlar

Bir füzyon tasarımı ile özgün yatak odası

Bir füzyon tasarımı ile özgün yatak odası

Fikir! için minimalist tarzda yatak odaları gözlerden saklanan ayakları olan bir başlık olmadan bir yatak alın. Cam cepheler ile kompartımanın dolaplarına ve menteşeli raflara ve kilitli dolaplara tercih edin, reddetmek daha iyidir.

Yatak odası tarzında ülke - Tekstil ürünleri bol olan, patina ve sürtünme ile yapay olarak yaşlandırılmış mobilyalar. Stil yüksek teknoloji gereksiz ayrıntıları sevmez, böyle bir yatak odası için suit bir laconic tasarımında yapılmalıdır. Hoşgeldin cam, plastik, masif ahşabı maksimumda suntaların yerini alır.

Oryantal tarzda doğal ahşap yatak odalı süit

Oryantal tarzda doğal ahşap yatak odalı süit

Deri ekler ile yumuşak tonlarda şık mobilyalar

Deri ekler ile yumuşak tonlarda şık mobilyalar

Kiracıların yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak, bir çocuk odasını çeşitli tarzlarda dekore edebilirsiniz. Çocuk yatak odası takımı her zaman parlak renkler, neşeli ve ateşli ruh hali ve bebek için mutlak güvenlik içerir. Önerilen videoda görebileceğiniz inanılmaz çocuk mobilyası örnekleri.
Yatak odası takımı (55+ fotoğraf): demet, çeşitleri, popüler modelleri ve fiyatları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 22